Psi

Šálek pomeranian

Pomeranian bílý šálek, jak název napovídá, je malé plemeno psa. Toto je často považováno za zvláštní plemeno psa, ale je to opravdu jen miniaturní Pomeranian, který byl selektivně chován jako malý. Jsou to roztomilá načechraná štěňátka a přicházejí v různých barvách. Americká Kennel Club ve skutečnosti rozlišuje malého psa jako cokoli, co váží méně než 7 liber. Čajový šálek nebo hračka, jak jej uznává AKC - je ještě menší a při plném dospělosti váží 4 libry nebo méně. Mělo by to být stejně zdravé jako Pomeranian standardní velikosti. AKC ve skutečnosti uvádí Pomeranian hraček mezi 3 až 7 liber, takže dobré procento těch, kteří splňují Standard hraček, by jejich majitelé nebo jejich chovatelé mohli určitě klasifikovat jako šálky. Jedná se o velmi kontroverzní plemeno, protože se snadno prodává a reprodukuje v Puppy Mills, jinak známých jako chovatelské továrny, kde jsou psi chováni výhradně za účelem zisku a často žijí v žalostných podmínkách. Mohou ovládat velmi vysokou cenu, a proto do ní přilákat lidi pouze za účelem zisku. Podepsáním petice můžete zastavit Puppy Mills na webu. Tito psi mají různé barvy. Nejznámější jsou Blue Merle, Brown, Chocolate, Black, Ice White a Pink. Pomeranian White Teacup je krásný malý pes, stejně jako černý a růžový. Někdy jsou dokonce rovně černobílé. Pokud se ptáte na Pomeranian Teacup Medvídek, zde je několik informací. Odkazuje na to, jak to vypadá. Ve skutečnosti je chován tak, aby vypadal jako medvídek. Odtud název - Teddy Bear Teacup Pomeranian. Je to všechno v tom, jak jsou chováni a upravováni. Sněhová koule je stejná, je upravená. Přejděte dolů a přečtěte si více o všech těchto různých barvách, odrůdách atd. I když se jedná o jinou barvu, například Blue Merle, Brown, Teddy Bear atd., Stále jsou to stále malí Pomeranians. To je pro ně vše. Jsou to roztomilí, rozkošní psi. Když vyrostou, vypadají velmi podobně, jako když jsou mladší, jsou jen malí. Některé z nich mají modré oči a jsou velmi krásné. I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden pořídili prostřednictvím záchranné služby Teacup Pomeranian, chápeme, že někteří lidé by mohli projít šálkem Pomeranian Teacup a získat své štěně Teacup Pomeranian. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká Pomeranian štěňata Teacup. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Myslím tím, kdo nemiluje štěně, ale starší pes může být pro někoho často nejlepším psem. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Mix německého ovčáka

Německý ovčák Mastiff Mix je smíšené plemeno mezi německým ovčákem a doga. Kombinace těchto dvou plemen pochází z velmi silné a silné populace. Jsou relativně vzácné a nejsou chovány tak často. Mastif je velmi staré plemeno psa. Oba pocházejí z Evropy, ale doga je mnohem starší plemeno s hlubšími kořeny. Shepherd je agresivnější pes a doga je uvolněnější. Tato směs bude pravděpodobně více klidná s lehčí osobností díky mírnému temperamentu obrů. Bude z něj velký pes, takže se budete muset ujistit, že máte správnou životní situaci. Pokračujte ve čtení níže a dozvíte se více o tomto mocném návrhářském psu. I když opravdu doporučujeme, abyste si jeden pořídili záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Hound Border Collie Mix

Hound Border Collie Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Border Collie and Hound. Všimněte si, že se jedná o Bloodhounda, Basseta, Afghánce atd. Jak toto smíšené plemeno vypadá a chová se? Je to spíš jako border kolie nebo honič? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné mixu Border Collie Hound Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Hound Border Collie Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Hound Border Collie Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Směs pudlů Blue Heeler -

Blue Heeler Poodle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Blue Heeler a Poodle. Jedná se samozřejmě o jedinečnou směs, která se může pokusit a hnát vás po celém domě. Tato směs dělá velmi přátelského psa, který bude extrémně inteligentní, protože jsou to dva z nejchytřejších psů v okolí. Je to spíš jako Blue Heeler nebo Pudl? Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých mixů Blue Heeler Poodle. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Blue Heeler Poodle Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Blue Heeler Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Blue Heeler Poodle Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Great Pyrenees Australian Shepherd Mix

The Great Pyrenees Australian Shepherd Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu australského ovčáka a Velkých Pyrenejí. Australský ovčák má velmi silné pastevecké pozadí a instinkt a Velké Pyreneje mají spíše ochranné pozadí. To pravděpodobně přispěje k velkému psu, kterému bude lépe v chladném počasí. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo Velké Pyreneje? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné australské pastýřské směsi. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Great Pyrenees Australian Shepherd Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata australského ovčáka z Great Pyrenees. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Blue Heeler Beagle Mix

Blue Heeler Beagle Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Beagle a Blue Heeler. Pravděpodobně to bude velmi milý a vysokoenergetický pes. Blue Heeler je vysokoenergetický pracovní pes, který je malý, ale divoký, Beagle je jedním z nejsladších psů, jaké kdy potkáte. Tento pes může být také velmi chytrý. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Blue Heeler Beagle Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Blue Heeler Beagle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Blue Heeler Beagle Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Australský honácký pes doga mix

Německá doga australský honácký pes je smíšený plemenný pes pocházející z chovu německé dogy a australského honáckého psa. Díky tomu bude mít vysoký a dlouhý pes, který bude pravděpodobně velmi sladký. Podívejte se na videa na webu, abyste viděli tohoto psa v akci. Oba jsou opravdu velmi přátelští psi, jsou prostě gigantičtí a pravděpodobně z nich bude dobrý hlídací pes. Je to spíš jako doga nebo australský honácký pes? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu australských honáckých psů. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně australského honáckého psa. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata australského honáckého psa doga. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Rat teriér, australský ovčák Mix

Rat Terrier Australian Shepherd Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu australského ovčáka a krysího teriéra. Jedná se o velmi odlišná plemena psů. S krysím teriérem by to mohlo být trochu feistier. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo krysí teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi australských ovčáků. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně australského ovčáka Rat Terrier. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata australského ovčáka Rat teriéra. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Svatý Bernard Husky Mix

Saint Bernard Husky Mix je hybridní pes plemene vytvořený chovem Saint Bernard a Sibiřský husky. Toto je kříženec mezi dvěma většími arktickými plemeny psů. Pravděpodobně to bude docela přátelské, s delšími vlasy a hodně se prolévá. Vždy je však těžké říct, jaký bude pes se smíšeným plemenem, ale pokud budete pokračovat ve čtení níže, ponoříme se do tohoto hybridu hlouběji. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Saint Bernard Husky Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Husky Saint Bernard. To znamená, že pokud mají nějaké na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, abyste zajistili, že získáváte co nejkvalitnějšího psa. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Jack Russell Dalmatian Mix

Jack Russell Dalmatian Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu Jack Russell a Dalmatian. Jedná se o dvě velmi odlišná plemena. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a pravděpodobně budou mít vyšší energetickou hladinu. Jsou to zjevně velmi různě velcí psi, ale oba mají vyšší energetické hladiny. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Jack Russell nebo Dalmatian? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Jack Russell Dalmatian Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Jack Russell Dalmatian Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké dalmatské štěňata Jacka Russella. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Corgi Great Dane Mix

Německá doga Corgi Mix je smíšené plemeno psa, které pochází z chovu německé dogy a corgi. Při pohledu na to je zjevnou otázkou, zda toto plemeno může skutečně existovat ?? Pravděpodobně to není ta nejrealističtější, nejpraktičtější a nejhumánnější věc. To by muselo být ze zřejmých důvodů provedeno pomocí IVF a dodáno pomocí řezu C. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Great Dane Corgi Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Corgi Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Great Dane Corgi Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Shar Pei australský ovčák Mix

Shar Pei Australian Shepherd Mix, je smíšený plemenný pes pocházející z chovu australského ovčáka a Shar Pei. Australský ovčák má velmi silné pasení a instinkt a Shar Pei je agresivnější plemeno, které bylo chováno pro lov a chov. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo Shar Pei? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi australských ovčáků. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Shar Pei Australian Shepherd Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké štěňata Shar Pei Australian Shepherd Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Mix St Bernard Beagle

St Bernard Beagle Mix je smíšené plemeno psa, které pochází z chovu Beagle a St Bernard. Pravděpodobně to bude velmi milý a vysokoenergetický pes. St Bernard je také jedním z nejpřátelštějších a nejlaskavějších psů, se kterými se kdy setkáte, Beagle je jedním z nejsladších psů, jaké kdy potkáte. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu St Bernard Beagle Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně St Bernard Beagle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata St Bernard Beagle Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Směs maltských pudlů čivava

Chihuahua Maltese Poodle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Chihuahua, Maltese a Pudla. To se stalo velmi běžným hybridním a designovým psem. Při získávání buďte velmi opatrní, protože se jedná o běžné plemeno, které pochází z Puppy Mills. Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých směsí maltských pudlů Chihuahua. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné maltské pudlové směsi Chihuahua. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně Chihuahua Maltese Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka maltézského pudla Chihuahua. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Aljašský malamut australský ovčák Mix

Aljašský malamutský australský ovčák Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu australského ovčáka a aljašského malamuta. Australský ovčák má velmi silné pastevecké zázemí a instinkt a malamut má silnou arktickou tažnou a pracovní linii. Obě tato rodičovská plemena jsou mimořádně inteligentní. Tato směs by mohla nejlépe fungovat v chladnějším klimatu. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčák nebo aljašský malamut? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi australských ovčáků. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně aljašského malamutského australského ovčáka. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata aljašského malamutského australského ovčáka. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Boxer Hound Mix

Boxer Hound Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu boxera a chrta. Toto je také známé jako Boxset a je častější u štěňat a jako návrhářské plemeno. Doporučuji vyhnout se tomuto typu mixu. Je to spíš jako Boxer nebo honič? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Boxer Hound Mix. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Boxer Hound Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Boxer Hound Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Bostonský teriér Pitbull Mix - Bostonský bulteriér

Bostonský teriér Pitbull Mix je smíšené plemeno psa, které pochází z chovu Bostonského teriéra a Pitbulla. Také se jim říká Pitbull Boston Terrier Mix. Tento pes bude pravděpodobně velmi milý a vyrovnaný pes. Temperament Bostonského teriéra by měl pomoci vyrovnat Pit. Jedná se o malého až středně velkého psa. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Boston Terrier Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany Boston Terrier Pitbull Mix, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně Boston Terrier Pitbull Mix, pokud mají na prodej všechna štěňata bostonského teriéra Pitbull Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Dalmatin Pitbull Mix

Dalmatian Pitbull Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu dalmatinů a pitbullů. Také se jim říká Pitbull Dalmatian Mix. Pravděpodobně to bude velmi milý a vyrovnaný pes. Temperament Dalmatina by měl pomoci vyrovnat Jámu. Pokud jsou správně socializovaní, není důvod, proč by to nemělo být skvělým společníkem. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné dalmatské směsi Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou Dalmatian Pitbull Mix, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně Dalmatian Pitbull Mix, pokud mají všechna štěňata dalmatského Pitbull Mixu na prodej. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Dobrmanský zlatý retrívr Mix

Golden Retriever Doberman Mix je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu zlatého retrívra a dobermana. Doberman je zjevně ochranářský a dominantní pes a retrívr je jedním z nejsladších psů, jaké kdy potkáte. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu dobrmana zlatého retrívra. Všimněte si, že tento hybrid se může skládat z žíhaných nebo jiných iterací. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně zlatého retrívra Dobermana Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata zlatého retrívra Dobermana. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Mix Saint Bernard Chow Chow

Saint Bernard Chow Chow Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Saint Bernard a Chow Chow. Bude to větší pes s delší srstí, který může mít agresivní sklony. Je to spíš jako Saint Bernard nebo Chow Chow? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Saint Bernard Chow Chow. I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali svůj Saint Bernard Chow. Chow Mix štěně. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Saint Bernard Chow Chow Mix. Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.