Heeler Pitbull Mix
Heeler Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Heeler a Pitbull. Také se jim říká Pitbull Heeler Mix. Pravděpodobně to bude velmi milý a vyrovnaný pes. Temperament Heelera by měl pomoci vyrovnat Jámu. Pokud jste někdy byli kolem Heelera, možná víte, že jsou jedním z nejsladších psů, které kdy uvidíte. Pamatujte, že Heeler je také označován jako australský honácký pes. Mohli by se pokusit nahnat všechno, co je v dohledu, pokud je Heeler dominantnější. Pokud jsou správně socializovaní, není důvod, proč by to nemělo být skvělým společníkem. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Heeler Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím Heeler Pitbull Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Heeler Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Heeler Pitbull Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Heeler Pitbull Mix
Historie mixu Heeler PitbullVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:mix dalmatského zlatého retrívra

Pitbulls tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

  • Americký Pitbull teriér

  • Americký stafordšírský teriér

  • Stafordšírský bulteriér

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

mix norfolk teriér čivava

Historie Heelera:

Heeler má docela historii. George Elliott je připočítán s vývojem plemene smícháním domorodých Dingoes s kolií a jinými pasteveckými psy. To vše se stalo kolem roku 1840. Australští chovatelé a farmáři milovali houževnatost a pracovní morálnost plemene a psi se rychle stali oblíbenými jako pastevci dobytka. Jsou také nazýváni australští heelersové, queenslandští heelersové a australští honáčtí psi.Velikost a hmotnost směsi Heeler Pitbull

Heeler

Výška: 17 - 20 palců na rameni

Hmotnost: 33 - 50 lb.

Životnost: 13 - 15 let


Americký Pitbull teriér

jak velké jsou vizslas

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letOsobnost mixu Heeler Pitbull

Heeler Pitbull MixTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Heeler Pit Mix je ostražitý, láskyplný a přátelský pes. Celkově by měli být skvělými rodinnými mazlíčky, protože jsou milující a šťastní společníci. Jsou to jen přátelští a laskaví psi, kteří mají kolem sebe. Budou spolu dobře vycházet s dětmi a jinými domácími mazlíčky a budou trpěliví a laskaví. Udělají pěkného hlídacího psa, protože budou štěkat, pokud se někdo blíží. Mohli by mít agresivní kořist, takže by se to mělo snažit udržet. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Heeler Pitbull Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Heeler smíchaný s Pitbullem může být mimo jiné náchylný k nadýmání, dysplazii kyčelního kloubu, srdečním chorobám, problémům s očima.Heeler Pitbull Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Heeler se hodně zbaví. Heeler má silnou dvojitou srst a bude se muset pravidelně pravidelně upravovat, pokud ho Mix přijme. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Mohli by být snadnějším strážcem v tomto oddělení, pokud se vezmou po jámě.Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Heeler byl chován ke stádu celý den a mohl se pokusit pohnout se vším, co vidí. Buďte připraveni vzít je na dlouhé procházky, túry a udržovat jejich energetickou hladinu na co nejnižší úrovni. Pokud se bojíte jejich temperamentu, nejlepším způsobem, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

čivava smíchaná s mini pinčem

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení směsi Heeler Pitbull

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

modrý léčitel pit mix

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky