Newfoundland Lab Mix
Newfoundland Lab Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Newfoundland a labradorského retrívra. Jsou to milí a milí psi a rádi se s vámi mazlí v noci.Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Newfoundland Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali své štěňátko Newfoundland Lab Mix, pokud mají na prodej nějaké štěňata Newfoundland Lab Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků laboratoře Newfoundland Lab Mix
Newfoundland Lab Mix HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie Newfoundlandu:

Newfoundland doprovázel Lewise a Clarka na jejich cestě do Tichého oceánu. Vždy byl ctěným pracovním psem. O původu Newfoundlandu panuje velká nejistota. Někteří říkají, že jeho předky jsou bílé Velké Pyreneje, psi, které na pobřeží Newfoundlandu přivezli baskičtí rybáři. Vypadá jako černý Pyreneje. Jiní lidé říkají, že pochází z francouzského honiče, ale všichni souhlasí s tím, že pochází z Newfoundlandu a že jeho předky tam nepochybně přivedli rybáři z evropského kontinentu. Byl to pracovní pes, který táhl vozíky, vytahoval ptáky a vytahoval rybářské sítě.Skvělá videa štěňat Newfoundland Lab Mix


Velikost a hmotnost mixu Newfoundland Lab

Newfoundland

Výška: 25 - 29 palců v rameni

Hmotnost: 100 - 150 lb.

Životnost: 8 - 10 let


LABORATOŘ

směs honáckých psů beagle

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letOsobnost Newfoundland Lab Mix

Newfoundland Black Lab MixTemperament

Jedná se o živé plemeno, které zbožňuje bytí kolem lidí a chce být zahrnuto do všech aspektů rodinného života. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu samotnou, protože sama nebude mít dobré výsledky. Chce být s smečkou.Newfoundland Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Newfoundlandem může být náchylná na dysplázii kloubů, rakovinu, torzi žaludku, sub-aortální stenózu (SAS), cystinurii, dysplázii kyčelního kloubu (CHD), epilepsii a dysplázii loktů a drobné problémy, jako je von Willebrandova nemoc ( vWD), katarakta, Osteochondróza DissecansNewfoundland Lab Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to dlouhosrstý pes, který se bude chovat docela dost. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa se střední energií, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou pracovní psi, kteří jsou chováni pro běh a práci po celý den. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Pamatujte, že pokud se v teplém počasí příliš zatlačí, může se snadno přehřát. To pravděpodobně nebude dobrý pes na gauč. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Je důležité zaměřit se na mnoho krátkých školení, aby neztratili pozornost. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení krmiva Newfoundland Lab Mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

welsh corgi německý ovčák mix


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky