Jack Russell Dalmatian Mix


Jack Russell Dalmatian Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu Jack Russell a Dalmatian. Jedná se o dvě velmi odlišná plemena. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a pravděpodobně budou mít vyšší energetickou hladinu. Jsou to zjevně velmi různě velcí psi, ale oba mají vyšší energetické hladiny. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Jack Russell nebo Dalmatian? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Jack Russell Dalmatian Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Jack Russell Dalmatian Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké dalmatské štěňata Jacka Russella.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Jack Russell Dalmatian Mix
Historie mixu Jack Russell Dalmatian

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut, prosím podepište našepeticezastavit štěňata.Dalmatinská historie:

směs francouzského buldočka corgi

První ilustrace psa byly nalezeny v Chorvatsku v 16. letech. Jako téměř každé plemeno psů byly používány jako válečné psy , pomáhat lovit a chránit vesnice a domy. Dodnes si toto plemeno zachovává vysoký strážní instinkt; i když je přátelský a věrný těm, které pes zná a důvěřuje jim. Mají silný lovecký instinkt a byly použity mimo jiné jako vynikající vyhlazovač potkanů ​​a škůdců a ptáků. Nemůžete mluvit o dalmatincích, aniž byste mluvili o jejich roli při práci prohasičipro jejich roli jakohasicí přístrojedoprovod a maskoti hasičských zbrojnic. Předpokládá se, že jsou tak kompatibilní s hasičskými zbrojnicemi, protože oni a koně jsou velmi kompatibilní. psi byli snadno vycvičeni, aby běhali před kočáry, aby pomohli vyčistit cestu a rychle vést koně a hasiče k požárům. Jsou také docela dobří hlídací psi a byli zvyklí chránit hasičskou zbrojnici před tím, než by zloději kradli silné a stabilní koně.Historie Jacka Russella:

Jack Russell teriér je pojmenován podle reverenda Johna Russella, který v polovině 19. století vyšlechtil jeden z nejlepších kmenů teriérů pro práci lišky v anglickém Devonshiru. Reverend Russell měl vášeň pro lov lišek a chov liščích loveckých psů. Jack Russell teriéři jsou typem nebo kmenem pracovního teriéra; nejsou čistokrevní v tom smyslu, že mají širokou genetickou výbavu, široký standard a nechová se typově. To je důsledek toho, že byl od počátku na počátku 19. století chován přísně k lovu a od té doby jeho zachování jako pracovního plemene. Široký standard, rozmanité genetické pozadí založené na letech omezeného příbuzenského křížení a širokého křížení a velké rozmanitosti velikosti a typu jsou hlavními charakteristikami, díky nimž je tento kmen teriéra známého jako Jack Russell tak jedinečným a všestranným pracovním teriérem.Jack Russell Dalmatian Mix Velikost a hmotnost

Jack Russell

Výška: 10 - 15 palců v rameni

Hmotnost: 14 - 18 lb.

Životnost: 13-16 let


Dalmatin

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 35 - 70 lb.

Životnost: 10 - 13 letJack Russell Dalmatian Mix Personality

Obě tato rodičovská plemena se snaží a žijí, aby potěšila své majitele. Jack Russell je velmi energetický pes s intenzivnější osobností než dalmatin. Celkově to pravděpodobně dělá docela dobrého rodinného psa. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamoceného, ​​protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Jack Russell Dalmatian Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Jackem Russellem může být náchylný k nadýmání, patelární luxaci, hypotyreóze, rakovině, kožním problémům, problémům s očima, hluchotě, urolitiáze, dysplazii svěračů duhovky, OCD, dysplázii kloubů, alergiím, syndromu otoků hlezen.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Jack Russell Dalmatian Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

kouknout-a-pom

Bude to pes s nižším úbytkem, který v tomto oddělení nebude tak náročný na údržbu. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude mít pravděpodobně vyšší energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Jack Russell je známý tím, že je tvrdohlavý, takže plánuje, že do této části bude muset dát trochu více energie. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

štěňata bígla shar pei mix


Jack Russell Dalmatian Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu, takže na to pamatujte při jejich krmení. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky