Wolf Great Dane Mix


Německá doga Wolf Mix je smíšené plemeno psa, které je výsledkem chovu německé dogy a vlka. To očividně přispěje k velkému psovi a mohlo by to mít vyšší kořist a ochranný instinkt, protože vlk je v mixu. Hybridy vlků obvykle nedělají dobré domácí mazlíčky a já bych vás povzbudil, abyste tuto směs předali a vyhnuli se jí. Podívejte se na videa na webu, abyste viděli tohoto psa v akci. To pravděpodobně udělá dobrého hlídacího psa jednoduše kvůli jeho velikosti. Je to spíš jako doga nebo vlk? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Great Dane Wolf Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Wolf Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Great Dane Wolf Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Wolf Great Dane Mix
Historie mixu Wolf Great Dane

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.plott hound laboratorní mix

Great Dane History:

Již ve 14. – 13. Století před naším letopočtem se ve starověku objevují velké chrty připomínající vlkaŘeckove freskách odTiryns. Po mnoho následujících století se tito velcí honiči stále objevují po celém starověkém Řecku. Molossianský chrt, suliotský pes a specifické dovozy z Řecka byly použity v 18. století ke zvýšení vzrůstu chrtů vRakouskoaNěmeckoavlkodavůvIrsko. Větší psi jsou zobrazeni na mnoharunové kamenyvSkandinávie, o ražení mincí v Dánsku od pátého století našeho letopočtu a ve sbírceStará norštinabásně. TheZoologické muzeum Kodaňské univerzitydrží nejméně sedm koster velmi velkých loveckých psů, jejichž počátky se datují od pátého století př. n. l. do roku 1000 n. l. Je zřejmé, že velmi velké psy byly součástí naší historie i před tisíci lety. V polovině roku 1500 dovezla středoevropská šlechta z Anglie silné psy s dlouhými nohami. Tito angličtí psi sestoupili z kříženců mezi nimiAnglické vlkyaVlci. Od začátku roku 1600 se tito psi chovali u souduNěmecká šlechta, zcela mimo Anglii.Účelem těchto extrémně velkých psů bylo lovitmedvěd,kanec, aJelen. Oblíbení psi museli zůstat přes noc v ložnicích svých pánů. Tyto tzvkomorní psi tam byli, aby chránili prince, zatímco spaliod vrahů.

VlkDějiny:

Zde je několik informací o Šedém vlkovi:Šedí vlci byli kdysi běžní v celé Severní Americe, ale ve většině oblastí Spojených států byli vyhlazeni v polovině 30. let. Dnes byl jejich rozsah omezen na Kanadu, Aljašku, Velká jezera, severní Skalnaté hory a severozápadní Pacifik. Slavné zavedení vlků v roce 1995 do Yellowstonského národního parku bylo obrovskou výhrou pro ochranu přírody. Vlci žijí, cestují a loví v průměru v baleních od 7 do 8 zvířat. Balíčky zahrnují vlky matky a otce (zvané alfové), jejich štěňata a starší potomky. Alfa žena a muž jsou obvykle vůdci smečky, kteří sledují a loví kořist, vybírají místa doupěte a zakládají teritorium smečky. Vlci ve svých smečkách rozvíjejí silné sociální vazby. Vlci mají komplexní komunikační systém od štěkání a kňučení až po vrčení a vytí. I když ve skutečnosti nevyjdou na Měsíc, jsou aktivnější za úsvitu a soumraku a více vytí, když je v noci lehčí, což se častěji vyskytuje při úplňku.


Úžasná videa štěňat Wolf Great Dane Mix


Wolf Great Dane Mix Velikost a hmotnost

německá doga

mix pitbulla s husky

Výška: 28 - 34 palců v rameni

Hmotnost: 100 - 200 lb.

Životnost: 7-10 let


vlci : To se bude dramaticky lišit, ale mohou z nich vyrůstat velmi velká zvířata větší než 28 palců a větší než 100 liber.Vlk doga mix osobnost

Vlčí hybrid může být docela plachý a nereaguje dobře na neživé objekty, rychlý pohyb, hlasité zvuky nebo nové lidi. Mají rádi věci pomalé a tiché, podobně jako ve volné přírodě. Temperament hybridu Wolf Dog se může lišit v závislosti na procentech vlka versus domácího psa použitého při jeho tvorbě. To je třeba si uvědomit, když se pokoušíte vybrat hybrid. Teprve poté, co bude Wolf Hybrid asi 18 měsíců starý, začne vykazovat známky vlka. Nenechte se tedy zmást temperamentem mladšího zvířete. Vlčí hybridy mají obvykle vysokou energetickou hladinu a vyžadují odpovídající mentální stimulaci a cvičení. Vlčím hybridům se nedaří dobře, když jsou většinou uzavřeni v interiéru. Potřebují hodně pohybu, nejlépe velmi dlouhé procházky, na které jsou ve volné přírodě zvyklí. Hybrid vlčího psa vyžaduje velký, řádně oplocený dvůr, kde může zvíře běhat a dovádět.


mix labradora a německé dogy

Vlk doga mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Vlkem může být náchylný k:Nadýmání, rakovina, srdeční potíže, chirurgické problémy, oční problémy, epilepsie, vývojové problémy, dysplázie kloubů, alergie,

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Wolf Great Dane Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Pravděpodobně to bude velmi agresivní shedder. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

kolie ovčák mix štěňata

Jedná se o umírněnějšího energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


shiba inu smíchaný s německým ovčákem

Vlk doga mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky