Mix miniaturních pinčových krysích teriérů


Mix Miniature Pinscher Rat Terrier Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu miniaturního pinče a krysího teriéra. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Miniaturní pinč je známý tím, že je hravý, chytrý a přátelský. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako miniaturní pinč nebo krysí teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Miniature Pinscher Rat Terrier Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Miniature Pinscher Rat Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Miniature Pinscher Rat Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixů miniaturních pinčových krysích teriérů

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie miniaturních pinčů

Miniaturní pinč, nazývaný také Zwergpinscher (malý biter) nebo přezdívaný Min Pin, pochází z Německa.

Také nazývaný Král hraček, odvážná osobnost Min Pin je milována mnoha. Je pravda, že miniaturní pinčové jsou blázniví a přesto dobromyslní, ale nejsou zrovna typem psa, který by si měl nový majitel psa odnést domů. I zkušení majitelé by měli zvážit trenéra, který by pomohl s dovednostmi potřebnými pro výuku miniaturního pinče.

Jsou to asertivní a chytří psi, ale jsou také milí a milující; a když se dostatečně uklidní, budou šťastně také vaším břišním psem.

Ačkoli existují obrázky Min Pin, které se vracejí po dlouhou dobu, existuje pouze dokumentace z doby před 200 lety. Nejstarší předkové miniaturního pinče pocházejí z německého pinče, který byl smíchán s italskými chrty a jezevčíky, a prvním úkolem miniaturního pinče bylo zabíjení krys v domech a ve stájích.

Mnoho lidí věřilo, že miniaturní pinč byl miniaturní doberman, protože doberman přišel do Spojených států jako první, ale není tomu tak. Dobrman a miniaturní pinč jsou dvě různá plemena. Miniaturní pinč byl původně představen americkému Kennel Clubu a byl pojmenován jednoduše Pinscher.

Jakmile byl v roce 1929 založen Americký klub miniaturních pinčů, požádali o zařazení pinčů do skupiny hraček; ale až v roce 1972 byl název oficiálně změněn na Miniature Pinscher.Historie krysích teriérůsměs bišonka a čivavy

Toto je americký chovaný pes chovaný jako pracovní pes. Vzhledem k tomu, že jsou tak malí, byli chováni jako lovci a farmářští psi k lovu škůdců, jako jsou krysy a jiná havěť. Potřebovali, aby byli rychlí a dokázali chytat zvířata stejně rychle jako králíci. Dnes je krysí teriér tvrdohlavý, ale inteligentní pes, který je opatrný vůči cizím lidem. I když budou s rodinou dobří, i když nebudou správně socializovaní, mohou být agresivní vůči jiným domácím mazlíčkům a cizím lidem. Mají hodně odvahy a dokážou velmi dobře zjistit náladu, ve které se právě nacházíte. Chtějí potěšit a být laskaví, ale potřebuje hodně cvičení nebo se může chovat špatně.


Velikost a hmotnost miniaturního pinčového krysího teriéra

Miniaturní pinč
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 8 - 11 lb
Životnost: 12 - 15 letKrysa teriér
Výška: 10 - 18 palců u ramene
Hmotnost: 10 - 24 lb.
Životnost: 15 - 18 let


Miniaturní pinč krysí teriér mix osobnost

Miniaturní pinč a krysí teriér mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Miniaturní pinč krysí teriér Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Miniaturní pinč smíchaný s krysím teriérem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, epilepsii, srdeční choroby, šedý zákal.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix miniaturních pinčů Rat Terrier


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsí miniaturních pinčů krysích teriérů

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Miniaturní odkazy na pinče

Záchrana MinPin

Záchrana MinPin

PetCurious


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Dobrman Drever Mix

Dobrman, holandský ovčák Mix

Anglický setr dobrmanů mix

Dobrman německý pinč mix

Pomsky