Zlatý svatý

Přátelský, inteligentní a věrný pes Golden Saint je velkým křížencem dvou čistokrevných plemen-svatého Bernarda a zlatého retrívra. Vyznačuje se silným, svalnatým tělem se širokou lebkou, mírně se zužující čenichem, černým nosem se širokými nozdrami, tmavými mandlovými očima, středně velkými sklopnými ušima a velkým hustým ocasem.
Rychlé informace

Ostatní jména St Bernard Golden Retriever Mix
Kabát Dlouhý, hustý, drsný/drsný, odpuzuje vodu
Barva Hnědá, černá, zlatá, krémová, žlutá, bílá, žíhaná, skvrnitá, merle, skvrnitá
Typ plemene Kříženec
Skupina plemene Sportování, práce
Životnost 9-13 let
Hmotnost 100-220 liber
Velikost/Výška Velký; až 36 palců
Prolévání Střední až těžké
Temperament Jemný, milující, ostražitý
Hypoalergenní Ne
Dobře s dětmi Ano
Štěkot Vzácný
Země Původ v POUŽITÍ
Informace o konkurenční registraci/kvalifikaci DRA

Video: Zlatý svatý pes hraje a dělá triky


australská kelpie husky mix

Temperament a chování

Navzdory své velké velikosti z něj Golden Golden Saint díky svému klidnému, tichému a tolerantnímu postoji dělá báječného rodinného přítele. Pes oddaný a ochotný potěšit svou lidskou rodinu je také trpělivý a hravý s dětmi. Jeho velikost však vzbuzuje obavy rodin s malými dětmi, protože by je mohlo omylem převrhnout a zranit.

Dobře se také mísí s jinými domácími mazlíčky, zvláště pokud jsou chovány společně. I když není povahou agresivní, ochranné instinkty Zlatého svatého se spustí, pokud dojde k ohrožení jeho rodiny. Jeho obrovský, objemný rám navíc odrazuje každého zloděje nebo útočníka.Který


Vzhledem k tomu, že směs Golden Retriever St Bernard není agilní plemeno, bude dobře fungovat s mírným pravidelným cvičením. Pes není skvělým běžeckým společníkem, zvláště v horkém počasí, protože může být vyčerpán teplem. Během takových extrémních podmínek zůstaňte uvnitř a naučte svého psa trikům, které zapojí jeho mysl. Mírné každodenní procházky a krátké hraní na dvoře uspokojí požadavky na cvičení.
Srst Golden Saint pravidelně kartáčujte špendlíkovým kartáčem a pokud se na ní vytvoří rohože, použijte detanglerový roztok k jemnému odmaskování hřebenem. Občas dopřejte svému mazlíčkovi koupel s kvalitním šamponem pro psy, který zabrání vysušení srsti. Správná zubní hygiena, péče o uši a nehty jsou některé z jejích dalších potřeb péče.
Golden Saints může být ovlivněn některým ze zdravotních problémů, včetně dysplazie kyčle, loketní dysplazie, katarakty, epilepsie, nadýmání, alergií, srdečních chorob a krevních poruch.

Výcvik

Tito obří psi mohou být občas tvrdohlaví, a proto je klíčové začít s jejich výcvikem brzy, zatímco jsou snadno zvládnutelní.

  • Socializace : Vezměte své štěně Golden Saint do psího parku, kde se může představit ostatním psům a jejich majitelům, dětem a dalším domácím mazlíčkům. Nechte svého mazlíčka seznámit se s různými zážitky, jako je pohled a zvuk provozu, protože tento druh seznámení je nezbytný pro sociální rozvoj a pohodu vašeho štěněte.
  • Water Fetch Trick : Tento pes, stejně jako jeho rodiče, má rád plavání. Vezměte proto svého mazlíčka v létě na jezero, k bazénu nebo na pláž, kde si rád zahraje hru aport vody. Hoďte hůl do mělkých vod a odměňte svého psa pamlsky pokaždé, když úspěšně přinese hůl.

Krmení

Golden Saint potřebuje denně 4,5-6 šálků kvalitního suchého krmiva pro psy.