Pug Lab Mix
Pug Lab Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Puga a Labradorského retrívra. To je zjevně velmi podivná směs, které se dosáhne jedině šlechtěním mužského mopslíka (s trochou pomoci) a ženské laboratoře. To je více než pravděpodobné u hnojení in vitro. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Pug nebo Lab? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné Lab Pug Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Pug Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Pug Lab Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Pug Lab Mix
Historie mixu Pug LabVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut, prosím podepište našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie mopslíka:

Předpokládá se, že mopslíci pocházejí z Orientu, konkrétně z Číny. Konfuciovy záznamy z nich již existují551 př. Toto je velmi staré plemeno. Víme také, že běžnými nositeli Puga jsou Pekingese a Lion Dog. Tito psi byli chováni jako společníci a žili životem úplného luxusu. Byli oceněni čínskými císaři a chováni jako jejich společníci. Žili v luxusních ubytovacích zařízeních, někdy byli dokonce hlídáni vojáky.

Skvělá videa štěňat Pug Lab Mix


Velikost a hmotnost mixu Pug Lab

Mopsík

Výška: 10-12 palců u ramene

Hmotnost: 14-18 lb.

Životnost: 12-15 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letOsobnost mixu Pug Lab

Pug Black Lab MixTemperament

Každý, kdo někdy byl kolem Puga nebo Laboratoře, by měl vědět, že oba jsou milí a jemní. Bude to velmi milý a milý pes. Pravděpodobně to bude průměrný intelektuální pes, který nebude příliš tvrdý na trénink. Laboratoře se obvykle velmi snadno trénují. Zdá se však, že také přijímají některé z tvrdohlavých částí Puga, což je občas trochu ztíží.

novofundlandský pes hnědý a bílý


Zdraví Pug Lab Mix

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Pugem může být náchylná k dysplázii kyčle, oční chorobě, patelární luxaci a encefalitidě Pug.Péče o Pug Lab Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba tito psi se vrhli jako blázni, Pug jen vrhá krátké vlasy na své malé tělo. Laboratoř má delší vlasy a také se šílí jako blázen. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Všichni psi potřebují cvičení, protože je pro ně dobré fyzicky i psychicky. Tento pes však bude pravděpodobně na mírnější straně a nebude opravdu potřebovat spoustu cvičení jako čistokrevná laboratoř. Nebudete chtít příliš tlačit na Pugovu směs, protože to nemělo znamenat příliš tvrdou práci a cvičení. S tlačením do nosu může být cvičení pro ně velmi těžké a ztěžuje dýchání.„Vždy se ujistěte, že investujete do správných zdrojů zařízení to je specifické pro potřeby vašich psů. “ Nechladí se tak snadno. Cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Pokud nejste aktivní člověk a nestrávíte spoustu svého volného času aktivitou a cvičením, nemusí to být pro vás nejlepší pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Tento pes nebude trénovat příliš tvrdě, ale také nemusí být nejjasnější žárovkou. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení Pug Lab Mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu, takže na to pamatujte při jejich krmení. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky