Psi

Cane Corso Doberman Mix

Cane Corso Doberman Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Cane Corso a Dobermana. Je to spíš jako Cane Corso nebo Doberman? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. To by samozřejmě mohla být velmi silná a silná směs a mohla by být nejlepší pro zkušeného majitele psa. Pravděpodobně to bude dobrý hlídací pes. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Cane Corso Doberman Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Cane Corso Doberman Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Cane Corso Doberman Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Great Dane Husky Mix

Great Dane Husky Mix, je hybridní mix plemene psa vytvořeného chovem německé dogy a sibiřského huskyho. I když se jedná o mix, bude to zjevně velký pes. Je vždy těžké říct, jaký bude pes se smíšeným plemenem, ale pokud budete pokračovat ve čtení níže, ponoříme se do tohoto hybridu hlouběji. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Great Dane Husky Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Husky Mix. To znamená, že pokud mají nějaké na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Bull Mastiff American Bulldog Mix

Bull Mastiff American Bulldog Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu amerického buldoka a býčího doga. Je to spíš jako buldok nebo býčí doga? Vzhledem k tomu, že je doga v mixu, bude to zjevně dělat potenciálně většího psa. To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bulldog. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Bull Mastiff Bulldog Mix. To znamená, že mají-li na prodej nějaká štěňata Bull Mastiff Bulldog Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Mini australský ovčák Border Collie Mix

Mini Australian Shepherd Border Collie Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Border Collie a miniaturního australského ovčáka. Oba tito psi jsou nejlaskavější, nejchytřejší a nejhezčí psi, jaké kdy najdete. Je zřejmé, že to bude mít silný pasoucí instinkt. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo australský ovčák? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu australského ovčáka Border Collie. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své miniaturní štěně australského ovčáka border kolie mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Mini Australian Shepherd Border Collie Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Boxer Coonhound Mix

Boxer Coonhound Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu boxera a coonhounda. Je to spíš jako Boxer nebo Coonhound? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Boxer Coonhound Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Boxer Coonhound Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Boxer Coonhound Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Mix zlatého retrívra rhodéského ridgebacka

Golden Retriever Rhodesian Ridgeback Mix je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu Zlatého retrívra a Rhodeského ridgebacka. Bude to velký a přátelský pes, který bude dobrým hlídacím psem pro dům. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu zlatého retrívra Rhodesian Ridgeback. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Zlatý retrívr Rhodesian Ridgeback Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata zlatého retrívra Rhodesian Ridgeback Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Mix Akita Border Collie

Akita Border Collie Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Border Collie a Akita. Border kolie je jedním z nejpřátelštějších psů, které kdy potkáte, a Akita je přátelský pes, ale s více loveckým zázemím. Akita by z něj mohla udělat trochu agresivnějšího psa. To bude samozřejmě mít silný pasoucí instinkt a také velmi podobné rysy mezi oběma plemeny. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo akita? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Border Collie Akita Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Akita Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Akita Border Collie Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Německý ovčák Bulldog Mix

Německý ovčák Bulldog Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a buldokem. V tomto článku se zaměříme na mix německého ovčáka francouzského buldoka, mix amerického buldoka německého ovčáka a mix anglického buldoka německého ovčáka. Nejlepší způsob, jak určit temperament smíšeného plemene, je vyhledat všechna plemena v kříži a vědět, že můžete získat jakoukoli kombinaci jakékoli z charakteristik nalezených u obou plemen. I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden pořídili záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby dostali svého německého ovčáka smíchaného s buldokem. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Rhodesian Ridgeback Great Dane Mix

Německá doga Rhodesian Ridgeback Mix je smíšené plemeno psa, které pochází z chovu dogy a rhodéského ridgebacka. To očividně přispěje k velkému psovi. Německá doga je velmi velký, ale také velmi přátelský pes. Ridgeback je spíše agresivní plemeno. Podívejte se na videa na webu, abyste viděli tohoto psa v akci. V závislosti na temperamentu by to mohlo být lepší pro zkušeného majitele psa. To pravděpodobně udělá dobrého hlídacího psa jednoduše kvůli jeho velikosti. Je to spíš jako doga nebo rhodéský ridgeback? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Great Dane Rhodesian Ridgeback Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Rhodesian Ridgeback Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka doga Rhodesian Ridgeback Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Chihuahua Italian Greyhound Mix

Chihuahua Italian Greyhound Mix, je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu čivavy a italského chrta. Jedná se samozřejmě o jedinečnou směs, kterou je třeba při chovu brát velmi lehce. Je také známá jako italská greyhuahua. Je to spíš jako čivava nebo italský chrt? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi italských chrtů Chihuahua. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali svou směs Chihuahua Italian Greyhound Mix. štěně. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata italských chrtů Chihuahua. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Sibiřský husky mix Cane Corso

Cane Corso Siberian HuskyMix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Cane Corso a sibiřského huskyho psa.

Laboratorní mix Plott Hound

Plott Hound Lab Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Plott Hound a Labradorského retrívra. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a jsou to psi lidí. Oba jsou známí svou vytrvalostí a vytrvalostí. Plott je pachový pes, který byl původně vyšlechtěn za účelem lovu a laboratoř je retrívr. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Plott Hound Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Plott Hound Lab Mix, pokud mají na prodej štěňata Plott Hound Lab Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Kelpie border kolie mix

Kelpie Border Collie Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Border Collie a Kelpie. Je zřejmé, že to bude mít silný pasoucí instinkt. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo kelpie? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné mixu Border Collie Kelpie Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Kelpie Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Kelpie Border Collie Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Shar Pei American Bulldog Mix - Bull Pei

Shar Pei American Bulldog Mix je smíšený plemenný pes, který vychází z chovu amerického buldoka a Shar Pei. Je to spíš jako buldok nebo Shar Pei? S tím, že je Shar Pei v mixu, to samozřejmě povede k potenciálně většímu a agresivnějšímu psovi. To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bulldog. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Shar Pei Bulldog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Shar Pei Bulldog Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Jezevčík doga mix

Německá doga jezevčík Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu německé dogy a jezevčíka. Všimněte si, že to může být označováno jako mix jezevčíků Weiner Dog. Při pohledu na to je zjevnou otázkou, může toto plemeno skutečně existovat? Pravděpodobně to není ta nejrealističtější, nejpraktičtější a nejhumánnější věc. To by muselo být ze zřejmých důvodů provedeno pomocí IVF a dodáno pomocí řezu C. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu jezevčíků německých doga. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Dachshund Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka doga jezevčíka Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Anglický buldok Pitbull Mix

Anglický buldok Pitbull Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu anglického buldoka a Pitbull. Také se jim říká Pitbull Bulldog Mix. To nemusí být nejlepší pes pro každého a bude mít silnou osobnost. Jsou to zjevně oba velmi silní, mocní a občas agresivní psi. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu English Bulldog Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany anglického buldoka Pitbull Mix, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně anglického buldoka Pitbull Mix, pokud mají na prodej všechna štěňata anglického buldoka Pitbull Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Německý ovčák Akita Corgi Mix

Německý ovčák Akita Corgi Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a Akitou a Corgi. Jedná se o jedinečnou směs tří různých plemen. Jsou známí tím, že vypadají jako medvědí mládě! Pokračujte v posouvání níže, abyste viděli jejich video a to, jak vypadají. I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden pořídili pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby dostali svého německého ovčáka smíchaného s štěňátkem Akita Corgi. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud je chován záměrně, obvykle jde o mix německého ovčáka Akita Corgi. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Německá doga border kolie mix

Great Dane Border Collie Mix, je smíšený plemeno psa, které vzniklo z chovu Border Collie a Great Dane. Border kolie je jedním z nejpřátelštějších psů, jaké kdy potkáte, a německá doga je přátelský pes, který je zjevně velmi velký. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo německá doga? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu doga Border Collie Great Dane. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka doga Border Collie Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Aljašský malamutový zlatý retrívr Mix

Aljašský malamutový mix zlatého retrívra je smíšené plemeno psa vzniklého z chovu zlatého retrívra a aljašského malamuta. Bude to přátelský pes, který může mít nějaké ochranné instinkty a bude více než pravděpodobné, že bude nejlépe v chladnějším podnebí. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném aljašském malamutovém mixu zlatého retrívra. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně Alaskan Malamute Mix Golden Retriever. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata zlatého retrívra aljašského malamutového mixu. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Border kolie mix teriérů

Terrier Border Collie Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Border Collie a Terrier. Oba tito psi jsou přátelští, ale ve skutečnosti jsou to docela odlišná plemena. Může to být kříženec Border Terrier, Jack Russell Terrier, Wire Fox Terrier nebo jiných typů teriérů. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném Border Collie teriérovi nebo mixu. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Terrier Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaký teriérský border kolie mix nebo štěňata. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.