Německý drátěný chlupatý ukazatel s měkkým povrchem


German Wirehaired Pointer Soft Coated Wheaten Terrier Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu německého Wirehaired Pointer a Soft Coated Wheaten Terrier. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Německý drátěný ohař je známý tím, že je přátelský, inteligentní a loajální. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako německý drátěný ohař nebo pšeničný teriér s měkkým povrchem? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o překrásném mixu německého Wirehaired Pointer Soft Coated Wheaten Terrier.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně německého Wirehaired Pointer Soft Coated Wheaten Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata německého Wirehaired Pointer Soft Coated Wheaten Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu německého drátěného ohaře s měkkým povrchem, pšeničného teriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie německého drátěného ohaře

Vsadím se, že uhodnete zemi původu německého drátěného ohaře? Na konci 19. století byli chováni pro německé lovce, kteří hledali psa, který by mohl lovit jakýkoli druh zvěře v jakémkoli terénu. Pointer je kříženec mezi Pointerem, Pudlem a Foxhoundem. Výslovným záměrem bylo vyvinout univerzálního psa, který by byl schopen pracovat ve většině podnebí i na souši a na vodě.
Německý drátěný ohař je o něco větší než ohař krátkosrstý a zjevně má jinou srst. Mají také odlišný tvar hlavy a odlišný temperament. Stále je dobrou loveckou společnicí a mnohými milovaná. Byli přijati do amerického Kennel Clubu v roce 1959.Historie pšeničného teriéra s měkkým povrchemPšeničný teriér z Soft Coated pochází z Irska. Jedná se o rozmanitý a všestranný farmářský pes, který byl primárně používán k zbavení se místa škůdců. Vyrobil také dobrého strážného psa, který by varoval místo, pokud by kolem byli lidé nebo zvířata, která by neměla být. Prakticky všichni teriéři mohou být přivázáni zpět ke společné linii. Předpokládá se, že první pšeniční teriéři dorazili do Spojených států v roce 1946, po druhé světové válce. Oficiálně to bylo uznáno americkým Kennel Clubem v roce 1973. Bude to vysokoenergetický pes se silnou kořistí. Bude to stále dobrý pracovní pes a bude schopen plnit své havěťské povinnosti v moderním světě. Těžko říct, ale nemusí to být nejlepší pes, který by měl kolem vašich koček.


Německý drátěný ohař s měkkým povrchem, pšeničný teriér, velikost a hmotnost

Německý drátěný ukazatel
Výška: 22 - 27 palců na rameni
Hmotnost: 60 - 71 lb.
Životnost: 12 - 14 letPšeničný teriér s měkkým povrchem
Výška: 17 - 19 palců na rameni
Hmotnost: 30-40 lb.
Životnost: 12 - 14 let


Německý drátěný ohař s měkkým potahem, pšeničný teriér, osobnost mixu

Německý drátěný ohař a pšeničný teriér s měkkým povrchem mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Německý drátěný ohař s měkkým potahem pšeničného teriéra Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Německý drátěný ukazatel smíchaný s pšeničným teriérem s měkkým povrchem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, srdeční choroby, záchvaty, chd.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.

směs cane corso německá doga

Německý drátěný ohař Soft Coated Wheaten Terrier Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Německý drátěný ohař Měkký potažený pšeničný teriér Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Německý drátěný ukazatel odkazy

Záchrana GWP

Záchrana GWP

PetFinder


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Border Collie Lab Mix

Boxer Lab Mix

Boxer Pitbull Lab Mix

Catahoula Lab Mix

Doberman Lab Mix