Pitbull Lab Mix

Pitbull Lab Mix, také známý jako Labrabull nebo Pit Lab Mix, je hybridní pes plemene, který je výsledkem chovu Pitbull a Labrador Retriever. Toto je přátelský pes s vysokou energií. Jsem si jistý, že už jen zmínka o tom způsobí, že si člověk opravdu pomyslí, jestli je to pro ně pes. Vzhledem k tomu, že se tyto dvě chování zdají opačné, vytváří zajímavou kombinaci. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Pitbull Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si koupili štěně Pitbull Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků Pitbull Lab Mix
Historie mixu Pitbull Lab

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím naši petici, abyste zastavili štěňata.

Skvělé video mixu Pit Lab:

Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, psím číšníkem, vyhledávacím a záchranným psem a terapeutickým psem. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie Pitbull:

Vím, že dnes je těžké tomu uvěřit, ale návnada na medvědy a býky byla v 1800s oblíbeným diváckým sportem. To vedlo k založení plemene, k účasti na této činnosti. Jakkoli to zní archaicky, když to bylo zakázáno, místo toho zaujal boj psů. Boj byl v jejich krvi a jejich rodové linii po celé generace. Byli chováni tak, aby byli mocní, odvážní a agresivní. Protože jejich manipulanti nechtěli, aby vůči nim jednali agresivně, chtěli jen to, aby byli agresivní vůči jiným zvířatům nebo pozdějším psům. I dnes mohou být vůči svým psovodům spíše poslušní. Když se dostali přes rybník do Ameriky, byli vyšlechtěni, aby byli větší a byli používáni jako farmářské psy. Pomohli by lovit, hlídat a být společníkem.německý ovčák smíchaný s corgi

Pokud je chován zodpovědně, je to sebevědomý, silný, ale jemný pes. Je ostražitý, ale není agresivní, pokud vás nemusí chránit před skutečnou hrozbou. Miluje lidi a společnost a chce být co nejvíce v centru všeho. Mohl by vám jen skočit do klína, když sledujete T.V., a neměl tušení, že tam je.


Skvělá videa štěňat Pitbull Lab Mix

Rudy, mix Pit Lab:Pitbull Lab Mix Velikost a hmotnost

PITBULL
Výška: 19 palců na rameni
Hmotnost: 35 - 65 lb.
Životnost: 8-15 let

francouzský buldoček shih-tzu

LABORATOŘ
Výška: 22 - 24 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 79 lb.
Životnost: 10-14 let


Pitbull Lab Mix Osobnost

Labrabull je ostražitý a ochranný pes. Berou rysy od obou rodičů a jsou mocní, loajální a nadšení. Všichni psi potřebují správnou socializaci a on se nijak neliší. Může být agresivní, pokud si myslí, že je vám nebo vám vyhrožováno. Včasná socializace pomáhá postarat se o to. Reaguje dobře na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Pitbull Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Pitbullem může být náchylná k OCD, problémům s očima, problémům se srdcem, epilepsii, myopatii, nadýmání, hypotyreóze, dysplázii kloubů, akutní vlhké dermatitidě, studenému ocasu, infekcím uší a alergiím.


Péče o mix Pitbull Lab

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba mají velmi krátký kabát a kůlnu. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. To není dobrý pes na gauč, protože chce být aktivní se svými lidmi. Je pravděpodobné, že tato směs bude mít poměrně vysokou energetickou hladinu, takže si ji pamatujte, než ji získáte.

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Pitbull Lab Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

směs francouzského buldočka a mopse

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky