Weimaraner Lab Mix - Labmaraner
Weimaraner Lab Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Weimaraner a Labradorského retrívra. Je také známý jako Labmaraner. Oba tito psi mají vysokou energii a velmi milé osobnosti. Toto není pes pro někoho, kdo nemá hodně času na cvičení nebo je nízkoenergetický. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Weimaraner Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Weimaraner Lab Mix, pokud mají na prodej štěňata Labmaraner.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Weimaraner Lab Mix - Labmaraner
Weimaraner Lab Mix - Labmaraner HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:mix anglického buldoka a bígla

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie výmarského ohaře:

Weimaraners mají nadměrné množství energie, které vyžaduje dobrý výstup. Jsou to dobře zaoblení loveckí psi, kteří vynikají v lovu, stopování, míření a získávání jak na souši, tak ve vodě. Weimaraner je plemeno velmi orientované na lidi. Bylo to původněchovánprolovna počátku 19. století a byli přijati dokrálovská hodnostpro lov velké zvěře jakokanec,medvěd, aJelen. Přesčas se vyvinuli k lovu menších her, jako jsouslepice,králíci, ališky. Je to opravdu univerzální zbraň a lovecký pes. Jméno pochází od velkovévody zSaxe-Weimar-Eisenach,Karl August. Jeho soud se nacházel ve městěWeimar(nyní ve stavuDurynskov moderní doběNěmecko). Byl vášnivým lovcem a opravdu si psy užíval.

Úžasná videa Weimaraner Lab Mix - štěňata Labmaraner


Weimaraner Lab Mix - velikost a hmotnost Labmaraner

Výmarský ohař

Výška: 23 - 26 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 88 lb.

Životnost: 10 - 12 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letWeimaraner Lab Mix - osobnost Labmaraner

Labmaraners jsou velmi vstřícní a přátelští psi. Jsou skvělým psem, který potřebuje pravidelné pevné cvičení. Pokud se pořádně necvičí, mohla by vás trochu pobláznit. Mohou být trochu tvrdohlaví, ale bude velmi loajální a láskyplná. Je chytrá a dobrá v řešení problémů. Miluje pozornost a chce potěšit a ráda je v rodině. Labmaraners mohou trpět úzkostí z odloučení, pokud zůstanou příliš dlouho sami. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Weimaraner Lab Mix - Labmaraner Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s Weimaranerem může být náchylnánadýmání, vWD, nedostatek faktoru XI, oční problémy, imunitní onemocnění, OCD, epilepsie, srdeční problémy, dysplázie kloubů, studený ocas a ušní infekce.Weimaraner Lab Mix - Labmaraner Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně vytvořit mírnější shedder. Weimaraner má extrémně krátké vlasy a tolik se nezbavuje. Laboratoř má o něco delší vlasy, které se vylučují agresivněji. Záleží na tom, který rodič dává potomkům nejvíce genů, jaké budou tyto vlastnosti. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o velmi energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. To je skvělý mix pro ty, kteří rádi túrují a mají vysokou energii. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Weimaraner Lab Mix - Labmaraner Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

čivava smíchaná s min pin

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky