Laboratorní mix rotvajlerů


Rottweiler Lab Mix - LabRottie
Rottweiler Lab Mix, také známý jakoRottwador, Rottador, Labweiller a Rott'n Lab.Jedná se o hybridní smíšený plemenný pes pocházející z chovu rotvajlera a labradorského retrívra. Bude to velký pes. Budete muset být opatrní s agresivitou a temperamentem, který je nutný po rotvajlerovi. Může to být naprosto přátelský pes, ale je důležité dávat pozor na mladé štěně nebo mladého psa, abyste zjistili, jaký je jeho temperament. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o nádherném mixu Rottweiler Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

leonberger směs německého ovčáka

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně Rottweiler Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Rottweiler Lab Mix
Historie mixu rotvajlerůRottweiler Lab Mix - historie LabRottie:

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie rotvajlerů:

Předpokládá se, že rotvajler se vyvinul a byl chován z římských honáckých psů. Tito honáčtí psi doprovázeli stáda Německem v návaznosti na římské armády hned po Kristově době. Legie římské říše postavila tábor na břehu řeky Neckar v německé oblasti Wurtemberg. Tato malá oblast vyrostla v malé městečko s malými vilkami, které měly střechy z červených tašek a oblast se stala známou jako „das Rote Wil.“ Červené střešní tašky jí dávaly první polovinu názvu „hniloba“, zatímco druhá polovina přišla od názvu pro vilu. Tyto kombinace vytvářejí název „Rottweil“ a nyní tomuto plemeni říkáme.

Jedná se o starého různorodého psa, který se používá jako lovecký, pastevecký a ochranný pes. Potřebovali hlídat stádo v noci a potřebovali držet dobytek pohromadě a chovat je. Byly také používány k lovu medvědů a k ochraně peněz, které lidé dostali z prodeje dobytka.Skvělá videa štěňat Rottweiler Lab Mix


Velikost a hmotnost mixu rotvajlerů

Rotvajler a laboratorní mix - LabRottieVelikost a hmotnost

Rotvajler

Výška: 22 - 27 palců na rameni

Hmotnost: 77 - 130 lb.

Životnost: 8 - 10 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

australský ovčák smíchaný s modrým heelerem

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letRottweiler Lab Mix Osobnost

Rottweiler Black Lab Mix - LabRottieTemperament

Mějte na paměti, že Lab a Rotvajler jsou zcela odlišní psi, takže i psi ve stejném vrhu se mohou lišit. Je to velmi loajální a ochranný pes. Mělo by to být také extrémně inteligentní. Pokud jde o cizince, budete chtít znát osobnost svých psů, protože by to mohlo být trochu agresivní jako Rotvajler nebo by to mohlo být přátelštější jako Lab. Je důležité znát osobnost vašeho vlastního psa. Mohlo by to být více připoutáno k jednomu majiteli a pokusit se držet vedle sebe více než ostatní, ale je to rodinný pes, který bude rád, když bude s smečkou. Nelíbí se mu dlouho zůstat sám a může trpět úzkostí z odloučení. Upřednostňuje být kolem lidí a součástí aktivit. Včasná socializace a pozitivní posilování jsou pro všechny psy zásadní. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše laskavý a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Zdraví laboratorní směsi rotvajlerů

Rottweiler Lab Mix - LabRottieZdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s rotvajlerem může být náchylnáDysplázie kloubů, Pano, Alergie, Ušní infekce, studený ocas, akutní vlhká dermatitida, Srdeční problémy, Rakovina kostí, Nadýmání, Hypotyreóza, OCD, Oční problémy, Epilepsie a Myopatie.

Péče o mix rotvajlerů

Rottweiler Lab Mix - LabRottieKterý:

Jaké jsou požadavky na péči?

Budou mít mírné požadavky na péči, protože laboratoř se hodně vrhá a Rottie ne tolik. Pravděpodobně si dvakrát ročně vyfoukne kabát a vrhne se jako blázen. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Bude z něj pes s vyšší energií, který bude potřebovat mnohem více cvičení než ostatní psi. Dobrou zprávou je, že pravděpodobně bude ráda plavat, což je skvělý způsob, jak svého psa vynosit. Laboratoř je tak hyperaktivní, jak může být hyperaktivní a rotvajler je o něco zdrženlivější. Bylo však vyšlechtěno celý den procházet horami a držet krok se stádem, takže na to pamatujte. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. To není dobrý pes na gauč, protože chce být aktivní se svými lidmi.

Jaké jsou požadavky na školení?

Mělo by to být snadné vycvičit psa, protože se snaží potěšit a je vysoce inteligentní. Někdy to může být trochu tvrdohlavé, ale bude se trénovat snadno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Oba jsou docela inteligentní psi a jejich výcvik bude o to snazší. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení Rottweiler Lab Mix

Rottweiler Lab Mix - krmení LabRottie

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

skvělá pyrenejská standardní směs pudla

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky