Doberman Lab Mix
Doberman Lab Mix - Doberdor


Doberman Lab Mix, také známý jako Doberdor.Jedná se o hybridní smíšený plemenný pes pocházející z chovu dobermana a labradorského retrívra. Bude to velký pes. Budete muset být opatrní s agresivitou a temperamentem, který je zapotřebí po dobermanovi. Může to být naprosto přátelský pes, ale je důležité dávat pozor na mladé štěně nebo mladého psa, abyste zjistili, jaký je jeho temperament. Nezapomeňte sledovat vrh a zjistit, jaké jsou jejich temperamenty. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném laboratorním mixu Doberman. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Doberman Lab Mix, pokud mají nějaké na prodej.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků Doberman Lab Mix
Historie mixu Doberman Lab

Doberman Lab Mix - Doberdorova historie:Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

německý ovčák smíchaný s pitbullem

Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie dobermana:

Doberman Pinscher byl vyvinut v Německu v roce 1800 Karlem Fredrichem Louisem Dobermannem. Pan Dobermann byl výběrčí daní a za svou prací často musel cestovat oblastmi zasaženými zločinem. Dostalo se mu špatného pocitu bezpečí a chtěl opatrovníka. Potřeboval dobrého ochranného psa, a proto se vydal na vytvoření nového plemene, které by bylo dokonalou kombinací síly, loajality a inteligence. Zjevně to bylo vytvořeno chovem několika různých plemen psů, které měly vlastnosti, které Doberman hledal. Toto plemeno se původně jmenovalo Dobermanův pes. Jméno Pinč, což znamená teriér, bylo později přidáno.Úžasná videa štěňat Doberman Lab Mix


Velikost a hmotnost mixu Doberman Lab

Dobrman a laboratorní mix - DoberdorVelikost a hmotnost

Dobrman

Výška: 24 - 28 palců u ramene

Hmotnost: 60 - 100 lb.

Životnost: 10 - 13 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letOsobnost Doberman Lab Mix

Black Lab Lab Doberman - DoberdorOsobnost

Pamatujte, že Lab a Doberman jsou docela odlišní psi, takže i psi ve stejném vrhu se mohou lišit. Je to velmi loajální a ochranný pes. Je to dobrý hlídací pes a může být také zběhlý v hlídání, pokud jde o dobermana. Pokud jde o cizince, budete chtít znát osobnost svých psů, protože by to mohlo být trochu agresivní jako doberman nebo by to mohlo být přátelštější jako laboratoř. Je důležité znát osobnost vašeho vlastního psa. Mohlo by to být více připoutáno k jednomu majiteli a pokusit se držet vedle sebe více než ostatní, ale je to rodinný pes, který bude rád, když bude s smečkou. Nelíbí se mu dlouho zůstat sám a může trpět úzkostí z odloučení. Upřednostňuje být kolem lidí a součástí aktivit. Včasná socializace a pozitivní posilování jsou pro všechny psy zásadní. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše laskavý a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Doberman Lab Mix Health

Doberman Lab Mix - DoberdorZdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s dobermanem může být náchylnáDysplázie kloubů, Pano, Alergie, Ušní infekce, studený ocas, akutní vlhká dermatitida, Srdeční problémy, Rakovina kostí, Nadýmání, Hypotyreóza, OCD, Oční problémy, Epilepsie a Myopatie.

Doberman Lab Mix Care

Doberman Lab Mix - DoberdorKterý:

Jaké jsou požadavky na péči?

Budou mít mírné požadavky na péči, protože laboratoř se hodně vrhá a doberman ne tolik. Doberman má opravdu velmi snadno udržovatelnou srst. Pravděpodobně si dvakrát ročně vyfoukne kabát a vrhne se jako blázen. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Bude z něj pes s vyšší energií, který bude potřebovat mnohem více cvičení než ostatní psi. Dobrou zprávou je, že pravděpodobně bude ráda plavat, což je skvělý způsob, jak svého psa vynosit. Laboratoř je tak hyperaktivní, jak může být hyperaktivní, a doberman je trochu klidnější. Vždy pamatujte, že cvičení je pro vašeho psa stejně dobré fyzicky i psychicky, takže je důležité se ujistit, že ho zvládnou. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. To není dobrý pes na gauč, protože chce být aktivní se svými lidmi.

Jaké jsou požadavky na školení?

Chytří rodiče, chytré štěně. Doberdor je velmi inteligentní pes, který se bude docela snadno trénovat. Je nadšený a rychle se učí. Může mít tvrdohlavý a nezávislý pruh, takže na to pamatujte. Zkuste tedy trénink zábavně zavádět nové aktivity a udržujte ho krátký, například 10 až 15 minut. Mělo by to být snadné vycvičit psa, protože se snaží potěšit a je vysoce inteligentní. Někdy to může být trochu tvrdohlavé, ale bude se trénovat snadno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Oba jsou docela inteligentní psi a jejich výcvik bude o to snazší. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixu dobrmanů

Doberman Lab Mix - krmení Doberdor

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky