Redbone Coonhound

Chováno hlavně pro lovecké účely, Redbone Coonhound je plemeno amerických honičů, odborník na lov mývalů, pum a dokonce i medvědů se stejnou odborností jak na souši, tak ve vodě. S elegantní, ale robustní svalovou strukturou, visícími ušima, tlapkami definovanými jako kočky, prodlouženou tváří zakončenou černou čenichem a špičkou nosu a nenatočeným ocasem, byli tito psi AKC definováni jako „hezké“ plemeno.Obrázky Redbone CoonhoundRychlé informace

Přezdívka Červení
Kabát Krátký
Barva Červená bílá
Skupina (plemene) Honič
Životnost 10 až 12 let
Hmotnost 50 - 70 liber
Výška (velikost) Střední; 22 - 27 palců
Prolévání Minimální
Temperament Sociální, loajální, agresivní
Dobře s dítětem Ano
Velikost vrhu 6 - 10 štěňat najednou
Hypoalergenní Ne
Slintání Ano
Původ v USA (jižní)
Soutěžní registrace CKC, UKC, NKC, APRI, ACR, DRA, AKC, NAPR

Video: štěkání dospělého kohouta Redbone


Dějiny

Mnoho vědců říká, že tito psi byli dovezeni do Ameriky evropskými osadníky (většinou Iry) v době, kdy se do země dováželi ohaři většinou koncem 18.thstoletí, hlavně pro různé druhy loveckých účelů.Mixy

Mezi mnoha směsmi, jako jsou pitbulls, mají boxeři, němečtí ovčáci, rhodéští ridgebacki od moderních chovatelů, kříženec coonhounda Redbone a lab retriever, známý jako 'Redbone Retriever' (AKA 'Redgold Hound') hodně populární.

Temperament a chování

Když AKC vysvětlil svůj temperament jako „vyrovnaný“, toto ostražité, hbité a instinktivní plemeno, které je jedním z nejlepších majitelů loveckých psů, o kterém mohou snít, jde velmi přátelsky s rodinnými příslušníky a dětmi, s vrozeným instinktem potěšit jim. S jejich instinkty stromů, lovu a lovu a se silným čichem ve všech terénech a podnebí jsou však stále zvyklí lovit bobcaty, mývaly atd., A jinak potřebují výcvik štěněte, aby se dobře snášeli s kočkami a dalšími domácí mazlíčci.Který


Coonhound dospělého redbone může vykazovat problémy s chováním, pokud každý den nemá mnoho cvičení ve formě běhání a dlouhých procházek, ale na vodítku, bez kterého by mohli skončit zmizením pronásledování kočky nebo kolem procházejícího hlodavce. Nejsou opravdu šťastní uvnitř a mohou být šťastní, když žijí v bytě nebo v chovatelských stanicích, jen pokud dostanou velký (ale uzavřený) dvůr, kde mohou pobíhat a hrát si, aby spálili kalorie, zvláště s rodinnými příslušníky a dětmi, protože si váží utrácení chvíle s nimi.
Jelikož jsou umírněnými štípači, potřebují jen občasné kartáčování a česání měkkými štětinami, kdykoli to potřebují. Do jejich obecného plánu péče by mělo být také zahrnuto sledování jakýchkoli infekcí nebo zarudnutí v uších nebo kůži, stříhání nehtů, když rostou velké, a koupání je pouze v případě, že jsou neupravené.
Bez zdravotních problémů specifických pro dané plemeno může být obecně vytrvalý a zdravý cobound pes jen občas obtěžován obecnými chorobami psů, jako je dysplazie kyčle, juvenilní katarakta, hypotyreóza, rakovina atd. vést zdravý život, čas od času kontroly, cvičit a dělat jim společnost, mít na paměti jejich duševní zdraví a také porozumět tomu, jak moc tě milují a potřebují.

Výcvik

Zatímco chápou význam pojmu „coonhound“ (ohař používaný k lovu mývalů), tito psi musí být nejprve vycvičeni, aby se stýkali s jinými zvířaty (stejně jako s cizími lidmi), aby nahradili své kořistnické/agresivní instinkty, jinak by to mohlo dobře skončit loví vaši kočku za „mývala“. Výchova štěněte společně s rodinnými mazlíčky pomáhá nejvíce. Buďte robustní, ale ne hrubý trenér a dejte jim výcvik v oblasti etikety a poslušnosti tím, že jasně nastavíte pravidla. Dejte jim odměny za jídlo. Nezapomeňte je také vést nebo je mít po svém boku, ale nikdy nedovolte, aby vás vedl na procházku/běh, aby zahnal komplexy vůdce smečky.

Krmení

Množství jídla by mělo být obecné jako u ostatních psů stejné velikosti, které by měly být rozděleny do dvou hlavních jídel. Jako aktivní plemeno zajistěte svému psovi nejlepší výživu. Krmení vašeho psa nejlepší kvalitou suchého krmiva pro psy by bylo dobré pro jeho celkové zdraví.

Zajímavosti

  • Zda by konkrétní jedinec slintal, závisí na jeho tvaru rtu, což je společné těm, kteří mají skutečná ústa ve tvaru coonhounda.
  • To bylo registrováno AKC v roce 2009.
  • Redbone Coonhound je typ psa, který byl uveden v románu „Kde roste červená kapradina“.