Pes Pomimo

The Pes Pomimo je návrhářské plemeno vyrobené křížením dvou čistokrevných plemen - pomeranského a amerického eskymáka. Má kompaktní a robustní tělo, klínovitý obličej, vztyčené uši a dlouhosrstou srst zděděnou od amerických eskymáckých a pomeranských rodičů. Tito inteligentní, zvědaví a živí malí psi vynikají v celé řadě psích aktivit, jako je poslušnost, hbitost a triky.Obrázky psů Pomimo
Rychlé informace

Ostatní jména Eskipom, Eskiranian, americký eskymácký pomeranský mix
Kabát Dlouhý, hustý s hustou podsadou
Barva Oranžová, červená, krémová, bílá, černá, modrá, hnědá, oranžová sobolí, vlčí sobol, černá s pálením, particolored, žíhaná
Typ plemene Kříženec
Skupina plemene Hračka, nesportovní
Životnost Asi 15 let
Hmotnost 4,5-7,7 kg
Velikost/Výška Malý; 7-12 palců
Prolévání Mírný
Temperament Přátelský, milující, chytrý, oddaný
Hypoalergenní Ne
Dobře s dětmi Ano
Štěkot Příležitostně
Země Původ v POUŽITÍ
Informace o konkurenční registraci/kvalifikaci IDCR, DDKC, DBR, DRA, ACHC

Video štěňat Pomimo


Temperament a chování

Pomimos uchvátí své majitele svým elegantním vzhledem a veselou dispozicí. Tito milující mazlíčci jsou loajální ke svým rodinným příslušníkům a rádi se zapojují do rodinných aktivit. Vzhledem k tomu, že se jim daří v lidské společnosti, jejich dlouhodobé osamocení by v nich mohlo způsobit separační úzkost.

Prodám štěně ostrého orla

Americké eskymácké/pomeranské směsi, které jsou přirozeně ostražité a podezíravé vůči cizím lidem, jsou schopné hlídat a sledovat. Navzdory své malé postavě se zdá, že mají postoj velkého psa. Mohou nadměrně štěkat na neznámé osoby a jiné psy, kteří si myslí, že zasahují na jejich území.Jsou skvělými spoluhráči pro děti; jejich interakce by však měla být pod dohledem dospělých, protože vysoká energetická hladina Pomimosu by mohla být pro malé děti zdrcující.

Který


Váš malý pes Pomimo prospívá aktivitě a měli byste ho zaměstnat každodenními túrami, dováděním na oploceném dvoře nebo psím parku nebo relací interaktivních her. Nedostatečně cvičený nebo neaktivní Pomimo se pravděpodobně začne nudit, což by mohlo vést k nevhodnému žvýkání, nadměrnému štěkání a jinému destruktivnímu chování. Ujistěte se, že se váš mazlíček během cvičení nepřehřívá, protože v horkém počasí se mu nemusí dařit.
Doporučuje se důkladné vykartáčování kabátu dvakrát nebo třikrát týdně, aby se zabránilo tvorbě rohoží a snížení množství odumřelých chloupků na vašem nábytku a oblečení. Koupání Pomimo závisí na tom, jak moc se zašpiní, a mělo by být omezeno na 6–7krát za rok. Každý týden kontrolujte jeho uši, zda nevykazují příznaky infekce. Čistěte si zuby 3-4krát týdně a stříhejte si nehty na nohou jednou za měsíc.
Pomimo, který je křížencem, pravděpodobně získá některé z poruch ovlivňujících jeho rodičovská plemena. Měli byste si být vědomi očních problémů, jako je šedý zákal a progresivní atrofie sítnice, poruchy kostí a kloubů a problémy s dásněmi a zuby. Někteří psi mohou trpět hyperpigmentací a vypadáváním vlasů.

Výcvik

Tito psi jsou od přírody tvrdohlaví a potřebují sebevědomého a pevného psovoda, který by mohl převzít vedení a výuku.  • Socializace : Poté, co si přinesete domů nové štěně Pomimo, byste mu měli dát pár týdnů na to, aby se přizpůsobilo nové rodině. Jakmile si zvykne na své okolí a pochopí, kdo bude jeho hlavním ošetřovatelem, můžete pozvat své přátele, spolupracovníky nebo sousedy na návštěvu a požádat je, aby přivedli své mazlíčky ke hře, což jim může pomoci odlišit přítele od výhružka.
  • Poslušnost : Chcete-li zastavit jeho pronikavé štěkání, použijte příkaz Tichý. Pokud přestane štěkat, okamžitě jej odměňte lákavými pamlsky a pochvalami. Opakujte postup, dokud se nenaučí přestat štěkat na příkaz.
  • Domácí školení : Pomimos malé velikosti je těžký na nočník. Poté, co si vyberete místo venku, kde se může váš Pomimo kakat, vezměte svého mazlíčka do konkrétní oblasti každé 1–2 hodiny, zejména ráno a po jídle. Jakmile bude venku vyřazen, dejte mu odměny.

Krmení

Pro svůj Pomimo byste mohli zvážit kombinaci kvalitního suchého a mokrého jídla. Doporučené množství suchého krmiva pro psy by mělo být 1/2-1 šálku denně.

Prodám corgi husky mix