Německý ovčák Chihuahua Mix

Mix Chihuahua German Shepherd je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a Chihuahua. Ano, ve skutečnosti to může existovat a dělá to docela zajímavě vypadajícího kolegu. Je zřejmé, že jediným způsobem, jak se to může stát, je, aby mužská čivava s nějakou pomocí vypěstovala ženského ovčáka. Pokračujte ve čtení níže a podívejte se na další informace o štěňátkách mixu německého ovčáka Chihuahua, temperamentu a štěňatech německého ovčáka Chihuahua na prodej.I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák smíchal se štěňátkem čivavy. To znamená, že pokud mají nějaké na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle se jedná o směs německého ovčáka s čivavou.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu čivava německého ovčáka
Historie mixu německého ovčáka čivavy

Zde je krátká historie pastýře i čivavy. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by mohl být použit pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami jídla a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.Chihuahua se nedávno proslavila z několika důvodů: Yo Quiero Taco Bell? reklamní kampaň a v poslední době tendence bohatých, atraktivních a slavných mladých žen tahat tyto malé psy s velkými postoji ve stylových a drahých nadměrných peněženkách. Chihuahua je rodák z Mexika. O jejich předcích se věřilo, že jsou duchovní průvodci, kteří chránili duše, když cestovali podsvětím. Z tohoto důvodu jsou často nalezeni pohřbeni starými Aztéky. Nikdo opravdu neví, jak dlouho tu byli, ale víme, že to bylo už dlouho.

Někteří odborníci na psy říkají, že byli mezi prvními původními psy Ameriky, jiní byli přivedeni do Nového světa po španělském dobytí Mexika. Ještě jiní věří, že malí psi mohou pocházet z miniaturizovaných verzí vyvrhelých psů, nepopsatelných hnědých psů s pichlavými ušima, které vznikají, když jsou psi ponecháni k chovu samostatně bez výběru barvy nebo jiných specifických vlastností. Ať je to jakkoli, toto plemeno dostalo svůj název od státu Chihuahua, kde se američtí turisté z konce 19. století poprvé setkali s malými špičáky.
Skvělá videa štěňat německého ovčáka Chihuahua Mix


Německý ovčák čivava míchá velikost a hmotnost

ČIHUAHUA
Výška: 6-9 palců u ramene
Hmotnost: 6 lb.
Životnost: 10-18 let

NĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců na rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Německý ovčák čivava kombinuje osobnost

Německý ovčák Chihuahua Mix může mít docela zvláštní osobnost. Určitě mohou být agresivní vůči lidem a agresivní vůči jiným psům. Je nesmírně důležité, abyste je co nejvíce socializovali. To platí pro všechny psy, socializace je klíčem k dobře vychovanému psu! Budou vyžadovat hodně cvičení a ocení, že za ně bude míč často házen. Rovněž si užijí dlouhé procházky a túry, což je pro jejich klouby snazší než běh. Neudělají dobře, když zůstanou dlouho v domě sami. Je energický a jeho chování bude mnohem lepší, pokud mu dáte cvičení, které potřebuje.


Německý ovčák čivava míchá zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Čivava smíchaná s německým ovčákem může být náchylná k následujícím: Dysplázie kyčle a loktů

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Německý ovčák Chihuahua Mix Care

Vzhledem k tomu, že jak čivava, tak německý ovčák se chlubí po celý rok, můžete očekávat, že se vaše směs německého ovčáka chová i po celý rok. Ujistěte se, že máte kolem sebe dobré vakuum, abyste po nich mohli uklidit. Budete také chtít zajistit, aby byly kartáčovány několikrát týdně, aby nedocházelo k úplnému vylučování. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Čím více si je zvyknete na kartáčování, tím více si to užijí. Ujistěte se, že je česáte od hlavy k ocasu a snášíte je.


Krmení směsí čivava německého ovčáka

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky