Psi

Bostonský teriér americký buldok Mix

Americký buldokský mix bostonského teriéra je smíšený plemeno psa vzniklé z chovu buldoka a bostonského teriéra. Je to spíš jako buldok nebo bostonský teriér? Je to samozřejmě velmi jedinečný hybrid, protože tato dvě plemena se nemohla lišit. Je více než pravděpodobné, že se toho dosáhne chovem mužského bostonského teriéra se ženským buldokem pomocí IVF. To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bulldog. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně amerického buldoka Mix Boston Terrier. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata amerického buldokového mixu bostonského teriéra. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Pomeranian Golden Retriever Mix

Zlatý retrívr Pomeranian Mix je smíšené plemeno psa, které pochází z chovu zlatého retrívra a pomeranského psa. To je zjevně možné pouze inseminací ženské Golden s mužským Pomeranianem. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném pomeranském mixu zlatého retrívra. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Pomeranian Mix Golden Retriever. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké štěňata Pomeranian Mix Golden Retriever. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Red Heeler Border Collie Mix

Red Heeler Border Collie Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Border Collie a Red Heeler. Oba tito psi jsou nejsladší a nejhezčí psi a také nejchytřejší psi, jaké kdy najdete. To bude samozřejmě mít silný pasoucí instinkt. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo red heeler? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Border Collie Red Heeler Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Red Heeler Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Red Heeler Border Collie Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Basset Hound australský ovčák Mix

Basset Hound Australian Shepherd Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu australského ovčáka a Basset Hounda. Kombinace loveckého a stopovacího psa s pasteveckým psem vytváří jedinečný hybrid. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo baset? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi australských ovčáků. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Basset Hound Australian Shepherd Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Basset Hound Australian Shepherd Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Pudl Bulldog Mix - americký Boodle

Pudl Bulldog Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu buldoka a pudla. Je to spíš jako buldok nebo pudl? Je to samozřejmě velmi jedinečný hybrid, protože tato dvě plemena se nemohla lišit. To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bulldog. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Poodle Bulldog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Poodle Bulldog Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Akita Saint Bernard Mix

Akita Saint Bernard Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Akita a Saint Bernard. Bude to větší pes s delší srstí. Všimněte si, že vše, co je smícháno s Akitou a Saint Bernardem, může být lepší pro zkušenějšího majitele psa nebo psovoda. Je to spíš jako Akita nebo svatý Bernard? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Akita Saint Bernard Mix. Přestože vám opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali svůj mix Akita Saint Bernard Mix. štěně. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Akita Saint Bernard Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Chihuahua Rotvajler Mix

Mix Chihuahua Rottweiler Mix je smíšený plemeno psa vzniklé z chovu čivavy a rotvajlerů. To je zjevně velmi podivná směs, které se dosáhne pouze chovem čivavy (s trochou pomoci) a samice Rottie. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako čivava nebo rotvajler? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Chihuahua Rottweiler Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Chihuahua Rottweiler Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata čivavy rotvajlerů Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Cur Pitbull Mix

Cur Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Cur a Pitbull. Také se jim říká Pitbull Cur Mix. Pamatujte, že to může být směs Mountain Cur Pit nebo Black Mouth Cur. Jedná se o velmi jedinečnou kombinaci psa, který chová mnohem menší Cur with the Pit. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Cur Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany Cur Pitbull Mix, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně Cur Pitbull Mix, pokud mají všechna štěňata Cur Pitbull Mix na prodej. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Basenji Border Collie Mix

Basenji Border CollieMix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu Basenji a Border Collie Dog.

Newfoundlandský australský ovčák Mix

Newfoundlandský australský ovčák Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu australského ovčáka a newfoundlandského psa. Australský ovčák má velmi silné pasení a instinkt Newfoundland je přátelský pes, který je zjevně velmi velký. To očividně přispěje k velmi velkému psu. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo Newfoundland? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné australské pastýřské směsi. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si pořídili štěně Newfoundland Australian Shepherd Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké štěňata australského ovčáka z Newfoundlandu. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Vlčí border kolie mix

The Wolf Border Collie Mix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Border Collie and the Wolf. Je to více než pravděpodobné, že je to Šedý vlk, ale mohl by to být také Rudý vlk. Border kolie je jedním z nejpřátelštějších psů, jaké kdy potkáte, a vlk je očividně mnohem méně domestikovaným zvířetem. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako border kolie nebo vlk? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné Border Collie Wolf Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Wolf Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata Wolf Border Collie Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Australský ovčák Lab Mix

Australský ovčák Lab Mix - Aussiedor Australský ovčák Lab Mix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu australského ovčáka a labradorského retrívra. Je také známý jako Aussiedor. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a pravděpodobně budou mít mnohem vyšší než průměrnou hladinu energie. Aussie je pasoucí se plemeno, které bylo chováno tak, aby doslova běhalo po horách po celý den. Laboratoř byla chována k načtení a plavání po celý den. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo laboratoř? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné laboratoři Australský ovčák Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně australského ovčáka Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Aussiedor. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Chesapeake Bay Retriever Lab Mix

Chesapeake Bay Retriever Lab Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Chesapeake Bay Retriever a Labrador Retriever. Jedná se o podobné psy v tom, že jsou oba chováni za účelem získávání a života ve vodě. Je to inteligentní, přátelský a snadno vycvičitelný pes. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o nádherném laboratorním mixu Chesapeake Bay Retriever. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Chesapeake Bay Retriever Lab Mix , pokud mají na prodej štěňata Chesapeake Bay Retriever Lab Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Labradorský retrívr Redbone Coonhound Mix

Labradorský retrívr Redbone CoonhoundMix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu labradorského retrívra a Redbone Coonhound Dog.

Mix Newfoundland Great Dane

Německá doga Newfoundland Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu dogy a novofundlanďanů. To samozřejmě povede k vytvoření velmi velkého a potenciálně mocného psa. Vzhledem ke své velikosti bude dobrým hlídacím psem, obě rodičovská plemena jsou však ve skutečnosti spíše přátelská. Je to spíš jako Německá doga nebo Newfoundland? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Great Dane Newfoundland Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Great Dane Newfoundland Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Great Dane Newfoundland Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Shiba Inu Husky Mix

Shiba Inu Husky Mix je hybridní pes plemene vytvořený chovem Shiba Inu a sibiřského huskyho. Uděláme maximum, abychom se ponořili hlouběji do tak neuvěřitelně zvláštního smíšeného plemene. Oba tito psi jsou nezávislí s velmi vysokou kořistí a oba jsou známí jako unikající umělci. Je vždy těžké říct, jaký bude pes se smíšeným plemenem, ale pokud budete pokračovat ve čtení níže, ponoříme se do tohoto hybridu hlouběji. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Shiba Inu Husky Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a

Chow australský ovčák Mix

Chow Australian Shepherd Mix, je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu australského ovčáka a chowa. Australský ovčák má velmi silné pastevecké zázemí a instinkt a Chow má spíše ochranné pozadí. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo Chow? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi australských ovčáků. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Chow Australian Shepherd Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata australského ovčáka Chow. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Cur Lab Mix

Cur Lab Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Cur a Labradorského retrívra. Většinou jsou to laskaví a milí psi. Dotkneme se jak směsi Mountain Cur Lab, tak směsi Black Mouth Cur Lab Mix. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Cur Lab. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Cur Lab Mix, pokud mají na prodej všechna štěňátka Cur Lab Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Jack Russell italský chrt mix

Jack Russell Italian Greyhound Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu Jack Russell a italského chrta. Jedná se samozřejmě o jedinečnou směs, kterou je třeba při chovu brát velmi lehce. Je to spíš jako Jack Russell nebo italský chrt? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu italských chrtů Jack Russell. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali svého Jack Russell Italian Chrt Mix štěně. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata italského chrta Mix Jack Russell. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Boxer Rat Terrier Mix

Boxer Rat TerrierMix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu boxera a krysího teriéra.