Maltézský mops mix


Maltézský pug mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu maltézského a mopslíka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Malťan je známý tím, že je pohodový, hravý a živý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Malťan nebo Mops? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné maltské hře Pug Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Maltese Pug Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká maltská štěňata Pug Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu maltézského mopslíka

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Maltská historie

Maltézan, nazývaný také maltézský lev, je jedním z nejstarších z mnoha plemen hraček.

Maltese, milující a temperamentní plemeno, je skvělým rodinným mazlíčkem. Nikdy se nebudete nudit neustálým pohybem a hravostí, kterou maltština přináší. Malé a rychlé, mnoho z nich si oblíbilo maltský vzhled i pocit jeho měkké srsti.

Ačkoli mnozí říkají, že pád Malťanů je jeho tendence štěkat, ostatní pozitivní vlastnosti Malťanů často převažují nad negativními. To lze vidět v průběhu let, kdy se maltština stala tak populárním plemenem.

Maltština, která je jedním z nejstarších plemen - vrací se nejméně o dvě tisíciletí zpět, má dlouhou historii. Ačkoli s touto dlouhou historií, maltština nemá přesný původ. Mnoho lidí věří, že Malťané pocházeli z ostrova Malta ve Středozemním moři od psů typu Spitz nebo Spaniel. Ať tak či onak, Malťanům se vždycky dařilo.

V 15. století byl Malťan oblíbeným mazlíčkem francouzských šlechticů. Na konci 16. století se Malťané stali oblíbenou volbou mnoha šlechtických a královských dam. Mnoho slavných žen upřednostňovalo Malťany, jako je královna Alžběta I., královna Viktorie a také slavní malíři jako Goya.

Po celé 17. a 18. se chovatelé snažili zmenšit maltštinu, blíže velikosti veverky, a bohužel to téměř způsobilo vymření plemene. Naštěstí toto praktikování chovu skončilo a chovatelé se snažili dostat Malťany zpět tam, kde to bylo dříve. Stejně jako tehdy byl Malťan smíchán s jinými plemeny, aby pokračoval ve svém genetickém fondu. Říká se, že další plemena, jako jsou plemena Bichon Frise a Havanese, byli přímými předky.

Od té chvíle chovatelé z maltštiny udělali to, čím je dnes. Poprvé byl Malťan ve Spojených státech viděn koncem 19. století a americký Kennel Club uznal toto plemeno v roce 1888, přičemž nejnovější standard byl od března 1964.Historie mopslíkaMopslí pocházejí z Číny, vracejí se až do dynastie Han (př. N. L. 206 až n. L. 200), před časem Ježíše. Předpokládá se, že jsou příbuzní tibetské dogy. Byli oceněni čínskými císaři a žili v luxusních ubytovacích zařízeních, někdy byli dokonce střeženi vojáky.
V posledních 1500 a na počátku 1600 začala Čína obchodovat s evropskými zeměmi. Předpokládá se, že do Evropy poprvé přišli s nizozemskými obchodníky, kteří plemeno pojmenovali Mopshond. Název Mopshond je název, který se používá dodnes. Mopslíci se rychle stali oblíbenými královskými domácnostmi po celé Evropě a dokonce hráli roli v historii mnoha z těchto rodin. V Holandsku se Pug stal oficiálním psem rodu Orange poté, co Pug údajně zachránil život Williama, prince z Orange, varováním, že se Španělé blíží v roce 1572.
Na počátku 19. století byly mopslíky standardizovány jako plemeno, přičemž v Anglii se staly dominantní dvě linie. Jedna linie se nazývala Morrisonova linie a údajně byla založena na královských psech královny Charlotte, manželky Jiřího III. Druhá řada byla vyvinuta lordem a lady Willoughby d'Eresby a byla založena na psech dovážených z Ruska nebo Maďarska.


Velikost a hmotnost maltského mopslíka

maltština
Výška: 8 - 10 palců v rameni
Hmotnost: 6 - 9 lb.
Životnost: 12 - 15 letMopsík
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 14 - 18 lb.
Životnost: 12 - 15 let


Osobnost maltézského mopslíka

Malťané a Pug mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Zdraví maltézského mopslíka

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Malťané smíchaní s Pugem mohou být mimo jiné náchylní na dysplázii kloubů, problémy s očima, problémy s ušima.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Maltézský Pug Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Maltézský mops krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

směs shiba inu jindo

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Maltské odkazy

Maltézský maniak

Maltská záchrana

PetFinder


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Dobrman Drever Mix

Dobrman, holandský ovčák Mix

Anglický setr dobrmanů mix

Dobrman německý pinč mix

Pomsky