Pudl Pitbull Mix PitPudl
Pudl Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Pudla a Pitbulla. Také se jim říká Pitbull Poodle Mix. Jedná se o chytrého psa zaměřeného na rodinu. Pudl je jedním z nejchytřejších psů v okolí. Můžete očekávat, že tento pes bude chytrý a poněkud zlomyslný. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Poodle Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

směs vlka a huskyho

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím Poodle Pitbull Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Poodle Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňátka Poodle Pitbull Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Poodle Pitbull Mix PitPoodle
Poodle Pitbull Mix PitPoodle HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:Pitbullové tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

  • Americký Pitbull teriér

  • Americký stafordšírský teriér

  • Stafordšírský bulteriér

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie pudla:

Původ pudla je sporný. Někteří lidé tvrdí, že původ pochází z Německa, kde byl znám jako Pudelhund. Slovo Pudel je odvozeno odNěmecsloveso, které znamená „stříkat kolem“, a slovo Hund (pes). TheFederation Cynologique Internationaletvrdí, že pudlové pocházejí z francouzského psaBarbeta mohla být zkřížena sMaďarský vodní pes. Francouzské jméno Caniche pochází ze slova cane (samice kachny), protože tento druh plemene byl díky své plavecké schopnosti používán jako vodní retrívr hlavně pro lov kachen. Toto bylo velmi populární plemeno ve Francii, kde se etablovalo jako národní plemeno. Avšak kresby německého umělceAlbrecht Dürervytvořil populární obraz plemene v 15. a 16. století.

Evropská pevnina znal pudla dlouho předtím, než byl přivezen do Anglie. Byl to hlavní mazlíček z konce 18. století ve Španělsku, jak ukazují malby španělského umělceFrancisco Goya. Francie měla pudlíky jako hýčkané oblíbené během vlády Ludvíka XVI., Přibližně ve stejném období.

Skvělá videa štěňat Poodle Pitbull Mix PitPoodle


Pudl Pitbull Mix PitPoodle Velikost a hmotnost

PUDL

Výška: 18 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 45 - 70 lb.

Životnost: 9-15 let


Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letPoodle Pitbull Mix PitPoodle osobnost

Pudl Pitbull Mix PitPudlTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte podívat na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Tato směs bude velmi jedinečná, protože se jedná o velmi odlišné psy. Pravděpodobně to bude velmi hravé, energické a milující s celou rodinou. Do dospělosti by se mohli chovat jako štěně. Měl by to být velmi přátelský, rodinně zaměřený pes. Mixy Pit Bull vzkvétají v lásce a pozornosti a rádi potěší svého pána a rodinu. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Poodle Pitbull Mix PitPoodle Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Pudl smíchaný s Pitbullem může být mimo jiné náchylný k nadýmání, dysplazii kyčle, srdečním onemocněním, poranění ocasu, nádorům žírných buněk.Poodle Pitbull Mix PitPoodle Care

Jaké jsou požadavky na péči?

To bude hodně záviset na tom, o kterého z těchto psů jde. Pokud to bude trvat po Pudlovi, můžete se hodně zbavovat svých rukou. Pokud to bude trvat po jámě, můžete se mít lépe a nemusí se toho moc zbavovat. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Buďte připraveni vzít je na dlouhé procházky, túry a udržovat jejich energetickou hladinu na co nejnižší úrovni. Jsou spíše náladoví, ale chtějí dělat věci venku. Pokud se obáváte jejich temperamentu, nejlepší způsob, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

drátěný vlasový teriér čivava mix

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Pudl je extrémně chytrý a snadno se trénuje. Jáma bude chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o svém místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Pudl Pitbull Mix PitPudel krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky