Mix německého ovčáka

Německý ovčák Pug Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a mopslíkem. Ano, ve skutečnosti to může existovat a je to docela zajímavý kluk. Je zřejmé, že jediným způsobem, jak se to může stát, je, aby samec Pug s nějakou pomocí choval ženského ovčáka. Pokračujte ve čtení níže a podívejte se na další informace o štěňatech německého ovčáka Pug Mix, temperamentu a štěňatech německého ovčáka Pug Mix na prodej.I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák promíchal štěně Puga. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle jde o mix německého ovčáka.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků německého ovčáka Pug Mix
Historie mixu německého ovčáka Puga

Zde je krátká historie Pastýře i Puga. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by byl použitelný pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.Předpokládá se, že mopslíci pocházeli z Orientu, konkrétně z Číny, kde je Konfucius zdokumentoval již v roce 551 př. N. L. Víme také, že běžnými nositeli Puga jsou Pekingese a Lion Dog. Byli oceněni čínskými císaři a chováni jako jejich společníci. Žili v luxusních ubytovacích zařízeních, někdy byli dokonce střeženi vojáky.


Skvělá videa štěňat německého ovčáka Pug Mix


Německý ovčák Pug Mix velikost a hmotnost

MOPSÍK
Výška: 10-12 palců u ramene
Hmotnost: 14-18 lb.
Životnost: 12-15 letmix anglického buldoka a mopse

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Německý ovčák Pug Mix osobnost

Německý ovčák Pug Mix může mít docela zvláštní osobnost. Je nesmírně důležité, abyste je co nejvíce socializovali. To platí pro všechny psy, socializace je klíčem k dobře vychovanému psu! Pravděpodobně to bude docela klidný pes, protože mops je skvělým společníkem, když se jen tak povaluje a visí s ním. Neudělají dobře, když zůstanou dlouho v domě sami. Je energický a jeho chování bude mnohem lepší, pokud mu dáte cvičení, které potřebuje.


Německý ovčák Pug Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Mops smíchaný s německým ovčákem může být náchylný k následujícím: Dysplázie kyčle a loktů.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Německý ovčák Pug Mix Care

Vzhledem k tomu, že jak Pug, tak německý ovčák se vrhají po celý rok, můžete očekávat, že se váš mix německého ovčáka vrhne také po celý rok. Ujistěte se, že máte kolem sebe dobré vakuum, abyste po nich mohli uklidit. Budete také chtít zajistit, aby byly kartáčovány několikrát týdně, aby nedocházelo k úplnému vylučování. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Čím více si je zvyknete na kartáčování, tím více si to užijí. Ujistěte se, že je česáte od hlavy k ocasu a snášíte je.


Krmení mixu německého ovčáka

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

býk mastif ovčák mix

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

laboratorní čivava mix štěňata

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky