Laboratorní mix Plott Hound
Plott Hound Lab Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Plott Hound a Labradorského retrívra. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a jsou to psi lidí. Oba jsou známí svou vytrvalostí a vytrvalostí. Plott je pachový pes, který byl původně vyšlechtěn za účelem lovu a laboratoř je retrívr. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Plott Hound Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si koupili štěně Plott Hound Lab Mix, pokud mají na prodej štěňata Plott Hound Lab Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Plott Hound Lab Mix
Historie mixu Plott Hound LabVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:obrázky směsi čivavy a pudla

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie plemene Plott:

Předkové dnešních Plottských honičů se používali k lovu na kance v Německu. Toto je staletí staré plemeno. Pochází z Německa, v roce 1750 se Johannes George Plotte přestěhoval do moderní Severní Karolíny. Přinesl s sebou několik honících se divočáků (pět hannoverských honičů používaných k lovu medvědů a kanců). Tito psi byli po celé generace chováni pro svou výdrž a hernost. George a jeho manželka Margaret se svými rodinami se usadili v horách západní Severní Karolíny. Po generace byly tyto psy chovány pro lov a výdrž.Úžasná videa štěňat Plott Hound Lab Mix


Plott Hound Lab Mix Velikost a hmotnost

Plot Hound

Výška: 20 - 28 palců v rameni

Hmotnost: 40 - 60 lb.

Životnost: 12 - 14 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 let

bostonský teriér čivava mix žíhaný


Osobnost mixu Plott Hound Lab

Plott Hound Black Lab MixTemperament

Plott Hounds jsou velmi vstřícní a přátelští psi. Mohou být někdy tvrdohlaví a nezávislí, ale přátelští k jiným zvířatům a dětem. Tato směs bude skvělým rodinným mazlíčkem, ale může být také extrémně tvrdohlavá a může být nejlepší pro ty, kteří jsou zvyklí pracovat se zvířaty. Jsou to typ psa, ke kterému se chcete po dlouhém pracovním dni vrátit domů. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Plott Hound Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Plottovým chrtem může být náchylná na dysplázii kloubů, nadýmání, alergie, torzi žaludku.Péče o mixáž Plott Hound Lab

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně vytvořit mírnější shedder. Plott Hounds se příliš nevylévají a laboratoř to rozhodně dělá. Takže v závislosti na tom, odkud geny pocházejí, by se mohl zbavit jako blázen nebo mírněji. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. Plott Hound je mnohem klidnější než Lab, ale cokoli s Labem bude mít vyšší energetickou hladinu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

směs francouzského buldočka s mopsem

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat, může však být extrémně tvrdohlavý. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixu Plott Hound Lab

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky