Raggle

The Raggle je kříženec mezi Krysí teriér a Beagle psi. Tito psi, známí svou velkorysou, vášnivou povahou a láskou ke svým majitelům, mají střední, mohutně stavěné, disketové uši, mandlové oči, tmavý nos a rovný až středně kudrnatý ocas. Díky své přátelské povaze a příjemnému vzhledu se staly nesmírně populární.Raggle PicturesRychlý popis

Také známý jako Rat teriér Beagle Mix
Kabát Krátký, tlustý
Barvy Hnědá, černá, citronová, bílá
Typ Nesportovní pes, honič, hlídací pes
Skupina (plemene) Kříženec
Délka života/očekávání 12 až 15 let
Výška (velikost) Průměrný
Hmotnost 5-20 liber
Osobnostní rysy Milující, agresivní, energický, přátelský, inteligentní, živý
Talenty/dovednosti Agilita a závodní poslušnost
Dobře s dětmi Ano
Prolévání Minimální
Dobré s domácími zvířaty Mírný
Štěkot Minimální
Hypoalergenní Ne
Země původu POUŽITÍ
Informace o konkurenční registraci/ kvalifikaci ACHC, DDKC, DRA, IDCR

Video: Raggle Dog Playing


Temperament a chování

Raggle pes je vysokoenergetický pes, který vykazuje především vlastnosti a vlastnosti Beagle. Milují své majitele a mají velmi rádi své rodiny, včetně dětí, a jsou skvělými rodinnými společníky. Se vším svým zděděným nadšením si vážili hraní s dětmi a také si užívali, když je jejich blízcí milovali, objímali a mazlili. Se svou základní láskyplnou povahou jsou také tolerantní k ostatním domácím mazlíčkům v jeho rodině, včetně psů. Smíchat s vašimi mazlíčky byste jim však měli dovolit pouze tehdy, když jste si jisti, že byli důkladně socializovaní do té míry, že jsou schopni přátelským chováním překonat své lovecké pudy.

jak vypadá vizsla pes

Raggles mají silnou kořist, která byla zděděna po obou jejich rodičích. Můžete kdykoli očekávat, že se váš rachot honí za ptáky a veverkami. Někdy také projevují tvrdohlavé chování, což může trénink trochu ztížit. Potřebují také majitele, kteří jsou láskyplní a jsou připraveni věnovat jim každý den čas.Doporučujeme, abyste se rozhodli mazlit se s hadrem, pokud máte pouze prostorný dům s trávníkem nebo zahradou. Tito psi nejsou příliš spokojeni s bydlením v bytě, protože potřebují spoustu prostoru na běh a hraní. Kvůli své velmi vášnivé povaze potřebují spoustu outdoorových aktivit.

Který


Jak jsme diskutovali, jedná se o psy charakterizované dynamikou a živostí a potřebují cvičení a aktivity ke spálení svých denních kalorií a také proto, aby zůstali duševně fit. Práci proto může provádět časté, ale mírné každodenní cvičení. Vezměte je na běh nebo na dlouhou procházku s vámi, nebo dokonce do psího parku a držte ho na vodítku. Když to řekneme, připomínáme vám, abyste rozvázali vodítko svého raggle pouze tehdy, když jste si jisti, že hraje na uzavřeném a bezpečném dvoře.
Raggles mají hladkou srst. To vyžaduje menší úsilí při jejich péči. Nepotřebují příliš kartáčování ani česání, kromě párkrát týdně k odstranění špíny a odumřelých vlasů. Ale tito psi prolévají méně. Koupejte je velmi příležitostně, jen když máte pocit, že jsou dostatečně špinaví na úklid.
Nebyly zaznamenány žádné známé zdravotní problémy, které jsou specifické pro toto konkrétní plemeno.

Výcvik

Jelikož byl Raggle stejně inteligentní jako jeho rodič Rat teriér, bravurně by reagoval na výcvik, pokud by dostal společnost trpělivého a taktního majitele, který by dokázal svou zděděnou tvrdohlavost zvládnout pevným způsobem.  • Domácí výcvik: Použijte přepravku od prvního okamžiku, kdy se vaše štěně vrátí domů. Lze implementovat techniky pozitivního posilování prostřednictvím chvály a lahůdek.
  • Nácvik poslušnosti: Začněte snadnými povely a pokračujte k obtížným, abyste překonali jeho tvrdohlavou povahu.
  • Školení na vodítku: Nezbytné kvůli pronásledujícímu instinktu, který je v něm obsažen.
  • Triky: Uspořádejte jeho inteligenci dobře tím, že ji naučíte zajímavé triky.

Dieta/krmení

Krmte svého mazlíčka ragglem tři čtvrtiny až jeden a půl šálku suchého krmiva pro psy denně. Příležitostně lze podávat pamlsky. Byla by dobrá volba poradit se s veterinářem a upravit jídelníček pro vašeho psa, aby získal všechny základní živiny potřebné pro správný fyzický a duševní růst.

Zajímavosti

  • Na Vánoce 2014 se dospělá fena jménem „Paddy“ stala populární poté, co byla představoval od jeho majitele Petera Thorpeho v různých vánočních kartách a v různých podobách slavnostního tématu.