Pomeranian Saint Bernard Mix


Pomeranian Saint Bernard Mix je smíšené plemeno psa, které pochází z chovu pomeranského a svatého Bernarda. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Pomeranian je známý tím, že je přátelský, společenský a hbitý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Pomeranian nebo Saint Bernard? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné pomeranské směsi Saint Bernard Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své pomeranské štěně Saint Bernard Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká špiclská štěňata Saint Bernard Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Pomeranian Saint Bernard Mix Historie

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

jak velké rostou maltézáčky

Pomeranian History

Ačkoli se to nemusí zdát příčinou, plemeno Pomeranian pocházelo z velkých pracovních psů z arktických oblastí. Pomeranian je považován za potomka německého špice.
Předpokládá se, že toto plemeno získalo své jméno spojením s oblastí známou jako Pomořany, která se nachází v severním Polsku a Německu podél Baltského moře. Ačkoli to není původ plemene, této oblasti se připisuje chov, který vedl k původnímu pomeranskému typu psa. Do zavedení plemene do Spojeného království chyběla řádná dokumentace.
V roce 1912 byli dva Pomeranians mezi pouhými třemi psy, kteří přežili potopení RMS Titanic. Pomeranian zvaná „Lady“, kterou vlastnila slečna Margaret Hays, uprchla se svým majitelem v záchranném člunu číslo sedm, zatímco Elizabeth Barrett Rothschildová vzala svého mazlíčka do bezpečí s sebou v záchranném člunu číslo šest.Historie svatého BernardaSvatý Bernard, také známý jako alpský španěl, sv. Bernhardog nebo Bernhardinner, je velmi staré plemeno psa, pocházejícího převážně z francouzských Alp. Předkové svatého Bernarda mají podobnou historii a původ jako Sennenhundové. St. Bernard je také označován jako alpský salašnický pes nebo alpský honácký pes, šlo o velké farmářské psy farmářů a mlékáren, zejména francouzských Alp, strážců hospodářských zvířat, pasteveckých psů a tažných psů i loveckých psů , pátrací a záchranné psy a hlídací psi. Jsou považováni za potomky velkých plemen psů přivedených do Alp starými Římany.
Nejstarší písemné záznamy o plemeni sv. Bernarda pocházejí od mnichů, kteří žili a pracovali v hospici ve Velkém průsmyku sv. Bernarda v roce 1707. Obrazy a kresby psa však pocházejí ještě dříve. Byl tam slavný svatý Bernard, jménem Barry (někdy hláskovaný Berry), který údajně zachránil někde mezi 40 a 100 životy jako pátrací a záchranný pes. V Cimetière des Chiens je pomník Barrymu a jeho tělo bylo uchováno v Přírodovědném muzeu v Bernu. Dalším slavným psem byl Rutor, věrný společník kněze fr. Pierre Chanoux pojmenovaný podle vrcholu Tête du Rutor nad průsmykem Malý sv. Bernard. Klasický St. Bernard vypadal velmi odlišně od dnešního St. Bernarda kvůli křížení. Těžké zimy od roku 1816 do roku 1818 vedly ke zvýšenému počtu lavin a zabíjely mnoho psů používaných k chovu, zatímco prováděli záchranu. Po jejich zmenšujícím se počtu došlo k pokusu o zachování plemene, zbývající sv. Bernardové byli zkříženi s Velkou Pyrenejí přivezenou z kolonie Velké Pyreneje v padesátých letech 19. století. Velké Pyreneje nebyly nejlepším plemenem psů pro intenzivní pátrací a záchranné práce, protože jejich dlouhé vlasy zmrzly a zatěžovaly je.
Mniši vycvičili mladší psy na pátrací a záchranné práce tím, že nechali mladší psy sledovat a učit se od starších psů.
Švýcarský klub St. Bernard byl založen v Basileji dne 15. března 1884. St. Bernard bylo vůbec první plemeno zapsané do švýcarské plemenné knihy v roce 1884 a standard plemene byl definitivně schválen v roce 1888. Od té doby bylo plemeno švýcarský národní pes.
Psi v hospici sv. Bernarda byli pracovní psi, kteří byli menší než dnešní psi sv. Bernarda. Původně o velikosti německého ovčáka. Dává smysl, že trochu menší pes by fungoval lépe než větší. Svatý Bernard se rozrostl na velikost dnešního psa, protože kynologické kluby a výstavy psů zdůrazňovaly vzhled nad pracovní schopností psa.


Pomeranian Saint Bernard Mix Velikost a hmotnost

Pomeranian
Výška: 7 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 3 - 7 lb.
Životnost: 12-16 letbernardýn
Výška: 28 - 35 palců v rameni
Hmotnost: 140 - 120 lb.
Životnost: 8-10 let


Pomeranian Saint Bernard Mix osobnost

Pomeranian a svatý Bernard mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Pomeranian Saint Bernard Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Pomeranian smíchaný se svatým Bernardem může být náchylný ke kloubní dysplázii, mimo jiné k luxaci čéšky.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Pomeranian Saint Bernard Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Prodám štěňata smíšené motýlí čivavy

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Pomeranian Saint Bernard Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Pomeranian Odkazy

Zachraň mě

AdoptaPet

Zachránit


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Leonberger Saint Bernard Mix

Pyrenejský Saint Bernard Mix

Mastiff Saint Bernard Mix

Shar Pei Saint Bernard Mix

Newfoundland Saint Bernard Mix