Whippet Lab Mix
Whippet Lab Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Whippet a labradorského retrívra. Je to velmi hravý, milující a aktivní pes. Bude plná energie a bude chtít pobíhat po velké ploše. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Whippet Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěňátko Whippet Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Springador.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Whippet Lab Mix
Historie mixu Whippet LabVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

zlatý retrívr pitbull mix štěně

Historie whippetů:

Whippet je psí plemeno střední velikosti. Jedná se o chrtí plemeno, které vzniklo v Anglii koncem 19. století, kde pocházelo z chrtů. Whippets dnes stále silně připomínají menší chrty. Whippety byly chovány k lovu zrakem, při vysokých rychlostech běhaly na otevřených plochách. V umění lze najít četné zastoupení malých chrtů podobných chrtůmStaroegyptskýkrát. I když se předpokládá, že byly záměrně chovány v pozdějším 19. století. Faraoni chovali malého chrtího psa příbuzného s chrtem, který měl chovat ve svých palácích, a tento pes může být předkem dnešních whippetů. Stejně jako většina psů byla chována, aby pomohla lidem lovit nějakým způsobem, tvarem nebo formou.

Skvělá videa štěňátek Whippet Lab Mix


Whippet Lab Mix Velikost a hmotnost

Ohař

Výška: 18 - 22 palců v rameni

Hmotnost: 15 - 31 lb.

Životnost: 12 - 15 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

směs jámy a pudla

Životnost: 10-14 letOsobnost mixu Whippet Lab

Whippet Black Lab Mix Temperament

Je to vysokoenergetický pes, který bude vyžadovat hodně cvičení a dobře oplocený na zahradě. Bude přátelská a přátelská a milující pes, se kterým se v noci vrátí domů. Jedná se o psa s vyšší energií, který musí být s aktivnějšími lidmi a bude skvělým přírůstkem do rodiny. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Whippet Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Whippetem může být náchylná na dysplázii kloubů, oční onemocnění (dysplázie sítnice, luxace čočky nebo glaukom). Kožní problémy zahrnují alergie, demodektické potíže a vlhkost loktů.Péče o Whippet Lab Mix Care

Německá doga směs cane corso

Jaké jsou požadavky na péči?

Whippets mají velmi krátké vlasy, ale přesto se prolévají, i když ne nutně tolik. Laboratoř je nenasytný shedder, takže doufejme, že tato kombinace bude někde mezi. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o vysokoenergetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. Ohař je extrémně rychlý se silnou kořistí směřující k rychlé, malé kořisti. To by nemělo padnout na hluché uši, protože potřebují někoho, kdo má čas a energii, aby s nimi držel krok. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

mix labradorského baseta

Tento pes bude snadno trénován. Bude trvat soustavné školení, aby se udržely pod kontrolou a v soustředění. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení Whippet Lab Mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky