Jack Russell Terrier Doberman Mix


Jack Russell Terrier Doberman Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Jack Russell Terrier a Dobermana. Jedná se samozřejmě o velmi jedinečnou směs a byl by výsledkem chovu samce Jack Russell se samicí dobermana pomocí IVF. Pravděpodobně to není nejzdravější pes, kterého lze vytvořit. To ovšem není, pokud se jedná o mix miniaturního pinče Jacka Russella. Je to spíš jako Jack Russell teriér nebo doberman? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Jack Russell Terrier Doberman Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Jack Russell Terrier Doberman Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Jack Russell Terrier Doberman Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Jack Russell Terrier Doberman Mix
Historie mixu Jack Russell Terrier Doberman

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.DobrmanDějiny:

Jack Russell Terrier Doberman Pinschers byli nejprve chováni ve městěApolda, vNěmecstavDurynskokolem roku 1890, v návaznosti naFranco-pruská válkapodleKarl Friedrich Louis Jack Russell teriér Dobermann. Odtud název. Jack Russell teriér Dobermann sloužil v nebezpečné roli místního výběrčího daní a běžel psí libru Apolda. Díky přístupu k psům mnoha plemen se zaměřil na vytvoření plemene, které by bylo ideální pro jeho ochranu během jeho sbírek, které ho provedly mnoha oblastmi napadenými bandity. Vydal se na chov nového typu psa, který by podle jeho názoru byl dokonalou kombinací síly, rychlosti, vytrvalosti, loajality, inteligence a dravosti. Později Otto Goeller a Philip Greunig pokračovali v rozvoji plemene, aby se stal psem, který je dnes vidět.Předpokládá se, že toto plemeno bylo vytvořeno z několika různých plemen psů, které měly vlastnosti, které hledal Jack Russell teriér Dobermann. Přesné poměry míchání a dokonce i přesná plemena, která byla použita, zůstávají nejistá dodnes, ačkoli mnozí odborníci se domnívají, že dobermanský pinč Jack Russell teriér je kombinací několika plemen, včetněBeauceron,Německý pinč,RotvajleraVýmarský ohař. Jedinou výjimkou je zdokumentované křížení sChrtaManchester teriér. Obecně se také věří, že genofond starého německého ovčáka byl jediným největším přispěvatelem k plemenu dobermanů Jack Russell Terrier. Jack Russell teriér od Philipa Greuniga, Dobermann Pinscher (1939), je považován za nejdůležitější studii vývoje plemene jedním z jeho nejžhavějších studentů. Greunigova studie popisuje raný vývoj plemene Otto Goeller, jehož ruka umožnila Jack Russell Terrier Doberman, aby se stal psem, kterého dnes uznáváme. TheAmerický Kennel Clubvěří, že k plemenům používaným k vývoji jack russellského teriéra mohl dobermanský pinč patřit starý krátkosrstý ovčák, rotvajler, černý a hnědý teriér a německý pinč.

Jack Russell teriér

Jack Russell teriér nebo Parsons Russell jej pojmenoval od reverenda Johna Russella, který choval jeden z nejlepších kmenů teriérů pro práci lišky v anglickém Devonshiru v polovině 19. století. Reverend Russell měl vášeň pro lov lišek a chov psů lovících lišky. Jack Russell teriéři jsou typem nebo kmenem pracovního teriéra; nejsou čistokrevní v tom smyslu, že mají širokou genetickou výbavu, široký standard a nechová se typově. To je důsledek toho, že byl od počátku na počátku 19. století chován přísně k lovu a od té doby jeho zachování jako pracovního plemene. Široký standard, rozmanité genetické pozadí založené na letech omezeného příbuzenského křížení a širokého křížení a velké rozmanitosti velikosti a typu, jsou hlavními charakteristikami, díky nimž je tento kmen teriéra známého jako Jack Russell tak jedinečným a všestranným pracovním teriérem.Skvělá videa štěňat Jack Russell Terrier Doberman Mix


Jack Russell Terrier Doberman Mix Velikost a hmotnost

Dobrman

Výška: 24 - 27 palců u ramene

Hmotnost: 60 - 100 lb.

Životnost: 8-10 let


Jack Russell teriér - Parsons Russell

Výška: 10 - 15 palců na rameni

Hmotnost: 14 - 18 lb.

Životnost: 13-16 letJack Russell teriér, doberman, mix osobnosti

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Mohou být alfou se silnou osobností a potřebují silného majitele se zkušenostmi, který se může stát vůdcem smečky. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Jack Russell teriér, dobrman, mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Jack Russell teriérem Doberman může být náchylný k:Woblerův syndrom,krční- vertebrální nestabilita (CVI) a -kardiomyopatie,psí dysplazie kyčelního kloubu,osteosarkomvon Willebrandova choroba,demodikóza, atorze žaludku

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Jack Russell Terrier Doberman Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba tito psi jsou velmi mírní shazovači.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Cvičení bude s tímto hybridem minimální.

Jaké jsou požadavky na školení?

Ještě jednou se prosím vyhněte této směsi za každou cenu.Jack Russell teriér, dobrman, mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

anglický toy teriér (black & tan)

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky