Papipoo

Elegantní, láskyplný a bezstarostný Papipoo je potomek, který se rodí křížením Papillona a Pudla. Tento malý pes, známý svou jiskřivou osobností, je oblíbencem mnoha majitelů. Má kudrnatý a chlupatý ocas, stejně jako jeho rodič Papillon. Navzdory své malé velikosti je Papipoo docela energický. Pokud je řádně vyškolen, bude se mu dařit ve výkonnostních sportech, jako jsou lovecké zkoušky, agility a poslušnost.Obrázky Papipoo
Rychlé informace

Ostatní jména Papi-poo, Papi Poo, Papillon-Poodle Mix
Kabát Středně dlouhý, měkký, rovný nebo zvlněný
Barva Bílá/krémová, tmavě hnědá/čokoládová, černá, světle hnědá/zlatá, černobílá, šedá
Typ plemene Kříženec
Skupina plemene Hračka
Životnost 10-14 let
Hmotnost 6-14 liber
Velikost a výška Malý; kolem 11 palců
Prolévání Minimální
Temperament Přátelský, společenský, chytrý, hravý, něžný
Hypoalergenní Ano
Dobře s dětmi Ano
Štěkot Příležitostně
Země Původ v Spojené státy americké
Informace o konkurenční registraci/kvalifikaci DRA, DBR, DDKC, IDCR, ACHC

Video: Papipoo Puppy Playing


Temperament a chování

Jeho osobnost lze popsat jako milující, oddanou, zlomyslnou a chytrou. Není to ani agresivní, ani stydlivé. Místo toho Poodle Papillon Mix s mírnou úrovní aktivity rád převezme kontrolu nad věcmi. Vzhledem ke své přirozené zvědavé povaze si užívá vystavení různým pohledům a zvukům, stejně jako novým zkušenostem. Vždy touží potěšit svou rodinu a je ochoten je držet nebo mazlit. Ačkoli má rád lidi, potřebuje nějaký čas, aby se seznámil s cizími lidmi. Jelikož je od přírody ostražitý a ochranný, vydá varovný signál svému majiteli, kdykoli se blíží nebezpečí.

Který


Papipoos se hodí k životu uvnitř. Tito aktivní malí mazlíčci se rádi prohánějí po domě a často skáčou na některá z vyšších míst, včetně kuchyňského stolu a postele. Nebude jim však vadit, pokud budou pravidelně vycházeni. Mohou být také zaneprázdněni 20-30minutovými interaktivním hraním denně. Zajistěte dostatek plyšových hraček, míčků a hádanek, aby byl váš mazlíček zaujatý a zaujatý.
Jedná se o psy s vysokou údržbou vyžadující častou péči. Nezkušení majitelé proto mohou nechat své psy převzít péči profesionálního ošetřovatele. Jejich srst by měla být kartáčována 3-4krát týdně. To pomůže distribuovat jejich přirozené kožní oleje a udržet jejich kůži a srst zdravou. Ujistěte se, že je koupete, když jsou špinavé. Stříhejte jim nehty dvakrát nebo třikrát za měsíc a čistěte si zuby třikrát týdně, abyste předešli onemocněním parodontu.
Směsi pudlů Papillon mohou dostat jakoukoli nemoc, která je běžná u jejich rodičovských plemen. Majitelé by si proto měli být vědomi poruch kostí, jako je dysplazie kyčle a patelární luxace, oční choroby, jako je progresivní retinální atrofie a hypotyreóza.

Výcvik

Štěňata Papipoo se mohou zranit skokem ze sedačky nebo postele. Vycvičte je proto, aby počkali, až je vyzvednete. Pomocí kroků je také můžete naučit dostat se na nábytek. Je snadné je vycvičit, ale mělo by to být řádně naplánováno. Vyjměte je po jídle, po péči, před spaním a ráno. Doporučuje se také výcvik v bednách, protože jim to pomůže přijmout vězení. Vystavte je lidem i domácím mazlíčkům tím, že je vezmete na pohodové procházky do rušných parků a obchodů, do kterých pustí psy. To jim pomůže rozvíjet jejich sociální dovednosti.kokršpaněl bílý a hnědý

Krmení

Má vysoké energetické nároky, a proto potřebuje dietu bohatou na živiny. Užijete si vegetariánskou dietu obsahující některé zdroje bílkovin, jako jsou pečené fazole, tvaroh, čočka a vařená vejce. Můžete také zahrnout některé zdravé obiloviny, jako je hnědá rýže, chléb a celozrnné obiloviny. Pokud trváte na poskytování komerčních suchých potravin, pak by množství mělo být 1/2-1 šálku denně.

Zajímavosti

  • O Papipoosech, s jejich vysokou úrovní inteligence, je známo, že se rychle učí novým trikům.