Hound Lab Mix

Hound Lab Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu chrta a labradorského retrívra. Je také známý jako labloodhound a může to být basettský, bluetický nebo plottský mix. Toto je přátelský pes s vysokou energií. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Hound Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně Hound Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Hound Lab Mix Štěňata


Zde je několik obrázků Hound Lab Mix
Historie mixu Hound Lab

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím naši petici, abyste zastavili štěňata.

Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, psím číšníkem, vyhledávacím a záchranným psem a terapeutickým psem. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

kolik stojí štěně tibetské dogy

Historie honičů:

Basset Hound předznamenává Francii, když mutace v plemeni sv. Huberta vedla k zakrslému chrtovi. Byli chováni záměrně a zvyklí sledovat pod zajícem zajíce a králíky.Plott Hound je mazaný a sebevědomý lovecký pes s velkou zvěří, s divokou a houževnatou povahou na stopě a vyrovnaným, láskyplným a loajálním temperamentem v domácnosti. Pochází z hor západní Severní Karolíny a je jediným plemenem coonhoundů, který nepochází z Foxhounda.

Bluetick Coonhound je plemeno Coonhound pocházející ze Spojených států. Bluetick Coonhound je známý svou přátelskou osobností, studeným nosem a hlubokými ústy.

Všichni tito psi byli chováni k lovu ak práci. Všichni mohou být docela líní a jen tak ležet, ale mohou být také velmi energičtí a chtějí něco udělat, nebo jen honit věci.


Úžasná videa štěňat Hound Lab Mix


Velikost a hmotnost mixu Hound Lab

BASSETT HOUND
Výška: 11-15 palců na rameni
Hmotnost: 44-64 lb.
Životnost: 10-12 let

černá ústa cur a lab mix

LABORATOŘ
Výška: 22 - 24 palců na rameni
Hmotnost: 55 - 79 lb.
Životnost: 10-14 let


Osobnost mixu Hound Lab

Bude to skvělý pes, který budete mít kolem sebe. Možná je trochu tvrdohlavý a nezávislý, ale bude přátelský s jinými zvířaty a dětmi a skvělým psem, který bude mít po rodině. Bude to inteligentní a energický pes. Bude to vyžadovat hodně cvičení, takže si naplánujte, že budete mít spoustu času, abyste udrželi jeho cvičení a temperament pod kontrolou. Milují svou smečku a touží potěšit. Včasná socializace pomáhá postarat se o všechny špatné návyky, které by se mohly vyvinout .. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamoceného, ​​protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Hound Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Houndem může být náchylná k dysplázii kloubů, problémům s očima, nadýmání, alergiím, obezitě a infekcím uší.

Sledujte tato roztomilá štěňata:Hound Lab Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba mají velmi krátký kabát a kůlnu. Tento pes bude více než pravděpodobně hodně vrhat. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Jelikož jsou všichni psi mnohem mírnější než Lab, může to být na energetickém totemovém pólu o něco nižší. To není dobrý pes pro brambory na gauči, protože chce být aktivní se svými lidmi. Unavený pes je dobrý pes.

obrázky velkých pyrenejských psů

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení krmiv pro psy

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

shih tzu bichon mix štěňata

Tibetská doga

Pomsky