Laboratorní mix teriérů
Terrier Lab Mix - Boston Lab


Terrier Lab Mix, také známý jako Boston Lab nebo Black Lab Terrier Mix, je hybridní pes plemene, který je výsledkem chovu teriéra a labradorského retrívra. Toto je malý, hyper, přátelský pes. Bude mít vysokou energii a bude potřebovat někoho, kdo je aktivní a chce, aby se stal součástí jejich každodenního cvičení. Pokusíme se dotknout bostonských, krysích, býčích a stafordšírských teriérů, ale budeme o nich hovořit primárně obecně. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Terrier Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Terrier Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků Terrier Lab Mix
Historie mixu teriérských laboratoří

Shar pei laboratorní mix

Terrier Lab Mix - Boston Lab History:Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie teriérů:

Většina plemen teriérů byla vyvinuta ve Velké Británii a Irsku. Byly používány ke kontrole krys, králíků a lišek nad zemí i pod zemí. Někteří větší teriéři se také používali k lovu jezevců. Slovo teriér pochází ze středofrancouzského terre, odvozeného z latinského slova pro zemi, terra.

německý ovčák mops směs


Skvělá videa štěňat Terrier Lab Mix


Velikost a hmotnost teriérové ​​laboratorní směsi

Teriér a laboratorní mix - Boston LabVelikost a hmotnost

Teriér

To se liší v závislosti naBoston, krysa, býk a stafordšírský teriér


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

mix tibetský mastif rotvajler

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letOsobnost teriérské laboratoře

Terrier Black Lab Mix - Boston LabOsobnost

Bostonská laboratoř je ostražitý, láskyplný a přátelský pes.Jedná se o malého psa, který bude pravděpodobně výbuch, který se bude udržovat. Pravděpodobně budou mít vyšší energii, ale skutečně přátelští. Nebude to dobrý pes pro líného člověka, ale spíše dobrý pes pro někoho, kdo je pravý opak a má rád túry a běhy.Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.

Zdraví mixu teriérů

Terrier Lab Mix - Boston LabZdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s teriérem může být náchylnáDysplázie kloubů, kožní problémy,Patelární luxace, onemocnění meziobratlových plotének (IVDD), pankreatitida, syndrom brachycefalického dýchacích cest, ektropion.Péče o mix teriérů

boxer skvělý pyrenejský mix

Terrier Lab Mix - Boston LabKterý:

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba mají velmi krátkou srst. Teriéři nejsou obvykle těžkými shazovači a laboratoře jsou opakem. Tenhle chlap by tedy mohl jít oběma směry. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. To není dobrý pes na gauč, protože chce být aktivní se svými lidmi. Nižší energetická úroveň teriéra však jistě neutralizuje vyšší laboratorní energii.

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení teriérových laboratorních mixů

Laboratorní mix teriérů - krmení Boston Lab

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

čivava hračka foxteriér mix

Pomsky