Lab-Chow

The Lab-Chow je potomkem Chow Chow a labradorský retrívr rodiče. Tento kříženec je dobře stavěné, zavalité a robustní nové plemeno, které souvisí s velikostí a temperamentem obou rodičů. Jsou to svalnatí psi s voděodolnou rovnou srstí, širokým krkem a typickým hustým nosem a širokou tlamou, která končí výraznou stopkou. Jejich oči ve tvaru kaštanu a visící uši přispívají k výrazné slávě jejich tváří. Mají silný, tlustý ocas, který se ke konci zužuje a jsou zcela pokryté vlasy. Jejich plovací blány pomáhají při plavání a mají dobrou stavbu kostí.Obrázky Lab Chow


Prodám štěně husky corgi mix

Rychlé informace/popis

Také známý jako/Přezdívka Chow-Lab , Polévka , Chabrador , chowbrador , Chab , Labrachow , Čau čau / labradorský retrívr Směs
Kabát Hustý, dvojitý, voděodolný, vlněný
Barvy Černá, hnědá, světle hnědá, čokoládová, krémová, zlatá, plavá, tmavě hnědá
Typ Designový pes
Skupina (plemene) Kříženec
Životnost 9 až 12 let
Hmotnost 8-18 liber (dospělý)
Výška (velikost) Velký; 18-24 palců (dospělí)
Temperament Milá, přítulná, přátelská, ostražitá, energická
Hypoalergenní Ano
Dobře s dětmi Ano
Dobré s domácími zvířaty Ano
Štěkot Příležitostně
Země původu POUŽITÍ
Informace o konkurenční registraci/kvalifikaci DRA

Video štěněte Lab-Chow


Temperament a chování

Protože oba rodiče tohoto plemene mají zcela odlišné druhy behaviorálních charakteristik, je těžké předpovědět, jaký bude temperament laboratorního psa. Většinou záleží na tom, po kterém z rodičů si vaše štěně pořídí. Obecně je toto nové plemeno láskyplné a milující, což z něj dělá dobrého společníka. Jsou klidní a milé povahy a jsou loajální ke svým majitelům a rodině. Jsou dobré s dětmi a jinými domácími mazlíčky v domácnosti. Pokud se však většinou řídí geny svých rodičů chow chow, často jsou vůči cizím lidem ostražití a nemusí být vůči jiným zvířatům příliš tolerantní. V takovém případě mají také vysoce teritoriální instinkt.

Některá laboratorní zvířata mohou projevovat nezávislé chování a mohou vést život velmi stranou. Jsou to velcí psi a potřebují prostor k životu. Zvláště pokud jsou to bytoví psi, potřebují časté výlety. Ale rádi si hrají a často očekávají, že je jejich majitelé doprovodí při jejich hrách. Mají také tendenci projevovat určité hlídací chování, pokud jde o střežení jejich území nebo jejich rodiny. Laboratorní čau je tedy obvykle dobrým strážným psem.pitbull mix s mopsem

Který


Tento pes je obrovský a je zřejmé, že potřebují spoustu každodenního cvičení jako všechna ostatní velká plemena. Kvůli své velikosti potřebují spálit své denní kalorie, pro které je třeba je vyřadit. Nechte je doprovázet na dlouhou procházku nebo namáhavé běhání, bez kterých by mohli skončit destruktivně a projevovat nezávislé chování.

Také je pro ně dobré, pokud jim dovolíte otevřeně hrát na otevřeném prostoru, nebo pokud máte dvůr. Otevřete jejich vodítko a uvidíte, jak radostně pobíhají. Účastněte se různých her, jako je načítání a načítání. Jejich silný instinkt zděděný po rodičích jejich laboratorního retrívra by vás překvapil.
Jejich péče také závisí na jejich srsti, na straně rodičů, které si vaše štěně vzalo. Pokud je váš pes hodně na straně laboratoře, potřebuje o něco méně péče, než kdyby se postavil na stranu svého chow rodiče. Pokud má hustou srst převážně na straně čau, potřebuje pravidelné kartáčování, aby se její husté vlasy nezlepily. Stejně jako oba jeho rodiče jsou to většinou sezónní shedders. Mají však také pravidelné vypadávání a týdenní péče by odstranila mrtvé vlasy. Můžete je koupat jednou za jeden nebo dva měsíce, podle toho, jak moc byl váš pes špinavý.
Toto plemeno je kříženec a nemá žádné známé zdravotní problémy, které jsou pro toto plemeno specifické nebo jsou život ohrožující. Dávejte však pozor na obecná onemocnění psů a ta, která jsou genetická nebo ovlivnila zejména rodiče vašeho štěněte.

Výcvik

Výcvik tohoto psa je velmi důležitý. Vzhledem k jeho genetice byste měli problém s tréninkem brát velmi vážně. Mají tendenci snadno bloudit, pokud byste nevěnovali nějaký zodpovědný čas výchově k psímu způsobu. Jak to tak je, ty laboratorní chows, které si vzaly poté, co jejich chow rodič může skončit rušivým a nezávislým charakterem, a nedostatek řádného tréninku může toto chování ještě více zlepšit.Začněte se socializací, poslušností a domácími výcviky, když je váš pes ještě štěně, brzy poté, co ho přijmete od chovatelů, protože jakmile váš pes zestárne, bude velmi obtížné prolomit jeho staré návyky. To by vám usnadnilo práci. Můžete však také vyhledat pomoc u profesionálních trenérů. Musí je naučit, jak se správně chovat a jak správně chovat jiné mazlíčky a psy. Tito psi jsou pozorní a oddaní, a proto by jim nemělo trvat dlouho cvičit a vyznávat vše, co je naučíte.

Dieta/krmení

Poskytněte svému psovi taková jídla, která jsou normální pro velké psy jako jeho rodiče. Množství by také mělo být stejné a to závisí na množství energie, kterou má váš velký pejsek. Je také vhodné, abyste neměli kompromisy v kvalitě krmiva pro vašeho psa. Vyzvedněte si jídla doporučená pro psy takové velikosti a úrovně energie.

Zajímavosti

  • Tito psi jsou také údajně k dispozici ve vzácné stříbrošedé barvě, kterou AKC označuje jako odstín čokolády.
  • Lab-chows milují plavání.