Anglický kokršpaněl standardní knírač mix


Anglický kokršpaněl Standard Schnauzer Mix je smíšený plemenný pes, který pochází z chovu anglického kokršpaněla a standardního knírače. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Anglický kokršpaněl je známý tím, že je láskyplný, přátelský a věrný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako anglický kokršpaněl nebo standardní knírač? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu anglického kokršpanělského standardního knírače.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si pořídili štěně anglického kokršpanělského standardního knírače. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata anglického kokršpanělského standardního knírače.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu anglického kokršpaněla

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

žlutá laboratorní doga mix

Historie anglického kokršpaněla

Španělská plemena psů jsou velmi stará plemena. Jsou tu po staletí. Španělé obecně přicházejí ve dvou variantách: půda a voda. Anglické kokršpaněly jsou členy první skupiny. Dávají přednost pozemským činnostem a prospívají jim. Byli chováni k lovu sluky lesní. Woodcock je druh gamebird. U Španělů je velmi jedinečná věc, že ​​mají vrhy se psy různých velikostí. Chovatelé by se pro každé štěně museli rozhodnout, jaké by to bylo nejlepší využití. Existuje mnoho různých plemen španělů, včetně - Cocker, Field, Sussex, Clumber, Welsh Springer, English Springer a Irish Water Spaniel.
Zpočátku byly rozděleny podle hmotnosti, přičemž ti s váhou méně než dvacet pět liber šli do kategorie Cocker.
Stejně jako mnoho plemen psů se ve Spojených státech a v Evropě děly různé standardy, protože každá skupina chovala různé rysy a vlastnosti. Anglický kokršpaněl je dodnes ve Velké Británii velmi oblíbeným plemenem.Standardní historie kníračůStandardní knírač je německé plemeno s dlouhou historií. Je známo, že je to nejméně pět set let starý pes. Původně se používali k tomu, aby farmu a usedlost zbavili škůdců, stáda dobytka a ovcí, a také jako dobrý strážní pes. Na začátku svého života byli smícháni s pudly. Před pár stoletími se jim říkalo Wirehaired Pinschers. Tito byli používáni jako pracovní psi v první světové válce. Němci je používali pro policejní práci. Byly také použity na pomoc Červenému kříži. Do USA je přivezli počátkem 20. století někteří Němci. Zpočátku je uznala AKC v roce 1945. Je známo, že mají nadprůměrnou inteligenci, ale někdy mohou být i trochu tvrdohlaví. Díky svému původu by mohli chránit rodinu, ale je o nich také známo, že jsou velmi milující.

bígl zlatý retrívr mix štěně

Anglický kokršpaněl Standardní knírač, velikost a hmotnost

Anglický kokršpaněl
Výška: 14 - 17 palců v rameni
Hmotnost: 26 - 35 lb.
Životnost: 12-15 letStandardní knírač
Výška: 29 - 32 palců v rameni
Hmotnost: 30-50 lb.
Životnost: 13-16 let


Anglický kokršpaněl standardní knírač osobnost

Anglický kokršpaněl a standardní knírač jsou známí tím, že jsou odvážní a ochranní. Jsou to také velmi milující psi. Tento pes bude vyžadovat velmi silného a pevného majitele, který se ujistí, že je alfa a ne pes. Jsou opatrní, ale neohrožují cizí lidi a jsou láskyplní vůči rodině a dětem. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Anglický kokršpaněl standardní knírač zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Anglický kokršpaněl smíchaný se standardním kníračem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, progresivní retinální atrofii, patelární luxaci.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Anglický kokršpaněl standardní péče o knírače


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

ukaž mi obrázky pudlů

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

mix novofundlandského zlatého retrívra

Anglický kokršpaněl standardní krmení pro knírače

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na anglický kokršpaněl

Záchranný slib

Anglický kokršpaněl

Záchranný úkryt


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Malamute Chow Mix

Newfoundland Chow Mix

Wolf Chow Mix

Směs Shiba Inu Chow

Shar Pei Chow Mix