Ukazatel Bulldog Mix


Pointer Bulldog Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Bulldog a Pointer. Oba tito psi jsou přátelští a většina ukazatelů jsou samozřejmě ptáci. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako buldok nebo ukazatel? Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásném mixu Bulldog Pointer Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Pointer Bulldog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Pointer Bulldog Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Pointer Bulldog
Historie mixu ukazatele Bulldog

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie buldoka:

Původním záměrem buldoka bylo, že byli chováni, aby pomohli řezníkům ovládat dobytek. Je to velmi staré plemeno a do 15. století, kromě chytání a pasení koní, skotu a kanců v legitimním zemědělském použití. Byl vytvořen velmi krutý a barbarský sport návnady býků. Záměrem toho bylo, aby se psi zachytili na uvázaném býčím nose a nepustili je, dokud pes nestáhl býka na zem nebo býk psa nezabil. Pokud tomu uvěříte, trvalo to několik století, než byla tato činnost zakázána v roce 1835. Jelikož se jedná o takovou násilnou činnost, byli chováni pro agresi. Po tomto zákazu nebyly agresivnější tendence nutné a dalo by se divit, proč vůbec zůstanou plemenem. Jsou to velmi věrní a věrní společníci a jsou oficiálním maskotem téměř 50 škol a pětkrát více středních škol. Jsou také neoficiálním maskotem americké námořní pěchoty. Pravděpodobně nikam nevedou.Historie ukazatele:

Carolina pes pitbull mix

Existuje mnoho různých odrůd ukazatelů. Mezi ně patří německý krátkosrstý ohař, německý drátěný ohař, anglický setr. Pointer byl nějaký čas používán v odkazech na jakékoli plemeno psů používaných při lovu, jehož úkolem bylo ukázat cestu. Psi ukazováčkového typu mají velmi starou historii, pocházející především z různých částí západní Evropy v 16. století. Úmyslem duše bylo vždy vytvořit lepšího pracovního a loveckého psa. Primárně se používají k lovu různých druhů ptáků, což ukazuje na to, kde je pták. To není vždy nejběžnější rodinný pes, ale v lovecké komunitě je to docela běžné. Mohou být velmi nezávislí, ale snaží se spolupracovat se svými majiteli. Jsou extrémně inteligentní a snadno trénují. Budou absolutně chodit po vašem dvoře a mířit na každého ptáka v dohledu.Skvělá videa štěňátek Pointer Bulldog Mix


Ukazatel Bulldog Mix Velikost a hmotnost

Buldok

Výška: 12 - 16 palců v rameni

Hmotnost: 40-55 lb.

Životnost: 8-10 let


Ukazatel

Výška: 21 - 26 palců v rameni

Hmotnost: 35 - 70 lb.

Životnost: 12 - 14 letUkazatel Bulldog Mix osobnosti

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. To by samozřejmě mohlo vytvořit velmi silné a silné plemeno, které by mohlo být nejlepší pro zkušeného majitele psa. Mohou být alfou se silnou osobností a potřebují silného majitele se zkušenostmi, který se může stát vůdcem smečky. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Ukazatel Bulldog Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Zlatý retrívr léčitel mix

Smíšený s buldokem může být náchylnýsrdečníarespirační onemocnění,dysplazie kyčelního kloubu,třešňové okoa další obavy. Velmi náchylné k problémům s teplem.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Péče o mix buldoků

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně vytvořit mírnější shedder. Ukazatel pravděpodobně vylévá více než buldok, ale opravdu záleží na tom, kterého psa si vezmou. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Ukazatel má mnohem více energie než Bulldog a opravdu záleží na tom, kterého rodiče si vezmou. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení směsí buldoků

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

napůl zlatý napůl vídeňský pes

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky