Springer Lab Mix - Springador
Springer Lab Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Springer a Labradorského retrívra. Je také známý jako Springador, Labradinger nebo Labradinger Retriever. Je to velmi hravý, milující a aktivní pes. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o nádherném mixu Springer Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně Springer Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Springador.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Springer Lab Mix - Springador
Springer Lab Mix - Springador HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie společnosti Springer:

Anglický Springer Spaniel je starší plemeno psa, o kterém se předpokládá, že pochází ze Španělska před stovkami let. Existují obrazy, které je zobrazují již v 16. století. Jako většina raných plemen psů byla chována k lovu. Jejich hlavní kořistí byla malá zvěř a ptáci. Dnes jsou vyhledávanými mezi lovci ptáků. Stejně jako většina loveckých a retušovacích psů jsou obvykle přátelští a snadno se cvičí, protože tak rádi potěší. Jedná se o energického, poslušného psa, který je dobrý s dětmi. Nebuďte překvapeni, když ukazují na každého ptáka ve vašem dvoře a pronásledují každé malé zvíře v dohledu.

krysí teriér mix s čivavami


Skvělá videa ze společnosti Springer Lab Mix - štěňata Springador


Springer Lab Mix - Springador velikost a hmotnost

Springer

Výška: 18 - 22 palců v rameni

Hmotnost: 40 - 55 lb.

Životnost: 12 - 14 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

americký eskymák australský ovčák mix

Životnost: 10-14 letSpringer Lab Mix - osobnost Springador

Springer Black Lab Mix - Springador Temperament

Springador nebo Labradinger je skvělý pracovní pes a rodinný pes. Pravděpodobně budou skvělým loveckým psem, pokud si to přejete. Jsou přátelští a jemní a rádi hrají a jsou s vámi a vaší rodinou. Jedná se o psa s vyšší energií, který musí být s aktivnějšími lidmi a bude skvělým přírůstkem do rodiny. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Springer Lab Mix - Springador Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná se Springerem může být náchylnáOCD, oční problémy, epilepsie, srdeční problémy, nadýmání, myopatie, PFK, dysplázie kloubů, akutní vlhká dermatitida, studený ocas, infekce uší a kožní poruchy.

Springer Lab Mix - Springador Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně znamenat vyšší shedder. Oba jsou velmi těžkopádní. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o vysokoenergetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. To by nemělo padnout na hluché uši, protože potřebují někoho, kdo má čas a energii, aby s nimi držel krok. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat, může však být extrémně tvrdohlavý. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Springer Lab Mix - krmení Springador

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

mix jezevčíka baseta

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky