Směs irských vlkodavů Great Dane - Irish Dane


Německá doga Irský vlkodav Mix je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu německé dogy a irského vlkodava. To očividně přispěje k velkému psovi. Podívejte se na videa na webu, abyste viděli tohoto psa v akci. Oba jsou opravdu velmi přátelští psi, jsou prostě gigantičtí a pravděpodobně z nich bude dobrý hlídací pes. Je to spíš jako doga nebo irský vlkodav? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Great Dane Irish Wolfhound Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Irish Wolfhound Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata irského vlkodavského mixu Great Dane.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu irských vlkodavů Great Dane - Irish Dane
Irish Wolfhound Great Dane Mix - Irish Dane History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Great Dane History:

Již ve 14. – 13. Století před naším letopočtem se ve starověku objevují velké chrty připomínající irského vlkodavaŘeckove freskách odTiryns. Po mnoho následujících století se tito velcí honiči stále objevují po celém starověkém Řecku. Molossianský chrt, suliotský pes a specifické dovozy z Řecka byly použity v 18. století ke zvýšení postavy honičů vRakouskoaNěmeckoavlkodavůvIrsko. Větší psi jsou zobrazeni na mnoharunové kamenyvSkandinávie, o ražení mincí v Dánsku od pátého století našeho letopočtu a ve sbírceStará norštinabásně. TheZoologické muzeum Kodaňské univerzitydrží nejméně sedm koster velmi velkých loveckých psů, jejichž počátky se datují od pátého století př. n. l. do roku 1000 n. l. Je zřejmé, že velmi velké psy byly součástí naší historie i před tisíci lety. V polovině roku 1500 dovezla středoevropská šlechta z Anglie silné psy s dlouhými nohami. Tito angličtí psi sestoupili z kříženců mezi nimiAnglický irský vlkodavaIrští vlkodavové. Od začátku roku 1600 se tito psi chovali u souduNěmecká šlechta, zcela mimo Anglii.Účelem těchto extrémně velkých psů bylo lovitmedvěd,kanec, aJelen. Oblíbení psi museli zůstat přes noc v ložnicích svých pánů. Tyto tzvkomorní psi tam byli, aby chránili prince, zatímco spaliod vrahů.

bostonský teriér čivava mix žíhaný

Irský vlkodavDějiny:

NázevIrský vlkodavje docela nedávný, ale samotný pes jde daleko do mlh času. Jsou dokumentovány již v roce 273 př. N.l.! Pouze irští chrti měli povoleno vlastnit krále a šlechtu, počet byl povolen v závislosti na poloze. Například Filid (profesionální třída skladatelů ság a jiných pohádek, kteří byli nižší šlechty) měli nárok na dva psy. Bylo tam spousta králů a šlechticů, protože starověké Irsko bylo rozděleno na pětiny, každé s králem, a každé páté zahrnovalo četná království (v Irsku bylo 150 království), z nichž každé mělo menšího krále podléhajícího králům pátých.

Psi byli využíváni jako váleční psi a jako strážci majetku a stád. Byli také zvyklí na lov jelenů, kanců a vlků a byli si tak váženi, že se o ně vedly bitvy. Ve druhém století našeho letopočtu došlo k vzestupu Fianny, jejíž nadvláda trvala až do roku 300 nl. Do té doby byli svrženi a zničeni ve třech velkých bitvách. Největším z jejich šéfů byl Fionn mac Cumhall. Každý Fian měl dva psy a dva nadšené beagly, zatímco Fionn sám měl tři stovky dospělých psů a štěňata dvě stě. Jeho oblíbeným chrtem byl Bran, který vždy zabil více mužů nebo zvířat než Fionn.Odkazy na irského vlkodava v 18. století vypovídají o jeho velké velikosti, síle a tvaru chrta i o jeho nedostatku. Psaní v roce 1790, Bewick popsal to jako největší a nejkrásnější psího druhu; vysoký asi 36 palců, obvykle bílé nebo skořicové barvy, něco jako chrt, ale robustnější. Řekl, že jejich aspekt byl mírný, dispozice mírumilovná a síla tak velká, že v boji se mastif nebo buldok zdaleka nevyrovnal s nimi.


Skvělá videa irského vlkodava Great Dane Mix - štěňata irského doga


Směs irských vlkodavů Great Dane - velikost a hmotnost irského doga

německá doga

Výška: 28 - 34 palců v rameni

Hmotnost: 100 - 200 lb.

Životnost: 7-10 let


Irský vlkodav

Výška: 30-32 palců na rameni

Hmotnost: 105-120 lb.

Životnost: 6-8 let


krysí teriér whippet mix

Irish Wolfhound Great Dane Mix - osobnost irského doga

Irský vlkodav a německá doga jsou známí tím, že jsou odvážní a ochranní. Tento pes může mít velmi vysokou kořist s pronikavým chrtem. Jsou to také velmi milující psi. Tento pes bude vyžadovat velmi silného a pevného majitele, který se ujistí, že je alfa a ne pes. Tento pes by mohl být nejlepší se zkušeným majitelem psa. Než mu bude možné plně důvěřovat, bude třeba ho sledovat s cizími lidmi, aby se zjistilo, zda je k nim laskavý a přátelský. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Irský vlkodav Great Dane Mix - Irish Dane Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s irským vlkodavem může být náchylný k:Problémy s rozvojem, rakovina, nadýmání, srdeční problémy, chirurgické problémy, citlivost na anestezii, jaterní problémy, fibrokartilaginózní embolická myelopatie, OCD, oční problémy

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Irish Wolfhound Great Dane Mix - Irish Dane Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Mohl by to být agresivnější pes, který se chová, protože honí více než krátkosrstá německá doga. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Plánujte jejich každodenní cvičení, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Směs irských vlkodavů Great Dane - krmení irských dánů

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

mix mini dobrman čivava

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky