Mix německých ovčáků velkých Pyrenejí

Mix německého ovčáka a Velkých Pyrenejí je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a Velkými Pyrenejemi. Bude to velký pes, který bude dobrým hlídacím psem. Budou se také dobře starat o hospodářská zvířata, zejména ovce a kozy.I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít šlechtitelem, aby se jejich německý ovčák smíchal se štěňaty Velkých Pyrenejí. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle se jedná o směs německých ovčáků a velkých Pyrenejí.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu německých ovčáků z Velkých Pyrenejí
Německý ovčák Velké Pyreneje kombinuje historii

Zde je krátká historie Pastýře i Velkých Pyrenejí. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen. Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by byl použitelný pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.

Velké Pyreneje jsou velmi staré plemeno, které předznamenává Baskičtí lidé , kteří obývají části regionu v okolí a Pyrenejské hory jižní Francie a severního Španělska (konkrétně Aragon a Navarra ). Pastýři je používají již stovky let.V roce 37 př. varro napsal římský autor ve svém pojednání o venkovské ekonomice „De re rustica“

„Pes je nezbytný pro ty, kteří chovají zvířata na vlnu. Je strážcem hospodářských zvířat obecně, ale je přirozeným ochráncem ovcí a koz. Vlk neustále číhá a postavíme se proti psům „...“ Pokud jde o jeho vzhled, vyberte si ty, kteří jsou dobře vycvičení, velcí, s černými nebo rudými očima, nosem stejné barvy, červenými rty taženými do černa , ne příliš sbíraný ani příliš přívěsky '...' Stejně důležité je, aby psi měli silnou hlavu, dlouhé, poddajné uši, široký a krátký krk, stehna a práva více vytočená dovnitř než ven, široké nohy, prsty od sebe, tvrdé nehty a ohnuté, páteř ani výstupek, ani konvexní, huňatý ocas, zvučný hlas, dobrá čenichová tlama a nejlépe s bílou srstí, aby ji bylo možné snadno odlišit od divokých zvířat v noci. “Kniha s názvem Kniha tajemství zemědělství, venkovského domu a pastýřství uvádí jeden z prvních popisů plemene v roce 1407 Fray Miguel Agustín. Dává důvody, proč pastýři upřednostňují bílá štěňata, s výjimkou těch, která se narodila se skvrnami tmavé barvy. Tady řekl: „Vlněný honácký pes by neměl být tak velký nebo tak těžký jako strážný domu, ale silný a robustní, lehký a připravený bojovat a bojovat a utíkat, protože musí zachraňovat a chránit se před vlky a dopadnout je, pokud si vezmou dobytek ... Měly by být bílé, aby pastýř snadno viděl, kdy běhají za vlkem, a poznal je večer a ráno. “

O tomto plemeni bylo známo, že je oblíbencem francouzské aristokracie.

Na počátku 19. století existoval prosperující trh pro psy v horských městech, odkud byli odvezeni do jiných částí Francie. Pes byl vyvinut tak, aby byl hbitý, aby chránil ovce na strmých, horských svazích.


Úžasná videa štěňat německého ovčáka Great Pyrenees Mix


Německý ovčák, Velké Pyreneje, mísí velikost a hmotnost

SKVĚLÉ PYRÉNY
Výška: 26 - 34 palců v rameni
Hmotnost: 85 - 160 lb.
Životnost: 10-12 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let

pitbull americký buldoček mix

Německý ovčák Great Pyrenees kombinuje osobnost

Mix německých ovčáků z Velkých Pyrenejí je inteligentní, odvážný a poměrně vážný. V přírodě jsou velmi sebevědomí a budou sebevědomým a silným psem. Jsou to silný, tichý a mocný pes, který je vždy ostražitý. Jsou skvělým hlídacím psem se silným instinktem bránit svůj domov a rodinu a jsou také dobří jako pracovní psi. Jejich potřeby cvičení se budou lišit podle toho, jaké rodičovské plemeno berou. Pokud je to pastýř, očekávejte psa s vyšší energií. Ať tak či onak, nebude to dobrý pes na gauč. Vzhledem k jejich srsti a arktickému pozadí jim bude nejlépe v chladném počasí. I když mohou žít v horku, tento chlap se rychle zahřeje.


Německý ovčák Velké Pyreneje kombinují zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

červená léčitel pit mix

Velké Pyreneje smíchané s německým ovčákem mohou být náchylné k následujícím: Dysplázie kyčle a loktů

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Německý ovčák Great Pyrenees Mix Care

Bude to pes, který se hodně vrhá, takže buďte připraveni je několikrát týdně vyčistit a mít k dispozici dobré vakuum k vyčištění podlah. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.


Německý ovčák Great Pyrenees Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky