Mix německého ovčáka

Německý ovčák Wolf Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a vlkem. Je to ve skutečnosti Vlk smíchaný s německým ovčákem. Typickým hybridem je Timber Wolf German Shepherd Mix. Získání vlčího hybridu by nemělo být bráno na lehkou váhu. Velmi doporučuji, abyste prozkoumali a ujistili se, že je to pro vás a vaši rodinu dobrá volba. Pokračujte ve čtení níže a podívejte se na další informace o štěňátkách německého ovčáka s vlkem, temperamentu a štěňátkách německého ovčáka s vlkem na prodej. Níže jsou také 3 videa, takže můžete vidět, jak vypadají a jak jednají.I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák promíchal štěně vlka. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle jde o mix německého ovčáka.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu německého ovčáka
Historie mixu německého ovčáka

Zde je krátká historie Pastýře i Vlka. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by byl použitelný pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.The Timber Wolf je to, z čeho všichni moderní psi pocházejí. Dokonce i čivava. Takže si myslím, že není příliš náročné si myslet, že by byl chován zpět dohromady. Vlk se kdysi potuloval po celé Severní Americe. Vlci se vyskytují v Severní Americe, Evropě, Asii a severní Africe. Mají tendenci žít v odlehlé divočině, i když rudí vlci dávají přednost životu v bažinách, pobřežních prériích a lesích. Mnoho lidí si myslí, že vlci žijí pouze v chladnějším podnebí, ale vlci mohou podle zoo v San Diegu žít při teplotách od minus 70 do 120 stupňů F (minus 50 až 48,8 stupňů C).

Východní vlk - také známý jako vlk Velkých jezer, vlk z východního dřeva, vlk Algonquin nebo vlk z jelena - byl považován za odlišný druh od svých západních bratranců, podle recenze vědců z Fish and Wildlife Service. Východní vlci žili na severovýchodě Spojených států, nyní však zůstávají pouze v jihovýchodní Kanadě.
Úžasná videa štěňat německého ovčáka Wolf Mix


Velikost a hmotnost německého ovčáka

VLK
Výška: 26-34 palců na rameni
Hmotnost: 50 - 180 lb.
Životnost: 5-6 let ve volné přírodě

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.


Osobnost německého ovčáka s mixem

Stejně jako u každého plemene se temperament a dispozice budou lišit podle původu. V žádném případě to nebude typický pes. Budou více rezervovaní a tvrdohlaví než typické nehybridní plemeno. Celkově může německý ovčák Wolf Mix vyrůst jako přátelský mazlíček. Časem se pes pravděpodobně připojí k majiteli a dalším domácím mazlíčkům, kteří bydlí ve stejném domě. Kvůli jejich silné kořisti je však nejlepší držet psa mimo malá domácí zvířata, jako jsou králíci, křečci a kočky.

pitbull dalmatská směs

Tito velcí energičtí psi mají tendenci se ničit. Pokud svého psa necháte několik hodin bez dozoru, může se dostat do neplechy. V některých případech může váš pes vykazovat konzistentní vlastnosti podobné vlku. Bohužel toho není mnoho, co můžete udělat, protože pes zůstane destruktivní, rezervovaný a ustráchaný, bez ohledu na to, kolik času strávíte tréninkem. Další velkou obavou ohledně vlčích psů je, zda jim lze důvěřovat nebo ne.


Zdravý mix německého ovčáka

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Obecně platí, že vlčí psi jsou výjimečně zdravá zvířata a nejsou náchylní k běžným genetickým zdravotním problémům, jako většina plemen psů.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Péče o mix německého ovčáka

Oba rodiče psů tohoto plemene jsou velmi těžcí shedders. Ujistěte se, že máte kolem sebe dobré vakuum, abyste po nich mohli uklidit. Budete také chtít zajistit, aby byly kartáčovány několikrát týdně, aby nedocházelo k úplnému vylučování. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Čím více si je zvyknete na kartáčování, tím více si to užijí. Ujistěte se, že je česáte od hlavy k ocasu a snášíte je.


Krmení mixu německého ovčáka

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

miniaturní pinč shih tzu mix

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky