Springer Spaniel Golden Retriever Mix - Spangold Retriever


Mix Golden Retriever Springer Spaniel Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Zlatého retrívra a Springer Spaniel. Měl by to být velmi přátelský, ale vysoce energetický pes. Oba tito rodiče jsou velmi přátelští. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Zlatý retrívr Springer Spaniel Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Zlatý retrívr Springer Spaniel Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata Zlatý retrívr Springer Spaniel Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu zlatých retrívrů Springer Spaniel - Spangold Retriever
Mix zlatého retrívra Springer Spaniel - historie retrívra Spangolda

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie zlatého retrívra:

Zlatý retrívr byl původně chován ve Skotsku v polovině 19. století. Když byli původně chováni a stvořeni, existující retrívrští psi to neřezali pro bohatou skotskou elitu, která ráda lovila vodní ptactvo. Stávající plemena retrívrů byla nedostatečná pro získávání sestřelené zvěře z vody i ze země. Načítání z půdy i vody bylo nutné, protože v té době byly loviště kapsy s bažinatými rybníky a řekami. V důsledku toho byli nejlepší vodní španělé zkříženi se stávajícími retrívry, což vedlo k založení plemene dnes známého jako zlatý retrívr.Springer SpanielDějiny:

Pro tyto účely budeme hovořit o anglickém Springer Spaniel. Podle essfta.org - http://www.essfta.org/english-springers/spaniel-manual/a-short-history-of-english-springer-spaniels/

medvídek shih tzu bišonek
Předpokládá se, že španěl pochází ze Španělska a byl snad představen starým Britům římskými legiemi. Španěl byl znám v předkřesťanské Británii a je zmiňován ve starověkém právu Walesu již v roce 300 našeho letopočtu.

Výtisky a obrazy ze 16. a 17. století ukazují psy podobného typu jako dnešní anglický Springer Spaniel, někteří s kupírovanými ocasy. Pes byl zvyklý pružit (spláchnout) nebo zahájit hru, a to jak pernaté, tak s kožešinovým ložiskem, na jestřáby, honící psy a sítě. Vynález střelné zbraně se zámkem kol v 17. století umožnil „létající střelbu“ a španěl byl velmi úspěšný v proplachování hry pro tento styl lovu.


Mix zlatého retrívra Springer Spaniel - velikost a hmotnost retrívra Spangold

Zlatý retriever

Výška: 21 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 75 lb.

Životnost: 10 - 12 let


Springer Spaniel

Výška: 18 - 22 palců v rameni

Hmotnost: 45 - 55 lb.

Prodám štěňata smíšené border kolie zlatého retrívra

Životnost: 9 - 15 letSpringer Spaniel Golden Retriever Mix - osobnost Spangold Retriever

Tento mix je velmi inteligentním, oddaným a loajálním společníkem. Oba tito psi jsou velmi přátelští a milující psi. Bude to aktivní pes, který bude pravděpodobně ve vodě pohodlně, ale také by se mohl pokusit poukázat na svůj podíl ptáků. Bude to také pes s vyšší než průměrnou energií. Pokud jste bramborový gauč nebo nechcete být aktivní, není to pro vás plemeno. Je klidná, inteligentní, sebevědomá a touží potěšit. Přestože je přátelská, má na pozoru před cizími lidmi a je ostražitá, aby byla dobrým hlídacím psem. Vychází dobře se všemi a je to docela vychovaný pes! Také se ráda baví a hraje a k tomu bude potřebovat nějaký venkovní prostor. Je milující, spolehlivá, odvážná a vřelá.Springer Spaniel Golden Retriever Mix - Spangold Retriever Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Springer Spaniel může být náchylnýAchondroplázie, Akutní vlhká dermatitida, Addisons a další.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Mix zlatých retrívrů Springer Spaniel - péče o retrívr Spangold

Jaké jsou požadavky na péči?

Tento pes bude mít vyšší než průměrné množství vylučování. Oba tito psi jsou poměrně zdraví shazovači. Připravte se investovat do dobrého vakua a udržujte své podlahy vždy čisté. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

směs jámy a pudla

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který by měl být snadno vycvičitelný. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Springer Spaniel Golden Retriever Mix - krmení Spangold Retriever

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Směs lhasa apso a pudla

Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky