Leonberger Pyrenean Shepherd Mix


Leonberger Pyrenean Shepherd Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Leonbergera a Pyrenejského ovčáka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Leonberger je známý tím, že je nebojácný, poslušný a loajální. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Leonberger nebo Pyrenejský ovčák? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Leonberger Pyrenean Shepherd Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Leonberger Pyrenean Shepherd Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Leonberger Pyrenean Shepherd Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu Leonberger Pyrenejský ovčák

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Leonbergerova historie

Leonberger - také známý jako Leo, Gentle Lion nebo Gentle Giant - je obří psí plemeno. Název pochází z města Leonberg v Bádensku-Württembersku v Německu.

Leonbergers jsou milující, věrní a oddaní společníci, ale vzhledem ke své velikosti si ne každý chce vzít domů domácího mazlíčka o hmotnosti 100 liber. Pro ty, kteří to dělají, si budou užívat nemotorné štěně, dokud z nich nebudou těžce pracující dospělí, kteří rádi tráví čas s každým členem rodiny.

Leonbergers nejsou agresivní zvířata a jsou hrdí, silní a mocní. Leonbergers, skvělý s dětmi a jinými domácími mazlíčky jako přátelské, jemné a hravé zvíře, může zabírat celou místnost v srdci majitele stejně jako jejich strana pohovky.

Původně byli Leonbergerové chováni jako farmoví psi. Tahali vozíky a podle potřeby dělali další úkoly. Ve 20. století se z nich stali vodní záchranáři a v této roli žijí dodnes.

Ve třicátých letech 19. století chovatel psů jménem Heinrich Essig tvrdí, že vytvořil Leonbergera křížením psa, který by později vytvořil plemeno Saint Bernard spolu s fenkou Landseer Newfoundland. Později v řadě Essig tvrdí, že do směsi přidal pyrenejského horského psa, který vytvořil velkého psa s dlouhými bílými kabáty.

Může to být jen příběh, protože nárok je stále sporný. Důvodem je popis, který tvrdí, že zvířata vypadající jako Leonbergers byla vlastněna rakouským princem Franzem Metternichem z Wolfbergu v roce 1585.

Modernější vzhled Leonbergera, který zahrnuje tmavší kabáty a černé masky, přišel později ve 20. století. Stalo se to, když byla do genetického fondu znovu zavedena jiná plemena, například Newfoundland. Znovuzavedení bylo způsobeno ztrátou Leonbergers během první světové války, ai když se plemeno začalo znovu dařit, během druhé světové války bylo znovu ztraceno. Leonbergové byli během těchto válek zvyklí táhnout vozíky s municí.

Zajímavé je, že všechny dnešní Leonbergera lze vysledovat až k osmi přeživším druhé světové války.Historie pyrenejského ovčákaPyrenejský ovčák, který je také známý jako Pyrenejský ovčák. Tento pes je francouzský a pochází z francouzských Pyrenejí. Jako většina pasteveckých plemen v této oblasti ho pastýři používali jako strážce stáda, který pomáhal chránit stádo před predátory i zloději. Pastýři v tomto regionu ho používají dodnes. Jedná se o malé až středně velké plemeno, které je extrémně aktivní. Jako většina pasteveckých plemen je neuvěřitelně inteligentní. Jeho srst ho chrání před extrémním počasím.

pitbull dalmatská směs

Leonberger Pyrenean Shepherd Mix Velikost a hmotnost

Leonberger
Výška: 26 - 31 palců na rameni
Hmotnost: 90 - 160 lb.
Životnost: 8 - 9 letPyrenejský ovčák
Výška: 15 - 21 palců na rameni
Hmotnost: 25 - 30 lb.
Životnost: 15 - 17 let


Leonberger Pyrenejský ovčák kombinuje osobnost

Leonberger a pyrenejský ovčák mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Leonberger Pyrenean Shepherd Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Leonberger smíchaný s pyrenejským ovčákem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, panosteitidě, kataraktu.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix Leonberger Pyrenean Shepherd


Jaké jsou požadavky na péči?

směs bostonského teriéra pitbull

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsí Leonberger Pyrenejský ovčák

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Leonberger odkazy

Leo Pals

Leo Pals

Nežní obři


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Dobrman Drever Mix

Dobrman, holandský ovčák Mix

Anglický setr dobrmanů mix

Dobrman německý pinč mix

Pomsky