Německý pinč - miniaturní mix amerického ovčáka


German Pinscher Miniature American Shepherd Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu německého pinče a miniaturního amerického ovčáka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Německý pinč je známý tím, že je inteligentní, živý a temperamentní. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako německý pinč nebo miniaturní americký ovčák? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné německé hře Pinscher Miniature American Shepherd Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně německého pinčového miniaturního amerického ovčáka. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata německého pinčového miniaturního amerického ovčáka.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu německého pinče miniaturního amerického ovčáka

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie německého pinče

Německý pinč je středně velký svalnatý pes. Původně byly vyvinuty k lovu škůdců. Jak asi tušíte, pocházejí z Německa. Je těžké říci, kdy plemeno začalo, ale bylo to více než pravděpodobné na konci 17. století. Tento odhad je založen na skutečnosti, že existuje obraz z doby kolem roku 1780, který ukazuje psa podobného vzhledu jako německý pinč.
Německý pinč s největší pravděpodobností vytvořil základ pro dobermana a miniaturního pinče. Doberman je samozřejmě mnohem větší plemeno. Dobrý pes, který dokázal lovit a vymýtit škůdce, byl důležitý nejen pro farmáře, ale také pro majitele obchodů atd. Zdá se, že u mnoha evropských a asijských plemen existuje trend, ale německý pinč se během světové války přiblížil k vyhynutí. Po druhé světové válce začal západoněmec jménem Werner Jung chovat německé pinče a toto plemeno zachránil.Miniaturní historie amerického ovčákaMiniaturní americký ovčák, známý také jako severoamerický ovčák, je většinou označován jako MAS, ale další přezdívky zahrnují Mini a Ameri. Může se také nazývat miniaturní australský ovčák. Toto plemeno, které pochází z kořenů australského ovčáka a přichází v různých barvách, jako jsou záda, modrá merle, červená, červená merle a často přichází s pálením a / nebo bílými znaky.

Díky své velikosti se mnoho nadšenců miniaturních amerických ovčáků domnívá, že toto plemeno je ideální volbou pro sportovního, silného a dobromyslného mazlíčka, kterého si mnozí chtějí přidat do své rodiny.

Miniaturní americký ovčák, původně pastevecký pes, je kompaktní pracovní pes. Miniaturní americký ovčák byl nejprve chován ve Spojených státech, odtud název. V šedesátých letech se toto plemeno stále nazývalo miniaturním australským ovčákem, protože chovatelé chovali něco, co se považovalo za menší australského ovčáka.

V roce 1990 americký Kennel Club oficiálně uznal ve své organizaci plemeno miniaturního amerického ovčáka. Ve standardu jsou upřednostňované výšky, ale s malou krouticí místností nedochází k diskvalifikaci kvůli odchylce výšky. O této problematice se diskutuje dodnes.

Nakonec se v roce 1993 předchůdce Miniaturního klubu amerických ovčáků (MASCUSA) zeptal, zda by mohli oficiálně změnit název na severoamerický ovčák. Tehdy se MASCUSA stala Severoamerickým pastýřským klubem Ameriky.

Pro příštích 15 let existovalo mnoho různých organizací, které rostly a poté skončily. Název a plemeno miniaturního amerického ovčáka se nakonec zrodilo z kompromisu mezi různými organizacemi. Tehdy se MASCUSA stala oficiálním mateřským klubem pro miniaturního amerického ovčáka a v červenci 2015 byla MAS plně uznána v Herding Group americkým Kennel Clubem.


Německý pinč - miniaturní americký ovčák - mix velikosti a hmotnosti

Německý pinč
Výška: 17 - 20 palců na rameni
Hmotnost: 24 - 44 lb.
Životnost: 12 - 14 letMiniaturní americký ovčák
Výška: 13 - 18 palců na rameni
Hmotnost: 20 - 31 lb
Životnost: 13 - 15 let


Německý pinč miniaturní americký ovčák mix osobnosti

Německý pinč a miniaturní americký ovčák mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Německý pinč miniaturní americký ovčák Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Německý pinč smíšený s miniaturním americkým ovčákem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, oční onemocnění, von Willebrandovu chorobu.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Německý pinč - miniaturní péče o amerického ovčáka


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Německý pinč - miniaturní krmení pro americký ovčák

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Němečtí pinčové odkazy

Klub německých pinčů

PetFinder

GPC


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Border Collie Lab Mix

Boxer Lab Mix

Boxer Pitbull Lab Mix

Catahoula Lab Mix

Doberman Lab Mix