Irský teriér Směs irských vlkodavů


Irish Terrier Irish Wolfhound Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu irského teriéra a irského vlkodava. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Irský teriér je známý tím, že je zdvořilý, inteligentní a živý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako irský teriér nebo irský vlkodav? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu irských vlkodavů Irish Terrier.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně irského teriéra Irish Wolfhound Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata irského vlkodavského mixu irských teriérů.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu irského teriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie irského teriéra

Irský teriér, který se někdy nazývá irský červený teriér, byl popsán jako strážce chudáka, farmářův přítel a gentlemanův oblíbenec. Jsou pravděpodobně jedním z nejstarších plemen teriérů, jako plemeno byli uznáni v roce 1875 na výstavě ve skotském Glasgow (očividně byste si mysleli, že to bude Irsko). Rychle si získaly popularitu a byly jedním z nejoblíbenějších plemen ve Velké Británii. Ořezávání uší bylo běžnou praxí u mnoha plemen psů, ale irský teriér byl začátkem zákazu této praxe. Rychle se dostali do Spojených států, ale byli to velmi užiteční psi v první světové válce, kde se používali jako poslové a strážci. Díky jejich pomoci po celou tuto dobu si získali hodně proslulosti a uznání.Historie irského vlkodavaIrský vlkodav je velké a silné plemeno. Jsou to vysoký pes a původně se používali ve válce k tažení mužů z koní a vozů. Vzhledem ke své velikosti byly také použity na pomoc lovcům. Obvykle se používali u velké zvěře, jako je jelen, kanec a vlk. Dnes se obvykle používají jako rodinní společníci. Tento pes je běžně zmiňován v irském folklóru. Byli obvykle ceněni za svou dravost a statečnost. Podle irského práva bylo povoleno vlastnit irského vlkodava pouze králi a šlechtici, přičemž počet vlastněných psů byl vázán na prestiž titulu jednotlivce. Byli to tak velcí psi, že byli běžnými dary mezi vládci. Jedná se o relativně běžné plemeno ve Spojených státech, které řadí mezi 77 plemen 77.


Irish Terrier Irish Wolfhound Mix Size and Weight

Irský teriér
Výška: 21 - 24 palců v rameni
Hmotnost: 45 - 65 lb.
Životnost: 10 - 12 letIrský vlkodav
Výška: 30-32 palců u ramene
Hmotnost: 120 - 155 lb.
Životnost: 6-8 let


Irish Terrier Irish Wolfhound Mix Personality

Irský teriér a irský vlkodav mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Irish Terrier Irish Wolfhound Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Irský teriér smíchaný s irským vlkodavem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, svalové dystrofii, PRA.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Irish Terrier Irish Wolfhound Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

žlutá laboratorní směs Shar pei

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Irský teriér Směs irských vlkodavů

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy irského teriéra

Záchrana irského teriéra

Záchrana irského teriéra

Zachraň mě


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Chihuahua Vizsla Mix

Chrt Vizsla Mix

Rhodesian Ridgeback Vizsla Mix

Mastiff Vizsla Mix

Pes Vizsla Mix