Samoyed Golden Retriever Mix - Golden Sammy


Zlatý retrívr Samoyed Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu zlatého retrívra a samojedů. Bude to přátelský pes, který může mít nějaké ochranné instinkty a bude více než pravděpodobné, že bude nejlépe v chladnějším podnebí. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o překrásném mixu samojedů zlatého retrívra. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně zlatého retrívra Samoyed Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata zlatého retrívra Samoyed Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


ukaž mi obrázky pudlů

Zde je několik obrázků mixu Samoyed Golden Retriever Mix - Golden Sammy
Samoyed Golden Retriever Mix - Golden Sammy History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie zlatého retrívra:

Zlatý retrívr byl původně chován ve Skotsku v polovině 19. století. Když byli původně chováni a stvořeni, existující retrívrští psi to neřezali pro bohatou skotskou elitu, která ráda lovila vodní ptactvo. Stávající plemena retrívrů byla nedostatečná pro získávání sestřelené zvěře z vody i ze země. Načítání z půdy i vody bylo nutné, protože loviště té doby byla v kapsách s bažinatými rybníky a řekami. V důsledku toho byli nejlepší vodní španělé zkříženi se stávajícími retrívry, což vedlo k založení plemene dnes známého jako zlatý retrívr.SamoyedDějiny:

Samojedi pocházeli ze Sibiře na konci 19. století a na počátku 20. století. Pocházeli od lidí Samoyede, kterým sloužili na severozápadní Sibiři, aby táhli sáňky na arktických a antarktických výpravách. Původně se používali k lovu, stádu sobů a tažení saní. Samoyedští domorodci byli mírumilovní lidé, kteří si vážili svých psů a zacházeli s nimi jako s členy své rodiny.Samoyed Golden Retriever Mix - Golden Sammy Size and Weight

Zlatý retriever

Prodám border kolie pitbull mix

Výška: 21 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 75 lb.

Životnost: 10 - 12 let


Samoyed

Výška: 19 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 35 - 65 lb.

Životnost: 12 - 13 let


shih tzu čivava mix plně dospělý

Samoyed Golden Retriever Mix - osobnost Golden Sammy

Tento mix je velmi inteligentním, oddaným a loajálním společníkem. Oba tito psi jsou velmi přátelští a milující psi. Samoyed pravděpodobně vyrovná část vyšší energie ze zlatého retrívra. Samoyed z něj také udělá ochrannějšího psa. Pokud jste bramborový gauč nebo nechcete být aktivní, není to pro vás plemeno. Je klidná, inteligentní, sebevědomá a touží potěšit. Přestože je přátelská, má na pozoru před cizími lidmi a je ostražitá, aby byla dobrým hlídacím psem. Vychází dobře se všemi a je to docela vychovaný pes! Také se ráda baví a hraje a k tomu bude potřebovat nějaký venkovní prostor. Je milující, spolehlivá, odvážná a vřelá.


Samoyed Golden Retriever Mix - Golden Sammy Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný se Samoyedem může být náchylnýdysplázie kyčle, alergie atd

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Samoyed Golden Retriever Mix - Golden Sammy Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Tento pes bude mít vyšší než průměrné množství vylučování, protože obě tyto mateřské plemena jsou těžké shedders. Připravte se investovat do dobrého vakua a udržujte své podlahy vždy čisté. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu, protože oba psi jsou pracovní plemena. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

modrý léčitel pit mix

Jedná se o inteligentního psa, který by měl být snadno vycvičitelný. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Samoyed Golden Retriever Mix - Golden Sammy Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

laboratoř a směs dalmatinů

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky