Mix boxerů německého ovčáka

Německý ovčák Boxer Mix je smíšený Psí plemeno mezi německým ovčákem a boxerem. To je někdy známé jako mix boxerů a německých ovčáků. Bude to dobře vypadající a inteligentní pes.I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si jejich německý ovčák promíchal štěně boxera. To znamená, že pokud mají nějaké na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu německého ovčáka
Historie mixu německého ovčáka boxera

Zde je krátká historie Pastýře i Boxera. Vzhledem k tomu, že se jedná o smíšeného plemene, není v něm mnoho historie. Jdeme však hlouběji do historie obou plemen.

mix boxer boston teriér

Jak jeho jméno napovídá, německý ovčák pochází z Německa, kde ho v devatenáctém století vytvořil především kapitán Max von Stephanitz, který chtěl vyvinout psa, který by mohl být použit pro vojenské a policejní práce. Výsledkem byl pes, který vynikal nápadným vzhledem, inteligencí a všestranností. První světová válka způsobila narůstající popularitu plemene, protože psi byli spojováni s nepřítelem. Němečtí ovčáci bojovali s dělostřeleckou palbou, minami a tanky, aby zásobovali německé vojáky v zákopech dodávkami potravin a dalších potřeb. Po válce přinesly filmy s Rin Tin Tin a kolegou německým ovčákem Strongheart toto plemeno zpět. Americké publikum je milovalo. Nějaký čas byl německý ovčák nejoblíbenějším plemenem ve Spojených státech.Boxer je středně velké, krátkosrsté plemeno psa, které pochází z Německa, stejně jako německý ovčák. Mají hladký a přiléhavý kabát. Přicházejí v různých barvách, buď plavé nebo žíhané, s bílými znaky nebo bez nich, a bílé. Mají čtvercovou tlamu a širokou krátkou hlavu s velmi silnými čelistmi a silný skus ideální pro zavěšení na velkou kořist. Boxer byl chován od staroanglického buldoka a nyní vyhynulého Bullenbeissera, který vyhynul spíše křížením než dekadencí plemene. Boxer je součástí skupiny Molosser. Tato skupina je kategorií pevně stavěných velkých plemen psů, které pocházejí ze stejného společného předka, velkého ovčáka známého jako Molossus. Boxer je členem pracovní skupiny.

Redbone coonhound labrador mix

Skvělá videa štěňat německého ovčáka Boxer Mix


Německý ovčák Boxer Mix velikost a hmotnost

Boxer
Výška: 21-25 palců na rameni
Hmotnost: 60-70 lb.
Životnost: 10-12 letNĚMECKÝ OVČÁK
Výška: 22 - 26 palců na rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 10 - 14 let


Německý ovčák boxer mix osobnost

Německý boxer je skvělým mazlíčkem a je starostlivým a oddaným rodinným psem. Bude to VELMI vysokoenergetický pes, takže buďte připraveni ho denně procházet po velmi dlouhou dobu a mít velký dvorek, který mu umožní vběhnout. Je mimořádně inteligentní, odvážný, energický a ostražitý. Musí být se svou rodinou a vůbec se jim nedaří zůstat sami. Pokud máte, udělejte z nich člena svého balíčku. Stejně jako u všech psů se ujistěte, že je co nejvíce socializujete a zapojujete je do co nejvíce situací. To jim zajistí dobrý sociální základ.


Německý ovčák boxer mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Boxer smíchaný s německým ovčákem může být náchylný k následujícím: dysplázie kloubů, alergie.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Péče o mix německého ovčáka

Jejich vylučování se bude značně lišit v závislosti na tom, jaké rodičovské plemeno primárně berou. Pastýř se vrhá jako blázen a boxer ne tolik. Ať tak či onak, buďte připraveni je pravidelně upravovat a co nejvíce je cvičit a socializovat. Ujistěte se tedy, že se do každodenního života vejdete na dlouhé procházky a túry. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat a na čištění podlah máte k dispozici dobré vakuum. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.


Krmení mixu německého ovčáka

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

kouknout-a-pom

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

standardní pudl st. bernardova směs

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky