Rhodesian Ridgeback Lab Mix - Rhodesian Labrador
Rhodesian Ridgeback Lab Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Rhodesian Ridgeback a Labradorského retrívra. Je také známý jako rhodéský labrador. To je kombinace věrnějšího a agresivnějšího Ridgebacka a labradora s rovnoměrným kýlem. To je skvělý rodinný mazlíček. Všichni psi potřebují náležitou socializaci a výcvik, aby jim pomohli vybavit je na celý život. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném laboratorním mixu Rhodesian Ridgeback. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Rhodesian Ridgeback Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Rhodesian Labrador.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Rhodesian Ridgeback Lab - Rhodesian Labrador
Laboratorní mix Rhodesian Ridgeback - historie Rhodesian LabradorVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie rhodéského ridgebacka:

Rhodéský ridgeback má hřeben srsti běžící podél zad v opačném směru od zbytku srsti. Jedná se o velmi nápadnou rozlišovací vlastnost, díky níž je okamžitě zřejmé, o jaký typ psa se jedná. Tento hřeben srsti je obvykle v nejširším místě asi 2 palce široký a vede přímo podél páteře, nemůžete ho minout. Předpokládá se, že pochází od psa používaného původní africkou populací psů, která měla podobný hřeben . Někdy se o něm hovoří jako o africkém levicovém chovu, je původem z Jižní Afriky chovaný búrskými farmáři, aby naplnil jejich specifickou potřebu provozuschopného loveckého psa v divočině. Potřebovali tvrdého, vytrvalého psa, který by dlouho vydržel bez vody a měl kabát, který by vydržel těžký terén. Přistěhovalci do Jihoafrické republiky v 16. a 17. století přinesli s sebou Dány, Mastify, Chrty, Krvavé psy, Teriéry a další plemena, která křížili s místním psem, aby vytvořili Ridgebacka.Skvělá videa mixu Rhodesian Ridgeback Lab - štěňata Rhodesian Labrador


Laboratorní mix Rhodesian Ridgeback - velikost a hmotnost Rhodesian Labrador

Rhodéský ridgeback

Výška: 24 - 27 palců na rameni

Hmotnost: 64 - 90 lb.

Životnost: 10 - 12 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letRhodesian Ridgeback Lab Mix - osobnost Rhodesian Labrador

Rhodesian Ridgeback Black Lab Mix - Rhodesian LabradorTemperament

Rhodéští labradorové jsou známí tím, že jsou velmi loajální a blízcí svým rodinám. Obě rodičovská plemena mají tyto vlastnosti a hybrid se nijak neliší. Každý, kdo někdy byl v laboratoři, ví, že je velmi laskavý a laskavý. Jejich hybridní potomci by se neměli chovat nijak jinak. Tento pes bude vyžadovat velmi silného a pevného majitele, který se ujistí, že je alfa a ne pes. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Rhodesian Ridgeback Lab Mix - Rhodesian Labrador Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s rhodéským ridgebackem může být náchylnádysplázie kyčle, progresivní kožní alergie a další běžná onemocnění.Rhodesian Ridgeback Lab Mix - péče o Rhodesian Labrador

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně znamenat mírný shedder. Rhodéský ridgeback má velmi krátké vlasy a opravdu se tolik nezbavuje. Laboratoř je těžký shedder, který se vrhá jako blázen. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

německá doga se mísí s pitbullem

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. Rhodéský ridgeback pravděpodobně vyrovná některé z vyšších energetických hladin laboratoře, ale cvičení je dobré pro všechny psy a to nebude dobré pro bramborový gauč. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat, může však být extrémně tvrdohlavý. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Rhodesian Ridgeback Lab Mix - krmení Rhodesian Labrador

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky