Německý ovčák doga mix

Mix německého ovčáka doga je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a doga. To je někdy známé jako směs německých ovcí a německých ovčáků. Zřejmě to bude velký pes, protože německá doga je jedním z největších plemen psů v okolí.I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby přiměli svého německého ovčáka smíchat se štěňátkem německé dogy. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu německých ovčáků z Německa
Historie mixů německého ovčáka doga

Zde je krátká historie Pastýře i Německé dogy. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by byl použitelný pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.Německá doga je velmi velké, staré plemeno psa. Jsou známy kresby předků německé dogy na artefaktech ze starověkého Egypta, které pocházejí již z roku 3000 př. N.l. V polovině 16. století dovážela šlechta do mnoha zemí Evropy silné, dlouhonohé psy z Anglie, které pocházely z kříženců anglických mastifů a irských vlkodavů. Byli to psí hybridy různých velikostí bez formálního plemene. Předpokládá se, že Asyřané obchodovali se svými psy s Římany a Řeky, kteří je pak chovali s předky mastifů. Kdysi se jim říkalo kančí psi, protože byli chováni, aby je lovili. Ke změnám jmen docházelo často a ke jménu doga nakonec došlo v 17. století, kdy Francouz cestoval do Dánska a pozoroval štíhlejší verze psa, kterému říkal Grand Danois. Ve skutečnosti Dán neměl s chováním tohoto psa nic společného, ​​ale jeho jméno zůstalo. Byli to němečtí chovatelé, kteří ho zušlechtili na to, co dnes známe, přičemž se vzdal agresivní stránky ze svých dnů lovu a výroby jemnějších psů.

Dnes je německá doga pes, který je dobře známý tím, že má velmi temperamentní povahu, je milý, jemný, skvělý s dětmi, rád si hraje a rád odpočívá. Také touží potěšit a díky tomu se snadno trénuje. Rád je tam, kde jsou všichni ostatní, a někdy dokáže svou nejlepší napodobeninu břišního psa navzdory své velikosti, která vám může být nepříjemná, ale určitě docela roztomilá!
Skvělá videa štěňat německého ovčáka doga mix


Německý ovčák doga mix velikosti a hmotnosti

NĚMECKÁ DOGA
Výška: 28-31 palců na rameni
Hmotnost: 110-180 lb.
Životnost: až 8 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Německý ovčák doga mix osobnost

Great Dane Shepherd Mix bude skvělým rodinným psem. Zjevně pro něj budete potřebovat hodně prostoru, protože jsou to velcí psi. Budou potřebovat pořádné cvičení, nejlépe dlouhé procházky a túry. Je inteligentní, ale příjemný, díky čemuž se docela snadno trénuje, pokud víte, jak jasně ukázat svou dominanci. Je důležité, abyste se stali alfou a vedli s pevným, silným a důsledným vedením. Je ve střehu a je dobrým hlídacím psem. Je také ochranný a bude činit opatření na ochranu rodiny, pokud pro ně bude vnímat skutečnou hrozbu. Je přátelský a láskyplný a je skvělým společníkem. Má hodně trpělivosti a je docela bezstarostný. Rád se věnuje velké pozornosti, může být hravý a zvědavý.

Prodám štěňata lab chow mix

Německý ovčák doga mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Německá doga smíchaná s německým ovčákem může být náchylná k následujícím: Vývojové problémy, nadýmání, rakovina, srdeční problémy, rakovina, chirurgické problémy, DM, EPI, dysplázie kloubů a alergie.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Německý ovčák doga mix péče

Jejich vylučování se bude značně lišit v závislosti na tom, jaké rodičovské plemeno primárně berou. Pastýř se vrhá jako blázen a doga ne tolik. Ať tak či onak, buďte připraveni je pravidelně upravovat a co nejvíce je cvičit a socializovat. Ujistěte se tedy, že se do každodenního života vejdete na dlouhé procházky a túry. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat a na čištění podlah máte k dispozici dobré vakuum. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

zlatý retrívr pudl mix štěňata

Krmení mixů německých ovčáků

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky