Mix zlatého retrívra rhodéského ridgebacka


Golden Retriever Rhodesian Ridgeback Mix je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu Zlatého retrívra a Rhodeského ridgebacka. Bude to velký a přátelský pes, který bude dobrým hlídacím psem pro dům. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu zlatého retrívra Rhodesian Ridgeback. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Zlatý retrívr Rhodesian Ridgeback Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata zlatého retrívra Rhodesian Ridgeback Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

mix australského ovčáka rotvajlera


Zde je několik obrázků mixu zlatého retrívra Rhodesian Ridgeback
Historie mixu zlatého retrívra rhodéského ridgebacka

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie zlatého retrívra:

Zlatý retrívr byl původně chován ve Skotsku v polovině 19. století. Když byli původně chováni a stvořeni, existující retrívrští psi to neřezali pro bohatou skotskou elitu, která ráda lovila vodní ptactvo. Stávající plemena retrívrů byla nedostatečná pro získávání sestřelené zvěře z vody i ze země. Načítání z půdy i vody bylo nutné, protože loviště té doby byla v kapsách s bažinatými rybníky a řekami. V důsledku toho byli nejlepší vodní španělé zkříženi se stávajícími retrívry, což vedlo k založení plemene dnes známého jako zlatý retrívr.Rhodéský ridgebackDějiny:

Rhodéský ridgeback má po hřbetě hřeben srsti běžící v opačném směru od zbytku srsti. Jedná se o velmi nápadnou rozlišovací vlastnost, díky níž je okamžitě zřejmé, o jaký typ psa se jedná. Tento hřeben srsti je obvykle v nejširším místě asi 2 palce široký a vede přímo podél páteře, nemůžete ho minout. Předpokládá se, že pochází od psa používaného původní populací afrických psů, který měl podobný hřeben . Někdy se o něm hovoří jako o africkém levicovém chovu, je původem z Jižní Afriky chovaný búrskými farmáři, aby naplnil jejich specifickou potřebu provozuschopného loveckého psa v divočině. Potřebovali tvrdého, vytrvalého psa, který by dlouho vydržel bez vody a měl kabát, který by vydržel těžký terén. Přistěhovalci do Jihoafrické republiky v 16. a 17. století přinesli s sebou Dány, Mastify, Chrty, Krvavé psy, Teriéry a další plemena, která se křížili s místním psem, aby vytvořili Ridgebacka.Velikost a hmotnost zlatého retrívra rhodéského ridgebacka

Zlatý retriever

Výška: 21 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 75 lb.

Životnost: 10 - 12 let


Rhodéský ridgeback

Výška: 24 - 27 palců u ramene

Hmotnost: 64 - 90 lb.

Životnost: 10 - 12 letOsobnost mixu zlatého retrívra rhodéského ridgebacka

Tento mix je velmi inteligentním, oddaným a loajálním společníkem. Oba tito psi jsou velmi přátelští a milující psi. Pravděpodobně to bude dobrý hlídací pes pro rodinu, protože Ridgeback má mnohem ochranářské instinkty. Rhodéský ridgeback pomůže vyrovnat některé z mnohem vyšších energetických tendencí retrívra. Pokud jste bramborový gauč nebo nechcete být aktivní, není to pro vás plemeno. Je klidná, inteligentní, sebevědomá a touží potěšit. Přestože je přátelská, má na pozoru před cizími lidmi a je ostražitá, aby byla dobrým hlídacím psem. Vychází dobře se všemi a je to docela vychovaný pes! Také se ráda baví a hraje a k tomu bude potřebovat nějaký venkovní prostor. Je milující, spolehlivá, odvážná a vřelá.Rhodesian Ridgeback Zlatý retrívr Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s rhodéským ridgebackem může být náchylnýrakovina, dysplázie kloubů, kožní problémy, studený ocas, infekce uší

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Péče o mix zlatého retrívra Rhodesian Ridgeback

Jaké jsou požadavky na péči?

Tento pes bude mít nadprůměrné množství vylučování, protože Golden je těžký shedder, ale Rhodesian Ridgeback ve skutečnosti vůbec není. Připravte se investovat do dobrého vakua a udržujte své podlahy vždy čisté. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou hladinu energie, ale netlačte na ni příliš silně, protože Rhodesian Ridgeback nebude potřebovat tolik cvičení jako Golden. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který by měl být snadno vycvičitelný. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixem zlatého retrívra rhodéského ridgebacka

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky