Mix malých skotských teriérů


Mix Miniature Schnauzer Scottish Terrier Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu miniaturního knírače a skotského teriéra. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Miniaturní knírač je známý tím, že je inteligentní, poslušný a přátelský. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako miniaturní knírač nebo skotský teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu skotského teriéra miniaturního knírače.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Miniature Schnauzer Scottish Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Miniature Schnauzer Scottish Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu miniaturního knírače skotského teriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie miniaturních kníračů

Miniaturní knírač, nazývaný také Zwergschnauzer (trpasličí knírač), vznikl v Německu v polovině 19. století.

Miniaturní knírač, který je milovníkem rodiny ze všech stran, je skvělým mazlíčkem. Vzhledem k jeho velikosti a úrovni energie není překvapením, že miniaturní knírač byl v roce 2013 17. nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.

Jeho popularita ho udržovala před vyhynutím, když se jeho počet během první světové války snížil, což lze připsat jeho šťastné a pozitivní osobnosti. Lidé milují jeho milující, starostlivou a hravou povahu.

Miniaturní knírač byl původně chován k chytání krys a také jako strážní psi na farmách. Miniaturní knírač byl vytvořen křížením standardního knírače s jinými menšími plemeny, jako je miniaturní pinč, affenpinscher a možná další menší zvířata, jako je pudl a pomeranian. Neexistují žádné přesné záznamy o tom, jak byl miniaturní knírač vytvořen, ale nejstarší záznam o miniaturním knírači je z října 1888.

V první a druhé světové válce, stejně jako u mnoha plemen, miniaturní knírač téměř vymřel z války. Ale brzy po první světové válce popularita miniaturního knírače rostla a od té doby je na vysoké úrovni.

Největší změnou oproti původnímu miniaturnímu knírači na modernější verzi je barva. Miniaturní knírači bývali červení, černí a pálení, žlutí nebo jednobarevní. Dnes; Miniaturní knírači jsou však obvykle odstíny černé a stříbrné.

Miniaturní knírač byl přijat do amerického Kennel Clubu v roce 1926, což bylo pouhé dva roky poté, co bylo plemeno představeno ve Spojených státech.Historie skotského teriéraSkotský teriér je velmi staré plemeno. Jde o přezdívky Scottie a Aberdeenie. Skutečný původ plemene tak starého jako skotský teriér je poměrně vágní a není tak dobře známý. První písemné záznamy o psovi podobného popisu jako skotskému teriérovi pocházejí z roku 1436, kdy je popsal Don Leslie ve své knize The History of Scotland 1436–1561. Byla chována k lovu krys a škůdců na farmě. V 19. století byli ve Skotské vysočině teriéři hojní a jednoduše známí jako krátkosrstí teriéři. Postupem času na konci 19. století bylo rozhodnuto začít je třídit o něco inteligentněji. Byli rozděleni na Dandie Dinmont Terrier a Skye Terrier. Klub skotských teriérů v Anglii byl založen v roce 1881 (před tím byla spousta historie). Do států byly přivezeny v 90. letech 20. století.


Velikost a hmotnost miniaturního knírače skotského teriéra

Miniaturní knírač
Výška: 12 - 14 palců v rameni
Hmotnost: 12-20 lb
Životnost: 12 - 15 letSkotský teriér
Výška: 10 - 11 palců u ramene
Hmotnost: 18 - 22 lb.
Životnost: 12 - 15 let


Miniaturní knírač skotský teriér - mix osobnosti

Miniaturní knírač a skotský teriér mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.

německý krátkosrstý ohař mix

Miniaturní knírač skotský teriér Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Miniaturní knírač smíchaný se skotským teriérem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, kameny močového měchýře.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix malých skotských teriérů


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsí miniaturních kníračů skotských teriérů

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na miniaturní knírače

AMSC

Uložit záchranu

Homeward Bound


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Dobrman Drever Mix

Dobrman, holandský ovčák Mix

Anglický setr dobrmanů mix

Dobrman německý pinč mix

Pomsky