Pitbull Husky Mix

Pitbull Husky Mix, také známý jako Pitsky, je hybridní nebo návrhářský pes mezi Pitbullem a sibiřským husky. Jedná se o psa, který bude potřebovat majitele, který má rád aktivní, protože je to pes s vyšší energií. Pokud pitbull strana pochází z dobrého skladu a byla dobře socializovaná, nemělo by to mít agresivní tendence, na rozdíl od všeobecného přesvědčení. Pitsky bude statný, silný pes, který může mít buď krátkou nebo dlouhou srst, podle toho, po kom to bude následovat. Mohou to být velmi loajální a dobří rodinní mazlíčci. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Husky Pitbull.černý a bílý pitbull

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si pořídili štěně Pitbull Husky Mix. To znamená, že pokud mají nějaké na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu Pitbull Husky Mix
Historie mixu Pitbull Husky

Pes, jako je Pitbull Husky Mix nebo Pitsky, protože se jedná o nedávného návrhářského psa, nemá skutečnou definitivní historii. Nemají úplně stejné pozadí jako čistokrevný pes, který se datuje stovky nebo dokonce tisíce let. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím naši petici, abyste zastavili štěňata. Zde je krátká historie obou mateřských plemen, abyste získali lepší představu o tom, z čeho by tato směs mohla být složena.

Sibiřský husky je středně velké pracovní plemeno psů, které vzniklo na severovýchodní Sibiři v Rusku. Toto plemeno patří do genetické rodiny Spitzů a bylo původně chováno k poměrně rychlému tažení saní na dlouhé vzdálenosti. Je o nich známo, že jsou únikovými umělci, kteří se vyhrabou z nejsilnějšího plotu. Vzhledem k tomu, že byli chováni k tažení věcí, můžete si představit, že to nejsou nejjednodušší psi na procházky.Americký Pit Bull Terrier je jedním z takzvaných bully plemen, často označovaných jako Pit Bull. I když jsme to uvedli výše, „pitbul“ není plemeno, ale termín používaný k popisu amerického pitbulteriéra, bulteriéra, amerického stafordšírského teriéra a stafordšírského bulteriéra. Panuje všeobecná shoda v tom, že zmatek začal rozhodnutím AKC počátkem 30. let 20. století, dát mu nový název, americký stafordšírský teriér, oddělit ho od minulosti boje v boxech. Americký Pit Bull teriér nebyl AKC uznán, zatímco americký stafordšírský teriér, který je o něco menší, ano.


Skvělá videa štěňat Pitbull Husky Mix


Pitbull Husky Mix Velikost a hmotnost

PITBULL
Výška: 17 - 19 palců na rameni
Hmotnost: 30-85 lb.
Životnost: 12-16 letCHRAPLAVÝ
Výška: 20 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 35 - 60 lb.
Životnost: 12-15 let


Pitbull Husky Mix osobnosti

Je to opravdu docela vyrovnaný, věrný a dobromyslný pes. Jsou to mocní psi se spoustou energie a vysokou výdrží. Obecně mají pěkný temperament a rádi jsou laskavým způsobem středem pozornosti. Nejdůležitější věcí při získávání jakéhokoli psa je jeho správná socializace a ujištění, že jsou vystaveni co největšímu počtu nových psů, lidí a situací. Jak si dokážete představit, mohou mít sklon k ochraně. Socializace se o to postará. S dětmi jsou však obecně dobří. Budou potřebovat hodně cvičení, zvláště pokud se ukáže Husky strana. Čím více cvičí, tím lepší bude jejich chování.


Pitbull Husky Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Husky smíchaný s Pitbullem může být náchylný k hypotyreóze, srdečním chorobám, problémům s očima, dysplazii kyčelního kloubu a alergiím.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Pitbull Husky Mix Care

Směs Husky Pitbull bude potřebovat hodně cvičení a nebude chtít ležet celý den na gauči. Tato směs bude vyžadovat někoho, kdo rád chodí na dlouhé vzdálenosti a udržuje sebe a své psy aktivní. Budou potřebovat majitele firmy, který může stanovit hranice a vymáhat je. Jak již bylo zmíněno dříve, nejlepší věcí, kterou pro tuto směs můžete udělat, je dát jim spoustu socializace a naučit je, jak komunikovat s co největším počtem psů. Měly by být relativně snadno trénovatelné, ale mohly by mít své tvrdohlavé okamžiky a nemuseli by být tím nejjednodušším psem na procházku na vodítku. Opravdu záleží na tom, které z mateřských plemen berou nejvíce, ale pravděpodobně budou potřebovat mírné kartáčování. Husky se vrhá jako blázen, takže byste měli opravdu vzít na vědomí konkrétního psa a zjistit, zda budou potřebovat hodně kartáčovaný. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Pitbull Husky Mix může být skvělým únikovým umělcem, takže pokud ho necháte na zahradě (samozřejmě dočasně), bude těžké jej udržet. Budete se muset ujistit, že plot je extrémně bezpečný a zakopaný pár stop v zemi . Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni.


Pitbull Husky Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

italský greyhound krysí teriér mix

Tibetská doga

Pomsky