Směs irských vlkodavů - Woodle


Irský vlkodavský pudl Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu irského vlkodava a pudla. Oba jsou velmi přátelští a milí psi. Pravděpodobně to bude větší pes. To se stalo velmi běžným hybridním a designovým psem. Při získávání buďte velmi opatrní, protože se jedná o běžné plemeno, které pochází z Puppy Mills. Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých mixů irského vlkodavského pudla. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o překrásném mixu irského vlkodavského pudla. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně irského vlkodavského pudla. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata irského vlkodavského pudla Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků směsi Irish Wolfhound Poodle Mix - Woodle
Irský vlkodav Pudl Mix - historie Woodla

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie pudla

Pudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudla, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých irských vlkodavských pudlů. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobromyslní psi, ale vysoce energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.Historie irského vlkodava

NázevIrský vlkodavje docela nedávný, ale samotný pes jde daleko do mlh času. Jsou dokumentovány již v roce 273 př. N.l.! Pouze irští chrti měli povoleno vlastnit krále a šlechtu, počet byl povolen v závislosti na poloze. Například Filid (profesionální třída skladatelů ság a jiných pohádek, kteří byli nižší šlechty) měli nárok na dva psy. Bylo tam spousta králů a šlechticů, protože starověké Irsko bylo rozděleno na pětiny, každé s králem, a každé páté zahrnovalo četná království (v Irsku bylo 150 království), z nichž každé mělo menšího krále podléhajícího králům pátých.

Psi byli využíváni jako váleční psi a jako strážci majetku a stád. Byli také zvyklí na lov jelenů, kanců a vlků a byli si tak váženi, že se o ně vedly bitvy. Ve druhém století našeho letopočtu došlo k vzestupu Fianny, jejíž nadvláda trvala až do roku 300 nl. Do té doby byli svrženi a zničeni ve třech velkých bitvách. Největším z jejich šéfů byl Fionn mac Cumhall. Každý Fian měl dva psy a dva nadšené beagly, zatímco Fionn sám měl tři stovky dospělých psů a štěňata dvě stě. Jeho oblíbeným chrtem byl Bran, který vždy zabil více mužů nebo zvířat než Fionn.Odkazy na irského vlkodava v 18. století vypovídají o jeho velké velikosti, síle a tvaru chrta i o jeho nedostatku. Psaní v roce 1790, Bewick popsal to jako největší a nejkrásnější psího druhu; vysoký asi 36 palců, obvykle bílé nebo skořicové barvy, něco jako chrt, ale robustnější. Řekl, že jejich aspekt byl mírný, dispozice mírumilovná a síla tak velká, že v boji se mastif nebo buldok zdaleka nevyrovnal s nimi.


Skvělá videa irského vlkodavského pudla Mix - štěňata Woodleho


Směs irského vlkodavského pudla - velikost a hmotnost Woodla

Pudl

Výška: 18-24 palců na rameni

Hmotnost: 45 - 70 lb.

Životnost: 8-15 let


Irský vlkodav

Výška: 30-32 palců na rameni

Hmotnost: 105-120 lb.

smíšené štěně australského německého ovčáka

Životnost: 6-8 letIrský vlkodav Pudl Mix - osobnost Woodla

Jedná se o velmi vstřícné a přátelské psy. Irský vlkodav je více agresivní a ochranný pes než pudl. Mohou být někdy tvrdohlaví a nezávislí, ale přátelští k jiným zvířatům a dětem. Bude to velmi přátelský pes, který bude pravděpodobně poměrně velký. Jsou to typ psa, ke kterému se chcete po dlouhém pracovním dni vrátit domů. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Směs irských vlkodavů - Woodle Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Směs irského vlkodavského pudla může být náchylná k:Addisons, nadýmání, epilepsie, patelární luxace, Cushings, Von Willebrands, hypotyreóza, Legg-Perthes, oční problémy, citlivost na anestezii, dysplázie kloubů, kožní problémy, rostoucí bolesti,

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Směs irských vlkodavů - Woodle Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Směs irského vlkodavského pudla by měla být relativně snadnou údržbou. V závislosti na tom, kterého psa to trvá, protože vlkodav má delší srst, která se hodně vylučuje. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Stejně jako všichni psi budou i lépe cvičit, pokud budou mít dostatek pohybu. Měl by to být pes se střední energií, který bude potřebovat pravidelné cvičení. Plánujte jejich každodenní cvičení, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

žíhaný pitbull boxer mix


Směs irských vlkodavů - Woodle Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky