Springer Spaniel Beagle Mix


Springer Spaniel Beagle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Beagle a Springer Spaniel. Pravděpodobně to bude velmi milý a vyrovnaný pes. Springer Spaniel je vysoce energetický pracovní pes a Beagle je jedním z nejsladších psů, jaké kdy potkáte. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Springer Spaniel Beagle Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Springer Spaniel Beagle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Springer Spaniel Beagle Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Springer Spaniel Beagle
Historie mixů Springer Spaniel Beagle

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut, prosím podepište našepeticezastavit štěňata.Historie Beagle:

Lze vysledovat psy podobné velikosti a účelu jako moderní BeagleStarověké Řeckozpět kolem 5. století před naším letopočtem. Od středověku se slovo beagle používalo jako obecný popis pro menší psy, ačkoli tito psi se od moderního plemene značně lišili. Miniaturní plemena psů beagle byla známa z dobEdward IIaJindřich VII, kteří oba měli balíčky Glove Beagles, tak pojmenované, protože byly dostatečně malé, aby se vešly na rukavici, aKrálovna Alžběta I.choval plemeno známé jako Pocket Beagle, které stálo 8 až 9 palců u ramene. Dost malý, aby se vešli do „kapsy“ nebo sedlové brašny, jeli spolu na lovu. Větší psi by kořist utekli na zem, potom lovci malé psy pustili, aby pokračovali v pronásledování skrz podrost. Elizabeth I odkazovala na psy jako na své zpívající beagly a často pobavila hosty u jejího královského stolu tím, že ji nechala skákat Pocket Beagles uprostřed talířů a šálků zdrojů 19. století, které tato plemena zaměňují a je možné, že obě jména odkazují na stejné malá odrůda. Reverend Phillip Honeywood založil balíček BeagleEssex, Anglie ve třicátých letech 20. století a předpokládá se, že tato smečka vytvořila základ pro moderní plemeno bíglů.Historie Springer Spaniel:

Pro tyto účely budeme hovořit o anglickém Springer Spaniel. Podle essfta.org - http://www.essfta.org/english-springers/spaniel-manual/a-short-history-of-english-springer-spaniels/

Předpokládá se, že španěl pochází z Španělska a byl snad představen starým Britům římskými legiemi. Španěl byl znám v předkřesťanské Británii a je zmiňován ve starověkém právu Walesu již v roce 300 našeho letopočtu.

Výtisky a obrazy ze 16. a 17. století ukazují psy podobného typu jako dnešní anglický Springer Spaniel, někteří s kupírovanými ocasy. Pes byl zvyklý pružit (spláchnout) nebo zahájit hru, a to jak s peřím, tak s kožešinami, pro jestřáby, honící psy a sítě. Vynález střelné zbraně se zámkem kol v 17. století umožnil „létající střelbu“ a španěl byl velmi úspěšný ve splachovací hře pro tento styl lovu.


Springer Spaniel Beagle Mix Velikost a hmotnost

Beagle

Výška: 13 - 15 palců v rameni

Hmotnost: 18 - 30 lb.

Životnost: 10-15 let


Springer Spaniel

Výška: 18 - 22 palců v rameni

Hmotnost: 45 - 55 lb.

Životnost: 9 - 15 letSpringer Spaniel Beagle Mix osobnosti

Jedná se o velmi milujícího a přátelského psa, který vás každou noc přivítá u dveří s úsměvem a vrtícím ocasem. Chtějí potěšit a milovat být se svou rodinou. Chce být s smečkou a je milujícím členem rodiny. Nelíbí se mu dlouho zůstat sám a může trpět úzkostí z odloučení. Raději je kolem lidí a je součástí aktivit. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše laskavý a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Springer Spaniel Beagle Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Springer Spaniel může být náchylnýKloubní dysplázie, alergie, mimo jiné problémy.


Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Springer Spaniel Beagle Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to mírně se zbavující pes. Opravdu záleží na tom, kterému rodičovskému psovi to trvá, jak dlouhé jsou vlasy atd. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Oba jsou psi s mnohem vyšší energií. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Oba tito psi mohou být extrémně tvrdohlaví a občas je náročné je trénovat. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Springer Spaniel Beagle Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

býk mastif americký buldoček mix

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky