Shiba Inu Husky Mix

Shiba Inu Husky Mix je hybridní pes plemene vytvořený chovem Shiba Inu a sibiřského huskyho. Uděláme maximum, abychom se ponořili hlouběji do tak neuvěřitelně zvláštního smíšeného plemene. Oba tito psi jsou nezávislí s velmi vysokou kořistí a oba jsou známí jako unikající umělci. Je vždy těžké říct, jaký bude pes se smíšeným plemenem, ale pokud budete pokračovat ve čtení níže, ponoříme se do tohoto hybridu hlouběji. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Shiba Inu Husky Mix.mix boxer jack russell teriér

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a
Historie mixu Shiba Inu Husky

Jak již bylo zmíněno výše, u všech hybridních nebo návrhářských psů je těžké dobře číst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným za posledních asi dvacet let. Mnohokrát se chov těchto dvou psů provádí jen proto, aby se vytvořilo něco velmi jedinečného a aby se rychle vydělalo, a to zcela bez ohledu na to, jak by potomci mohli být nebo jak by měli snášet. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills a ty, kteří chovají psy za peníze. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím naši petici, abyste zastavili štěňata. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen.

Sibiřský husky je středně velké pracovní plemeno psů, které vzniklo na severovýchodní Sibiři v Rusku. Toto plemeno patří do genetické rodiny Spitzů a bylo původně chováno k poměrně rychlému tažení saní na dlouhé vzdálenosti. Je o nich známo, že jsou únikovými umělci, kteří se vyhrabou z nejsilnějšího plotu. Vzhledem k tomu, že byli chováni k tažení věcí, můžete si představit, že to nejsou nejjednodušší psi na procházky.Shiba Inu je nejmenší ze šesti špicových plemen psů z Japonska. Je to malý, hbitý pes chovaný k rychlému pohybu v hornatém terénu. Původně byla chována k lovu a proplachování malé zvěře, například ptáků a králíků. Navzdory snahám o zachování plemene Shiba během druhé světové války téměř vyhynula kvůli kombinaci nedostatku potravin a poválečné epidemie psinky. Po této epidemii a ztrátě tolika psů byli všichni zbývající psi chováni z pouhých tří přežívajících pokrevních linií. Těmito pokrevními liniemi byli Shinshu Shiba, Mino Shiba a San'in Shiba. Shinshu Shibas měli pevnou podsadu s hustou vrstvou strážných chlupů a byly malé a červené barvy.

Na rozdíl od běžného zvlněného ocasu, který se našel na většině moderních Shibas, měli Mino Shibas tendenci mít silné, pichlavé uši a vlastnili srpový ocas. San'inští shibové byli větší než většina moderních shib a měli tendenci být černí, bez běžného opálení a bílého zabarvení, které se našlo na moderních černo-pálivých shibách. V polovině 20. století byly tyto tři kmeny spojeny do jednoho celkového plemene, Shiba Inu. V roce 1954 přivezl člen americké armády do Spojených států první Shiba Inu.
Úžasná videa štěňátek Shiba Inu Husky Mix


Shiba Inu Husky Mix velikost a hmotnost

SHIBA INU
Výška: 13 - 17 palců v rameni
Hmotnost: 15 - 24 lb.
Životnost: 12-15 let

CHRAPLAVÝ
Výška: 20 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 35 - 60 lb.
Životnost: 12-15 let


Shiba Inu Husky Mix osobnosti

Pokus o předvídání osobnostních rysů hybridního psa není vždy tak snadný. Někdy mix trvá více od jednoho z mateřských plemen než od druhého. Nejlepší věcí, kterou můžete pro každé štěně nebo mladého psa udělat, je co nejlépe jej socializovat. To nelze dostatečně zdůraznit, protože socializace je nesmírně důležitá. Husky Inu je ostražitý, zvědavý, velmi inteligentní, živý a zábavný pes. Mohou se dostat do deprese, pokud jim nebude věnována správná pozornost, protože se jim opravdu líbí být součástí rodiny.


Shiba Inu Husky Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.

Směs amerického buldočka

Shiba Inu Husky Mix Care

Po sledování videí budou mít tito psi pravděpodobně srst střední délky. Pravděpodobně se však nebudou tolik zbavovat jako Husky. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Husky může být skvělým únikovým umělcem, takže pokud ho necháte na zahradě (dočasně samozřejmě), bude těžké ho udržet. Budete se muset ujistit, že plot je extrémně bezpečný a zakopaný pár stop v zemi. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Po sledování videí budou mít tito psi pravděpodobně srst střední délky. Pravděpodobně se však nebudou tolik zbavovat jako Husky. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Husky může být skvělým únikovým umělcem, takže pokud ho necháte na zahradě (dočasně samozřejmě), bude těžké ho udržet. Budete se muset ujistit, že plot je extrémně bezpečný a zakopaný pár stop v zemi. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.


Krmení Shiba Inu Husky Mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky